VEBIOT digestexan dog 60 kapsułek

Producent:VEBIOT

Dostępne - Wysyłka w 24h

148,99 

+

Opis

VEBIOT DIGESTEXAN DOG 60 kapsułek – opis

Z przyjemnością przedstawiamy VEBIOT DIGESTEXAN DOG 60 kapsułek – specjalistyczny suplement diety dla psów. Zamknięty w praktycznej formie 60 kapsułek, produkt ten został zaprojektowany z myślą o efektywnym wspomaganiu procesów trawiennych psa i perystaltyki jelit, zapewniając Twojemu psu komfort i dobre samopoczucie każdego dnia.

Skuteczność VEBIOT DIGESTEXAN DOG

VEBIOT DIGESTEXAN DOG to produkt o wykazanej skuteczności. Wykorzystuje starannie dobraną formułę, która zawiera naturalne składniki aktywne, wspierające funkcjonowanie układu pokarmowego. Digestexan wyróżnia się bezpieczeństwem stosowania – dzięki składnikom naturalnego pochodzenia. Digestexan skutki uboczne? Ryzyko ich wystąpienia jest minimalne, dlatego Digestexan opinie ma tak dobre. Pamiętaj jednak, że każde zwierzę jest indywidualne i w przypadku jakichkolwiek niepokojących objawów, skontaktuj się z weterynarzem.

Digestexan – OPTYMALIZACJA PROCESÓW TRAWIENNYCH

Preparat dla psów wspomagający prawidłowe odżywianie, w szczególności dla:

osobników wymagających wspomagania procesów trawiennych i perystaltyki jelit

osobników z tendencją do wzdęć i wydzielania nieprzyjemnego zapachu

w celu wspierania prawidłowego funkcjonowania fizjologicznej flory jelitowej

Digestexan Vebiot – OPIS SKADNIKÓW

Symetykon – związek powierzchniowo czynny zmniejszający napięcie powierzchniowe pęcherzyków gazu znajdujących się w jelitach. 

Symetykon ogranicza występowanie wzdęć u psa.

Amylaza jest enzymem odpowiedzialnym za trawienie węglowodanów.

Amylaza hydrolizuje wiązania α-1-4 glikozydowe, które występują pomiędzy cząsteczkami polisacharydów występujących w pożywieniu psów.

Lipaza jest białkowym enzymem trawiącym tłuszcze.

Lipaza jest odpowiedzialna za hydrolizowanie wiązań estrowych trójglicerydów, w skutek czego powstają wolne kwasy tłuszczowe i 2-acyloglicerol.

Lactobacillus rhamnosus – bakterie wspomagające funkcjonowanie przewodu pokarmowego psów i ograniczające namnażanie chorobotwórczych bakterii.

Saccharomyces boulardi – drożdżaki wspierające prawidłowe funkcjonowanie flory jelitowej.

S. boulardi zmniejsza ryzyko występowania biegunek u psów.

Dawkowanie

Podawać zawartość kapsułki. Wymieszać z pokarmem. Dzienna rekomendowana porcja

Digestexan dog zależna jest od masy ciała psa. Jeżeli lekarz weterynarii nie zaleci inaczej zastosuj się do rekomendowanej dziennej porcji:

Rekomendowana dzienna porcja Digestexan

 

VEBIOT DIGESTEXAN DOG 60 dawkowanie

Najczęściej zadawane pytania

Digestexan na co pomaga?

Stosując Digestexan, wspierasz prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego Twojego psa. pomaga w utrzymaniu równowagi mikroflory jelitowej, co przekłada się na lepsze trawienie i przyswajanie składników odżywczych. Wspomaga także perystaltykę jelit, co jest szczególnie ważne dla psów z problemami trawiennymi. Używając VEBIOT DIGESTEXAN DOG, zapewnisz swojemu pupillowi dobrostan i zdrowie na co dzień.

Problemy z trawieniem u psa - co warto wiedzieć?

Objawy i dolegliwości dotyczące układu pokarmowego psów mogą mieć różne przyczyny, a odpowiednie ich zrozumienie i diagnoza wymagają dokładnego zbadania przez weterynarza. Możliwe przyczyny mogą obejmować infekcje, alergie pokarmowe, nietolerancje, problemy z trzustką, jelitami lub innymi narządami trawiennymi.Ważne jest, aby właściciel psa nie próbował samodzielnie diagnozować i leczyć problemów trawiennych u zwierzęcia. Jeśli zaobserwujesz takie objawy u swojego psa, powinieneś jak najszybciej skonsultować się z weterynarzem. Weterynarz przeprowadzi dokładne badania, zleci odpowiednie testy, diagnozę oraz zaproponuje odpowiednie leczenie, które jest dostosowane do konkretnej sytuacji i potrzeb Twojego psa. Tylko specjalista jest w stanie skutecznie rozpoznać problem i zaproponować skuteczne leczenie.