Pudełko na tabletki GRATIS

VEBIOT neoplasmoxan dog cat 60 tabletek

Producent:VEBIOT

  • Specjalistyczne wsparcie dla psów z diagnozą nowotworową.
  • Zawiera antyoksydanty do walki z wolnymi rodnikami.
  • Służy podniesieniu ogólnego stanu zdrowia i samopoczucia psa.

Dostępne - Wysyłka w 24h

259,80 

+

Kupowane razem

Produkty VEBIOT

Podobne produkty

Ostatnio oglądane

Opis

Vebiot Neoplasmoxan DOG 60 tabletek to unikalny suplement diety stworzony specjalnie dla psów, które walczą z nowotworami. Produkt składa się z wysokiej jakości składników, które mają na celu wsparcie odpowiedniego odżywiania i ogólnego samopoczucia starszych psów, ras predysponowanych do wystąpienia nowotworu, a także tych, które już zdiagnozowano.

Neoplasmoxan DOG od Vebiot jest skonstruowany tak, aby wspierać prawidłowe odżywianie psów, które zmagają się z chorobą nowotworową. Jego unikalna formuła zawiera składniki, które mogą pomóc w walce z wolnymi rodnikami, a także wpływać na podniesienie jakości życia naszych czworonożnych przyjaciół.

VEBIOT Neoplasmoxan Dog 60 tabletek – Kluczowe korzyści zdrowotne

  • Wspiera procesy odżywcze psów zmagających się z nowotworem.
  • Działa przeciwutleniająco, neutralizując wolne rodniki.
  • Pomaga w podnoszeniu jakości życia starszych czworonogów i tych z diagnozą nowotworu.
  • Składa się z wysokiej jakości, starannie dobranych składników.

VEBIOT Neoplasmoxan Dog 60 tabletek – Kiedy warto rozpocząć stosowanie?

Stosowanie VEBIOT Neoplasmoxan Dog jest szczególnie zalecane dla psów starszych, ras genetycznie predysponowanych do nowotworów, a także tych, które obecnie przechodzą przez proces leczenia onkologicznego, aby zapewnić im jak najlepsze wsparcie odżywcze i pomoc w podniesieniu jakości życia.

Choroba nowotworowa u psa

Zastosowanie Neoplasmoxan dla psów może pomóc w prawidłowym odżywianiu organizmu psa, co jest kluczowe podczas walki z chorobą nowotworową. Neoplasmoxan opinie ma bardzo dobre, ponieważ jest to produkt, który może służyć jako cenne uzupełnienie terapii przeciwnowotworowej, jednak zawsze należy konsultować jego stosowanie z lekarzem weterynarii.

Pamiętaj, że odpowiednie suplementy diety dla psów, mogą przyczynić się do poprawy jakości ich życia, zwłaszcza w tych trudnych chwilach, dlatego Vebiot Neoplasmoxan DOG opinie ma bardzo dobre. Zadbaj o zdrowie swojego psiego przyjaciela z Vebiot Neoplasmoxan Dog!

Preparat dla psów ze zdiagnozowanym nowotworem

Neoplasmoxan Dog to preparat dla psów wspomagający prawidłowe odżywianie, dla osobników ze zdiagnozowanym nowotworem oraz osobników starszych i ras predysponowanych do wystąpienia nowotworu.

Przed włączeniem mieszanki paszowej uzupełniającej Neoplasmoxan dog do diety Twojego psa rekomendujemy konsultację z lekarzem weterynarii

Vebiot Neoplasmoxan DOG – Preparat dla psów wspomagający prawidłowe odżywianie, w szczególności dla:

  • osobników ze zdiagnozowanym nowotworem  
  • osobników starszych i ras predysponowanych do wystąpienia nowotworu
  • osobników wymagających opieki paliatywnej w celu poprawienia komfortu życia

NEOPLASMOXAN DOG – PRZEZNACZENIE

Neoplasmoxan® dog to mieszanka paszowa dla psów przeznaczona do uzupełnienia diety: osobników ze zdiagnozowanym nowotworem, osobników starszych, ras predysponowanych znajdujących się w grupie podwyższonego ryzyka wystąpienia nowotworu i psów objętych opieką paliatywną.

Neoplasmoxan® dog zawiera związki ważne w żywieniu psów ze stwierdzonym procesem nowotworowym: substancje modulujące odpowiedź immunologiczną organizmu, antyoksydanty oraz związki hamujące niekontrolowaną proliferację zmienionych komórek i indukujące ich apoptozę.

