Higiena i pielęgnacja psa
Bestsellery
-

VETFOOD MAXI/GUARD Oral Cleansing Wipes chusteczki 10szt
28,85 zł -

EUROWET Szampon dla maltańczyków 200ml
27,45 zł(137,25 zł / l)
-

Eurowet Vetasetpol krople 10ml
44,52 zł(4452,00 zł / l)
-

EUROWET Stoma-żel Zapach wołowiny 50g
45,11 zł(902,20 zł / kg)
-

OVER ZOO Otimax 130 ml płyn do pielęgnacji uszu psa i kot
27,64 zł(921,33 zł / l)
-

EUROWET Ektozin 50ml Płyn do oczu i powiek dla psa i kota Zapalenie spojówek
55,97 zł(1119,40 zł / l)
-

DR SEIDEL Spray z kwasami borowym i octowym 100ml
23,95 zł(239,50 zł / l)
-

VET NATURA LimeVet 250ml
76,44 zł(305,76 zł / l)
-

TOTOBI Naturalne masło regenerujące na łapki i nosek 50ml
35,40 zł(708,00 zł / l)
-

DOUXO S3 Calm Szampon 200ml dla psa lub kota z wrażliwą skórą, alergią lub atopią
79,06 zł(395,30 zł / l)
-

SCANVET DermaMune Spray 100ml na skórę u psów i kotów
43,65 zł(436,50 zł / l)
-

EUROWET Sebolan 200 ml Szampon przeciwświądowy
38,70 zł(193,50 zł / l)
-

TOTOBI Naturalny szampon hipoalergiczny 300ml
33,94 zł(112,76 zł / l)
-

OVER ZOO Szampon dla psów rasy Yorkshire Terrier 250 ml
24,06 zł(96,24 zł / l)
-

VETFOOD Maxi OraCare Healthy Gums 750ml
108,06 zł(144,08 zł / l)
-

DR SEIDEL Szampon z wyciągiem z owsa i aloesu 220ml Laboratorium dermapharm
24,44 zł -

GEULINCX Stomodine 30ml pasta
72,56 zł -

DOUXO S3 Pyo Mousse 150ml płyn przeciwbakteryjny i przeciwgrzybiczny dla psów
87,20 zł(581,33 zł / l)
-

VIRBAC Vet Aquadent FR3SH dla psów i kotów 250ml
55,23 zł(220,92 zł / l)
-

JM SANTE Polisept Vet Spray pielęgnacja ran 200ml
43,65 zł(218,25 zł / l)
-

VIRBAC Epiotic sis 60 ml płyn do pielęgnacji uszu dla psa i kota
43,65 zł(727,50 zł / l)
-

VETFOOD Derm Wipes Chusteczki Nawilżane 20 sztuk
70,44 zł -

EUROWET Sebovet Dry 200ml Szampon przeciwłupieżowy
43,65 zł(218,25 zł / l)
-

OVER ZOO szampon hypoallergenic 250ml
33,85 zł(135,40 zł / l)
-

VETOQUINOL Otifree 60ml roztwór do czyszczenia uszu
31,50 zł(525,00 zł / l)
-

TOTOBI Naturalny suchy szampon 300ml
34,14 zł(113,80 zł / l)
-

DECHRA Cerum Aural 118 ml
81,57 zł(691,27 zł / l)
-

JM SANTE Polisept Vet Płyn do przemywania ran 500ml
58,18 zł(116,36 zł / l)
-

POLISEPT VET Wound Gel One 5ml żelowy opatrunek dla psa i kota
9,12 zł(1824,00 zł / l)
-
Promocja!

Najniższa cena z ostatnich 30 dni 37,30 zł.
VET-AGRO Dermatisan płyn oczyszczający z chlorheksydyną 250ml
-1%37,54 złPierwotna cena wynosiła: 37,54 zł.37,30 złAktualna cena wynosi: 37,30 zł.(149,20 zł / l)
-

EUROWET Szampon dla York – Długi Włos 200ml
27,06 zł(135,30 zł / l)
-

OVER ZOO Szampon z chlorheksydyną 250ml
24,15 zł(96,60 zł / l)
-

Poliderm Emulsja na stany zapalne skóry Łupież 15ml
5,81 zł(387,33 zł / l)
-

OVER ZOO szampon mango psy długowłose 200ml
10,57 zł(52,85 zł / l)
-

OVER ZOO Szampon dla psów długowłosych 250 ml
24,06 zł(96,24 zł / l)
-

DR SEIDEL Szampon z dziegciem i biosiarką 220ml
26,18 zł(119,00 zł / l)
