VEBIOT neoplasmoxan dog 60 tabletek

Producent:VEBIOT

Dostępne - Wysyłka w 24h

215,80 

+

Opis

VEBIOT NEOPLASMOXAN DOG 60 tabletek opis

Vebiot Neoplasmoxan DOG 60 tabletek to unikalny suplement diety stworzony specjalnie dla psów, które walczą z nowotworami. Produkt składa się z wysokiej jakości składników, które mają na celu wsparcie odpowiedniego odżywiania i ogólnego samopoczucia starszych psów, ras predysponowanych do wystąpienia nowotworu, a także tych, które już zdiagnozowano.

Neoplasmoxan DOG od Vebiot jest skonstruowany tak, aby wspierać prawidłowe odżywianie psów, które zmagają się z chorobą nowotworową. Jego unikalna formuła zawiera składniki, które mogą pomóc w walce z wolnymi rodnikami, a także wpływać na podniesienie jakości życia naszych czworonożnych przyjaciół.

Choroba nowotworowa u psa

Zastosowanie Neoplasmoxan dla psów może pomóc w prawidłowym odżywianiu organizmu psa, co jest kluczowe podczas walki z chorobą nowotworową. Neoplasmoxan opinie ma bardzo dobre, ponieważ jest to produkt, który może służyć jako cenne uzupełnienie terapii przeciwnowotworowej, jednak zawsze należy konsultować jego stosowanie z lekarzem weterynarii.

Pamiętaj, że odpowiednie suplementy diety dla psów, mogą przyczynić się do poprawy jakości ich życia, zwłaszcza w tych trudnych chwilach, dlatego Vebiot Neoplasmoxan DOG opinie ma bardzo dobre. Zadbaj o zdrowie swojego psiego przyjaciela z Vebiot Neoplasmoxan Dog!

Preparat dla psów ze zdiagnozowanym nowotworem

Neoplasmoxan Dog to preparat dla psów wspomagający prawidłowe odżywianie, dla osobników ze zdiagnozowanym nowotworem oraz osobników starszych i ras predysponowanych do wystąpienia nowotworu.

Przed włączeniem mieszanki paszowej uzupełniającej Neoplasmoxan dog do diety Twojego psa rekomendujemy konsultację z lekarzem weterynarii

Vebiot Neoplasmoxan DOG – Preparat dla psów wspomagający prawidłowe odżywianie, w szczególności dla:

  • osobników ze zdiagnozowanym nowotworem  
  • osobników starszych i ras predysponowanych do wystąpienia nowotworu
  • osobników wymagających opieki paliatywnej w celu poprawienia komfortu życia

NEOPLASMOXAN DOG – SKŁAD

Trans-resweratrol jest naturalną substancją pochodzenia roślinnego. Bierze on udział w procesach: neutralizowania wolnych rodników, hamowania angiogenezy tkanki nowotworowej, modulowania poziomu czynników transkrypcyjnych i ekspresji genów kodujących białka obecne w szlakach sygnałowych regulujących procesy związane z nowotworzeniem oraz indukowania apoptozy komórek nowotworowych. Ponadto trans-resweratrol aktywuje przemiany prowadzące do rozkładu związków kancerogennych.

Kwercetyna posiada właściwości antyoksydacyjne, przeciwzapalne i antyangiogenne. Związek ten hamuje proliferację komórek nowotworowych, w stosunku do których wykazuje działanie proapoptotyczne. Kwercetyna ma także właściwości immunomodulujące.

Witamina E zapobiega uszkodzeniom DNA i błon komórkowych, które mogą prowadzić do procesów nowotworzenia. Witamina E wykazuje właściwości antyoksydacyjne.

Selen wzmaga aktywność cytotoksyczną limfocytów wobec komórek nowotworowych. Pierwiastek ten wchodzi w skład aminokwasów budujących białka związane z regulacją cyklu komórkowego.

NEOPLASMOXAN jak podawać?

DZIENNA PORCJA

Stosowanie Vebiot Neoplasmoxan DOG: Dzienna rekomendowana porcja Neoplasmoxan® dog zależna jest od masy ciała psa. Jeżeli lekarz weterynarii nie zaleci inaczej zastosuj się do rekomendowanej dziennej porcji

Rekomendowana dzienna porcja Neoplasmoxan® dog

Masa ciała psa    Dzienna porcja

Ponizej 5 kg            ½ tabletki

5 kg/ 10 kg             1 tabletka

11 kg/ 15 kg           1½ tabletki

16 kg/20 kg            2 tabletki

21 kg/25 kg            2½ tabletki

Powyżej 25 kg         3 tabletki

NEOPLASMOXAN DOG – PRZEZNACZENIE

Neoplasmoxan® dog to mieszanka paszowa dla psów przeznaczona do uzupełnienia diety: osobników ze zdiagnozowanym nowotworem, osobników starszych, ras predysponowanych znajdujących się w grupie podwyższonego ryzyka wystąpienia nowotworu i psów objętych opieką paliatywną.

Neoplasmoxan® dog zawiera związki ważne w żywieniu psów ze stwierdzonym procesem nowotworowym: substancje modulujące odpowiedź immunologiczną organizmu, antyoksydanty oraz związki hamujące niekontrolowaną proliferację zmienionych komórek i indukujące ich apoptozę.

Przed właczeniem mieszanki paszowej uzupełniajacej Neoplasmoxan® dog do diety Twojego psa rekomendujemy konsultacje z lekarzem weterynarii.