Przed właczeniem mieszanki paszowej uzupełniajacej Neoplasmoxan® dog do diety Twojego psa rekomendujemy konsultacje z lekarzem weterynarii.

Dawkowanie

NEOPLASMOXAN jak podawać?

DZIENNA PORCJA

Stosowanie Vebiot Neoplasmoxan DOG: Dzienna rekomendowana porcja Neoplasmoxan® dog zależna jest od masy ciała psa. Jeżeli lekarz weterynarii nie zaleci inaczej zastosuj się do rekomendowanej dziennej porcji

Rekomendowana dzienna porcja Neoplasmoxan® dog

Masa ciała psa    Dzienna porcja

Ponizej 5 kg            ½ tabletki

5 kg/ 10 kg             1 tabletka

11 kg/ 15 kg           1½ tabletki

16 kg/20 kg            2 tabletki

21 kg/25 kg            2½ tabletki

Powyżej 25 kg         3 tabletki

Skład

NEOPLASMOXAN DOG – SKŁAD

 

Trans-resweratrol jest naturalną substancją pochodzenia roślinnego. Bierze on udział w procesach: neutralizowania wolnych rodników, hamowania angiogenezy tkanki nowotworowej, modulowania poziomu czynników transkrypcyjnych i ekspresji genów kodujących białka obecne w szlakach sygnałowych regulujących procesy związane z nowotworzeniem oraz indukowania apoptozy komórek nowotworowych. Ponadto trans-resweratrol aktywuje przemiany prowadzące do rozkładu związków kancerogennych.

Kwercetyna posiada właściwości antyoksydacyjne, przeciwzapalne i antyangiogenne. Związek ten hamuje proliferację komórek nowotworowych, w stosunku do których wykazuje działanie proapoptotyczne. Kwercetyna ma także właściwości immunomodulujące.

Witamina E zapobiega uszkodzeniom DNA i błon komórkowych, które mogą prowadzić do procesów nowotworzenia. Witamina E wykazuje właściwości antyoksydacyjne.

Selen wzmaga aktywność cytotoksyczną limfocytów wobec komórek nowotworowych. Pierwiastek ten wchodzi w skład aminokwasów budujących białka związane z regulacją cyklu komórkowego.

Najczęściej zadawane pytania

Czy VEBIOT Neoplasmoxan Dog jest bezpieczny dla wszystkich ras psów?

Tak, Neoplasmoxan został sformułowany, aby być bezpiecznym wsparciem dla wszystkich ras.

Czy mogę łączyć ten suplement z innymi lekami przepisanymi przez weterynarza?

Zawsze konsultuj łączenie suplementów i leków z lekarzem weterynarii.

W jakim wieku mogę zacząć podawać mojemu psu Neoplasmoxan?

Produkt jest zalecany dla starszych psów oraz tych, które już otrzymały diagnozę.

Czy Neoplasmoxan może być stosowany profilaktycznie?

Konsultując się z weterynarzem, można określić, czy Neoplasmoxan będzie odpowiedni w profilaktyce dla Twojego psa.

Więcej o produkcie na naszym blogu

Karma dla starszych psów

Karma dla starszych psów – co powinna zawierać karma dla psa seniora?

Kiedy Twój psi przyjaciel wchodzi w złote lata, jego potrzeby żywieniowe ewoluują. Czy wiesz, co powinna zawierać karma dla psa seniora?

Czytaj więcej
Czy warto dawać psu olej z łososia?

Czy warto dawać psu olej z łososia?

Czy warto dawać psu olej z łososia? To nie tylko kwestia zdrowego połysku sierści. Poznaj pełne spektrum korzyści płynących z tego naturalnego suplementu i zdecyduj, czy Twój pupil również powinien z niego korzystać.

Czytaj więcej
Dysplazja u psów

Dysplazja u psów

Dysplazja u psów to schorzenie, które może znacząco wpłynąć na jakość życia Twojego pupila. Czy wiesz, jak je rozpoznać i jak zapobiegać jego postępowaniu? Dbaj o zdrowie stawów swojego psa, by zapewnić mu radosne i aktywne życie.

Czytaj więcej
Rodzaje karm dla psów

Rodzaje karm dla psów

W trosce o zdrowie i dobre samopoczucie naszych ukochanych psów, wybór odpowiedniej karmy to kluczowy krok. Istnieje wiele rodzajów karm dostępnych na rynku, każdy odpowiedni dla różnych potrzeb i warunków zdrowotnych pupila.

Czytaj więcej