Gatunki gryzoni

Gatunki gryzoni: od małych chomików po duże nutrie, różnorodność form i zachowań. Wspaniałe do hodowli, obserwacji i nauki. Fascynujący świat małych stworzeń.

Bestsellery

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

  Dla jakich gatunków gryzoni mamy produkty w naszej ofercie?

  Gryzonie to jedne z najczęściej towarzyszących człowiekowi zwierząt – zaraz obok psów i kotów. Świnki morskiechomikiszczury, nutrie, szynszyle, króliki czy myszy to gatunki gryzoni, dla których znajdą Państwo w naszym sklepie artykuły, preparaty do higieny i pielęgnacji, a także karmy i przysmaki. Jeśli zatem w niedługim czasie gryzoń ma stać się członkiem Państwa rodziny lub poszukują Państwo sprawdzonych artykułów dla swojego pupila, to z pewnością nasz asortyment przypadnie Państwu do gustu. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Z chęcią pomożemy w wyborze.

  Każdy gatunek gryzoni potrzebuje różnych akcesoriów

  Gryzonie to grupa ssaków, która liczy blisko 1800 gatunków w 32 rodzinach i aż 395 rodzajach. Wśród gryzoni domowych gatunków, które doskonale nadają się do domowej hodowli, najpopularniejsza jest mysz kolczasta, myszoskoczek, kawia domowa, szczur domowy, szynszyla mała, koszatniczka, mysz domowa i chomik. Gatunki chomików, które często można spotkać w domach, to dżungarski, bengalski, chiński oraz syryjski. Najbardziej znane gatunki królików to baranek miniaturka, karzełek Teddy, Mini Lop, Mini Rex, angora miniaturowa, lwi, baranek, karzełek niderlandzki oraz Dwarf Hotot.

  Gryzonie – gatunki

  Mimo iż gryzonie to jedna grupa zwierząt, to ich potrzeby są nieco różne. Z tego też względu w naszym sklepie dla Państwa wygody podzieliliśmy asortyment według gatunku gryzoni. Dzięki temu bez kłopotu znajdą Państwo niezbędny asortyment dla chomika, świnki morskiej, czy szczurka. Na szczególną uwagę zasługują pełnowartościowe karmy, przysmaki oraz starannie skomponowane sianka z dodatkami takimi jak hibiskus, nagietek, melisa, pasternak, kapusta, szałwia i podbiał. Niezależnie od tego, na który wariant się Państwo zdecydują, zapewniamy, że będzie to świetny wybór. Asortyment do naszego sklepu jest wybierany przez lekarzy weterynarii, którzy na co dzień pracują ze zwierzętami, w tym z gryzoniami.

  Artykuły przeznaczone dla różnych gatunków gryzoni

  Oprócz preparatów żywieniowych, w naszym sklepie internetowym Zoona.pl znajdą Państwo liczne artykuły niezbędne w hodowli różnych rodzajów gatunków gryzoni. Oferujemy wygodne transportery i klatki, a także artykuły do karmienia, takie jak poidełka, czy miseczki. Dodatkowo przygotowaliśmy dla Państwa szampony i płyny do czyszczenia gryzoni oraz zabawki. Jesteśmy przekonani, że w naszym sklepie znajdą Państwo wszystko, co potrzebne gryzoniowi do prawidłowego rozwoju. Zachęcamy do kontaktu z nami. Dzięki nam zakup wyprawki dla gryzonia będzie łatwy i przyjemny.