Żołądek i jelita
Bestsellery
-

DOLFOS Stoper Pasta 50g zaburzenia żołądkowo jelitowe
29,58 zł(591,60 zł / kg)
-

PROTEXIN Pro-kolin advanced Dog 15ml
44,62 zł(2974,67 zł / l)
-

JM SANTE Vet Protector Gastro-Elektro saszetka 3g
5,72 zł(1906,67 zł / kg)
-

VETFOOD bentoactiv mini 30g
58,01 zł(1933,67 zł / kg)
-

DOLFOS Dolvit Fit 60g redukcja tkanki tłuszczowej u psa i kota
22,16 zł(369,33 zł / kg)
-

EUROWET Diarsed 30 tabletek na żołądek i trawienie
41,22 zł -

NBF Lanes Microbiotal Cane 30 tabletek
121,15 zł -

APTUS Aptobalance Pet 140g Synbiotyk w formie proszku
48,45 zł(346,07 zł / kg)
-

NBF Lanes Carobin Pet Digest 30 saszetek
166,84 zł -

DIARSANYL Plus 10ml pasta dla psa
37,25 zł(3725,00 zł / l)
-

VET EXPERT Diarvet Small Breed 30 kapsułek
76,53 zł -

EUROWET Karbowital 125ml Ochrona przewodu pokarmowego
45,58 zł(364,64 zł / l)
-

Eurowet Kerabowital 30tab wspieranie zdrowia przewodu pokarmowego u psów i kotów
38,79 zł(1293,00 zł / kg)
-

NBF Lanes Microbiotal cane e gatto pasta 30g
116,30 zł(3876,67 zł / kg)
-

NBF Lanes Carobin Pet Forte cane e gatto pasta 30ml
134,83 zł(4494,33 zł / l)
-

NBF Lanes Carobin Pet Digest cane e gatto pasta 30ml
125,91 zł(4197,00 zł / l)
-

JM SANTE Vet Protector Gastro-Trawienie 150g
54,12 zł(360,80 zł / kg)
-

JM SANTE Vet Protector Gastro Apetyt Stop 150g hamowanie nadmiernego apetytu u psów i kotów
81,00 zł(540,00 zł / kg)
-

Ribes Pet Symbio cane e gatto 30 saszetek
149,28 zł -

Excellent Pets Pre & Probiotics Chews 60szt. naturalne pre- i probiotyki wspierają stabilną pracę jelit psa
125,13 zł -

NBF Lanes Drenalase Pet Mini cane e gatto 20 tabletek
76,62 zł -

TrueBond Anty-Świąd Premium
149,00 zł -

Vetfood FiberActiv 20x13g Układ Pokarmowy Trawienie
113,39 zł(436,12 zł / kg)
-

NBF Lanes FIBER PET Fibra 50 tabletek wspiera Zdrowie Jelit Psów i Kotów
125,13 zł(4089,22 zł / kg)
-

-

-

-

-

VETPLUS Fibor 500g wsparcie układu pokarmowego psa i kota
121,15 zł(242,30 zł / kg)
Dowiedz się więcej -

-

-

-

-

-

-


