VIRBAC epiotic sis 125 ml pies i kot

Producent:VIRBAC

NOWOŚĆ – płyn do pielęgnacji uszu dla psa i kota – wyprodukowany w innowacyjnej technologii SIS!

Dostępne - Wysyłka w 24h

67,99 

(543,92  / l)

+

Kupowane razem

Produkty VIRBAC

Podobne produkty

Ostatnio oglądane

Opis

VIRBAC EPIOTIC SIS 125 ml PIES i KOT

VIRBAC EASOTIC SIS 125 ml to nowoczesne i skuteczne krople do uszu dla psa i kota, stworzone z wykorzystaniem innowacyjnej technologii S-I-S SKIN INNOVATIVE SCIENCE TM. Ten preparat do czyszczenia uszu psa łączy siłę dwóch zaawansowanych technologii: Technologii defensyn oraz Glikotechnologii, stymulując obronę skóry przed drobnoustrojami. Zakraplanie uszu psa i kota nigdy nie było tak proste i skuteczne jak z VIRBAC EASOTIC.

Na co działają krople EPIOTIC SIS 125 ml Pies i kot?

VIRBAC EPIOTIC SIS 125 ml to krople do uszu dla psa i kota, które działają na wielu płaszczyznach. Dzięki technologii S-I-S SKIN INNOVATIVE SCIENCE TM, krople te działają mikrobójczo na bakterie i grzyby, zapewniając tym samym wsparcie w walce z różnymi problemami dermatologicznymi. Dodatkowo, glikotechnologia zawarta w kroplach ogranicza adhezję bakterii do powierzchni skóry, co dodatkowo wzmacnia barierę ochronną.

Krople EPIOTIC SIS 125 mlDlaczego warto?

VIRBAC EASOTIC krople do uszu to decyzja o zainwestowaniu w zdrowie Twojego pupila. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii, te krople do uszu dla psa oferują skuteczną ochronę i wsparcie w utrzymaniu zdrowia skóry w okolicach uszu. To produkt, który pomaga zachować równowagę mikrobiologiczną skóry, wspierając ją w obronie przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Daj swojemu zwierzakowi to, co najlepsze – zaufaj doświadczeniu i nowoczesności, które oferuje Virbac.

VIRBAC EPIOTIC technologia SIS

W 2016 r. firma Virbac proponuje innowacyjną technologię S-I-S SKIN INNOVATIVE SCIENCE TM, którą zastosowano w produktach: Allermyl®, Sebolytic®, Epi-Otic®.

VIRBAC EPIOTIC SIS 125 ml PIES i KOT – skład

Kwas salicylowy, para-chloro-meta ksylenol (PCMX), kwas etylenodiaminotetraoctowy (EDTA), monosacharydy – ramnoza, galaktoza, mannoza, dokuzan sodowy i surfaktant niejonowy (pH 7).

EPI-OTIC (nowa formuła) to wyjątkowo dobrze tolerowany, wysoce skuteczny płyn do czyszczenia i pielęgnacji uszu. Kwas salicylowy połączony z systemem powierzchniowo czynnych rozpuszczalników ułatwia usuwanie obumarłych komórek, nadmiaru woskowiny, jak również osusza przewód słuchowy. Połączenie para-chloro-meta ksylenolu (PCMX) i kwasu etylenodiaminotetraoctowego (EDTA) pomaga przywrócić równowagę mikrobiologiczną przewodu słuchowego, a obecność monosacharydów wywiera efekt łagodzący i ogranicza przyleganie bakterii do powierzchni skóry.

VIRBAC EPIOTIC SIS 125 ml dla psów i kotów – wskazania

EPI-OTIC (nowa formuła) jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji przewodu słuchowego u psów i kotów, jak również do jego oczyszczenia przed podaniem antybiotyku.

Krople EPIOTIC SIS 125 ml – sposób użycia

Po przekręceniu białej nasadki, zdeponować odpowiednią ilość preparatu, wypełniając przewód słuchowy. Następnie rozmasować łagodnie podstawę ucha i usunąć nadmiar preparatu bawełnianym wacikiem. Nie używać pałeczek do czyszczenia uszu. Tak jak w przypadku innych płynów do czyszczenia uszu, produkt nie powinien być stosowany w przypadku pęknięcia błony bębenkowej.

VIRBAC EPIOTIC SIS – dostępne opakowania

plastikowa butelka o poj. 125 ml.

Krople do uszu dla kota i psa – zoona.pl proponuje

Jeśli masz jakieś pytania, pamiętaj, że możesz na Zoona.pl zapytać o poradę naszego lekarza weterynarii, który chętnie Ci pomoże.

Znajdziesz u nasz szeroki asortyment preparatów i płynów do czyszczenia uszu u kota i psa:
preparaty i płyny do czyszczenia uszu kota – kliknij tutaj
preparaty i płyny do czyszczenia uszu psa – kliknij tutaj

Krople do uszu dla kota i psa – zoona.pl

darmowa dostawa od 99 zł