Higiena i pielęgnacja psa
Bestsellery
-

VET EXPERT OtiHelp Ear Lotion 75ml pielęgnacja kanałów słuchowych u psów i kotów
37,05 zł(494,00 zł / l)
-

OVER ZOO Optic Drop 130ml
29,00 zł(223,08 zł / l)
-

TOTOBI Naturalny bezśladowy kremik na łapki i nosek 50ml – butelka szklana z pompką
33,94 zł(678,80 zł / l)
-

DR SEIDEL Skin Help Gel 30ml żel łagodzący i wspomagający proces gojenia
20,85 zł(695,00 zł / l)
-

Over zoo odżywka do białej i jasnej sierści 240ml
24,15 zł(100,62 zł / l)
-

DOUXO Skin & Coat SPA Wipes 100sztuk ultrabezpieczne wielofunkcyjne chusteczki dla psów i kotów
58,19 zł -

EUROWET Szampon dla białej sierści 200ml
27,06 zł(135,30 zł / l)
-

DR SEIDEL Szampon jodoforowy z odżywką 220ml
23,27 zł(105,77 zł / l)
-

GREEN SANTE Naturalna maść na podrażnioną skórę dla psa i kota 60ml
66,74 zł(1112,33 zł / l)
-

MICROMED czyścik do zębów blister
45,11 zł -

AURUM 4 Kwaśna płukanka do uszu 500ml
53,90 zł(107,80 zł / l)
-

DR SEIDEL Skin Aid Spray 50ml oczyszczanie i regeneracja uszkodzonej skóry
22,98 zł(459,60 zł / l)
-

DR SEIDEL Paw wax 75ml maść ochronna na łapy
18,91 zł -

TOTOBI Ekologiczna szczoteczka do zębów dla psa rozmiar S niebieska
17,26 zł -

OVER ZOO szampon kokosowy jasna sierść 200ml
10,57 zł(52,85 zł / l)
-

FLUFFY PET Sztyft nawilżający do nosa i łapek 23ml
37,82 zł(1644,35 zł / l)
-

Recovital Bandaż kohezyjny 5cm gorzki fioletowy
4,36 zł -

TOTOBI Naturalny szampon do białej sierści 300ml
33,94 zł(113,13 zł / l)
-

DR SEIDEL Szampon z kwasami borowym i octowym 220ml
29,09 zł -

DR SEIDEL Szampon dla szczeniąt z alantoiną 220 ml
23,76 zł(108,00 zł / l)
-

OVER ZOO Płyn do przemywania oczu i powiek 75ml
24,15 zł(322,00 zł / l)
-

OVER ZOO Szampon dla szczeniąt białych i jasnych 250 ml
24,06 zł(96,24 zł / l)
-

EUROWET Otiseptol 100ml Emulsja do przemywania uszu
38,99 zł(389,90 zł / l)
-

JM SANTE Polisept Vet Spray Silver 500ml do oczyszczania ran
29,00 zł(580,00 zł / l)
-

OVER ZOO Szampon dla psów szorskowłosych 250ml
24,15 zł(96,60 zł / l)
-
NOWOŚĆ

EUROWET Szampon Peptoderm 200ml mikroflora skóry
43,65 zł(218,25 zł / l)
-

JM SANTE Polisept Vet żel na rany 30ml
45,11 zł(1503,67 zł / l)
-

DOUXO S3 Seb Mousse 150ml ultrabezpieczna pianka seboregulująca dla psów i kotów
96,03 zł(640,20 zł / l)
-

POKUSA Chondroline Help+Ha dla psów 1000ml
159,95 zł(159,95 zł / l)
-

Scanvet PlaqClear 60 kapsułek Jama Usta Zęby Oddech Kamień Pies i Kot
62,47 zł -

TOTOBI Naturalna pasta do zębów pietruszkowa 50ml
36,37 zł(727,40 zł / l)
-

JM SANTE Polisept Vet apteczka pierwsza pomoc
60,63 zł -

EUROWET Peroxyvet 200ml Dermatologiczny szampon
39,67 zł(198,35 zł / l)
-

APTUS Orisolve plus 100ml
53,35 zł(533,50 zł / l)
-

DECHRA Dermallay Oatmeal 230ml szampon dla psów, kotów i koniD
52,37 zł(227,70 zł / l)
-

EUROWET Spray ochronny na opuszki palców 90ml
29,67 zł(329,67 zł / l)
