VIRBAC allerderm spot-on 4ml x 6 pipet – pies i kot

Producent:VIRBAC

VIRBAC ALLERDERM SPOT-ON 4ml x 6 pipet – pies i kot

 

Przeznaczony dla psów i kotów z problemami dermatologicznymi w szczególności z zaburzeniami funkcjonowania bariery ochronnej skóry

Dostępne - Wysyłka w 24h

126,90 

+

Kupowane razem

Produkty VIRBAC

Podobne produkty

Ostatnio oglądane

Opis

OPIS:
WŁAŚCIWOŚCI
Allerderm® Spot-On zawiera unikalne połączenie ceramidów, kwasów tłuszczowych i cholesterolu (Kompleks Lipidów Skórnych), podobne do tego, które jest obecne w zdrowej skórze kota i psa. Allerderm® Spot-On jest produktem do stosowania miejscowego, szczególnie dostosowanym do potrzeb zwierząt z problemami dermatologicznymi. Dzięki połączeniu składników ułatwiających odbudowanie integralności skóry, jest on szczególnie polecany jako produkt wspomagający leczenie chorób skóry kotów i psów związanych z pojawieniem się zmian na jej powierzchni. Podanie Allerderm® Spot-On pomaga przywrócić funkcję ochronną naskórka, a tym samym sprzyja jego nawilżeniu, minimalizuje jego wrażliwość i wzmacnia jego rolę jako bariery ochronnej.
SKŁAD
Ceramidy 3, ceramidy 6 II, ceramidy 1, cholesterol, laurylomleczan sodu, guma ksantynowa, woda.
ZALECENIA DO STOSOWANIA
Aby otworzyć pipetę trzymaj ją w pozycji pionowej, następnie zdecydowanie odkręć końcówkę aż do przerwania zabezpieczenia.
U kota i u psa: Odchyl sierść u podstawy szyi tak, by była widoczna skóra. Zbliż do niej pipetę i delikatnie wyciskaj jej zawartość na skórę, aż do całkowitego jej opróżnienia. Zastosuj całą zawartość w kilku miejscach wzdłuż linii grzbietu kota/psa.
Allerderm® Spot-On może być zastosowany także bezpośrednio na zmienioną skórę.
ILOŚĆ I CZĘSTOTLIWOŚĆ PODAWNIA PRODUKTU
Jedna pipeta na tydzień, przez 4 tygodnie. Dawki mogą być zwiększone (dwie lub trzy pipety na tydzień, do 1 pipety dziennie), w zależności od stopnia nasilenia zmian oraz zgodnie ze wskazówkami lekarza weterynarii.
Aby zminimalizować możliwość nawrotów i utrzymać zdrową skórę i sierść, można podać jedną pipetę na miesiąc.
Celem uzyskania optymalnych wyników podaj produkt po kąpieli, kiedy skóra jest całkowicie sucha.
Unikaj przechowywania produktu w temperaturze powyżej 25°C.
ABY UZYSKAĆ POŻĄDANE WYNIKI: Postępuj zgodnie z instrukcją lekarza weterynarii, jak również uwzględniaj wskazówki umieszczone na tym opakowaniu.
DOSTĘPNE OPAKOWANIA
2 ml X 6 pipet – dla kotów i psów o masie ciała do 10 kg
4 ml X 6 pipet – dla psów o masie ciała powyżej 10 kg