Żołądek i jelita
Bestsellery
-

-

-

EUROWET Metadiar 60g dla psów i kotów na żoładek i jelita
35,31 zł(588,50 zł / kg)
Dowiedz się więcej -

-

-

-

PROTEXIN Pro-Kolin 15ml pasta z probiotykiem i prebiotykiem dla psa i kota
43,65 zł(2910,00 zł / l)
Dowiedz się więcej -

-

-

-

-

DR SEIDEL Intestinal Paste 40g ograniczająca ostre zaburzenia wchłaniania jelitowego
21,33 zł(533,25 zł / kg)
Dowiedz się więcej -

DiaDog Cat PRO 30 ml Pasta dla Psa i Kota Odbudowa Błony Śluzowej Jelit
77,59 zł(2586,33 zł / l)
Dowiedz się więcej -

-
NOWOŚĆ

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Excellent Pets Multi-Vit Soft Chews 60szt. suplement diety w formie miękkich kąsków
125,13 zł Dowiedz się więcej -

PET FORM LABS Zestaw NA TRAWIENIE dla psa 15kg na 30 dni
241,53 zł(1006,38 zł / l)
Dowiedz się więcej -


