VIRBAC allerderm spot-on 2ml x 6 pipet – pies i kot

Producent:VIRBAC

Produkt do stosowania zewnętrznego dla zwierząt z problemami dermatologicznymi.

Dostępne - Wysyłka w 24h

93,90 

+

Kupowane razem

Produkty VIRBAC

Podobne produkty

Ostatnio oglądane

Opis

VIRBAC ALLERDERM SPOT-ON 2ml x 6 pipet – pies i kot

ALLERDERM Spot-On od Virbac to zaawansowany preparat przeznaczony dla psów i kotów, który pomaga w łagodzeniu problemów skórnych. Opakowanie zawiera 6 pipet o pojemności 2 ml każda. Allerderm Spot-On jest specjalistycznym emolientem, który pomaga utrzymać prawidłową barierę skórną Twojego psa i kota, zapewniając mu komfort i zdrowie.

OPIS:

Witaminy na skórę i sierść dla psa i kota z problemami dermatologicznymi w szczególności z zaburzeniami funkcjonowania bariery ochronnej skóry.

VIRBAC ALLERDERM SPOT-ON 2ml x 6 pipet – pies i kot – dlaczego warto?

Wybierając ALLERDERM Spot-On, decydujesz się na skuteczne i łatwe w użyciu rozwiązanie dla problemów skórnych Twojego pupila. Ten produkt jest rekomendowany przez weterynarzy i zdobył wiele pozytywnych opinii wśród właścicieli zwierząt. Jego regularne stosowanie pomaga utrzymać skórę psa lub kota w zdrowiu, co przekłada się na komfort i dobre samopoczucie Twojego zwierzaka. Allerderm dla psa i kota to proste i efektywne rozwiązanie na problemy skórne, które możesz zastosować w domowym zaciszu.

WŁAŚCIWOŚCI

Allerderm® Spot-On zawiera unikalne połączenie ceramidów, kwasów tłuszczowych i cholesterolu (Kompleks Lipidów Skórnych), podobne do tego, które jest obecne w zdrowej skórze kota i psa. Allerderm® Spot-On jest produktem do stosowania miejscowego, szczególnie dostosowanym do potrzeb zwierząt z problemami dermatologicznymi. Dzięki połączeniu składników ułatwiających odbudowanie integralności skóry, jest on szczególnie polecany jako produkt wspomagający leczenie chorób skóry kotów i psów związanych z pojawieniem się zmian na jej powierzchni. Podanie Allerderm® Spot-On pomaga przywrócić funkcję ochronną naskórka, a tym samym sprzyja jego nawilżeniu, minimalizuje jego wrażliwość i wzmacnia jego rolę jako bariery ochronnej.

SKŁAD

Ceramidy 3, ceramidy 6 II, ceramidy 1, cholesterol, laurylomleczan sodu, guma ksantynowa, woda.

VIRBAC ALLERDERM SPOT-ON 2ml x 6 pies kot

VIRBAC ALLERDERM SPOT-ON 2ml x 6 pipet – pies i kot  – zalecenia do stosowania 

ALLERDERM Spot-On jest idealnym rozwiązaniem dla zwierząt cierpiących na swędzenie skóry, zapalenie międzypalcowe czy inne problemy skórne. Preparat łatwo się aplikuje i szybko wchłania, dostarczając skórze składników, które pomagają utrzymać jej zdrowie i elastyczność.

Aby otworzyć pipetę trzymaj ją w pozycji pionowej, następnie zdecydowanie odkręć końcówkę aż do przerwania zabezpieczenia.

U kota i u psa: Odchyl sierść u podstawy szyi tak, by była widoczna skóra. Zbliż do niej pipetę i delikatnie wyciskaj jej zawartość na skórę, aż do całkowitego jej opróżnienia. Zastosuj całą zawartość w kilku miejscach wzdłuż linii grzbietu kota/psa.

Allerderm® Spot-On może być zastosowany także bezpośrednio na zmienioną skórę.

ILOŚĆ I CZĘSTOTLIWOŚĆ PODAWNIA PRODUKTU

Jedna pipeta na tydzień, przez 4 tygodnie. Dawki mogą być zwiększone (dwie lub trzy pipety na tydzień, do 1 pipety dziennie), w zależności od stopnia nasilenia zmian oraz zgodnie ze wskazówkami lekarza weterynarii.

Aby zminimalizować możliwość nawrotów i utrzymać zdrową skórę i sierść, można podać jedną pipetę na miesiąc.

Celem uzyskania optymalnych wyników podaj produkt po kąpieli, kiedy skóra jest całkowicie sucha.

Unikaj przechowywania produktu w temperaturze powyżej 25°C.

ABY UZYSKAĆ POŻĄDANE WYNIKI: Postępuj zgodnie z instrukcją lekarza weterynarii, jak również uwzględniaj wskazówki umieszczone na tym opakowaniu.

DOSTĘPNE OPAKOWANIA

2 ml X 6 pipet – dla kotów i psów o masie ciała do 10 kg

4 ml X 6 pipet – dla psów o masie ciała powyżej 10 kg

VIRBAC ALLERDERM SPOT-ON 4ml lub 2ml x 6 pipet - pies i kot

Allerderm spot-on ulotka:

Allerdem Spot-On ulotka

ZOONA.PLco polecamy na problemy ze skórą?

Jeśli masz jakieś pytania, pamiętaj, że możesz na Zoona.pl zapytać o poradę naszego lekarza weterynarii, który chętnie Ci pomoże. Znajdziesz u nasz szeroki asortyment środków do higieny jamy ustnej:
suplementy na sierść dla psa – kliknij tutaj
suplementy na sierść dla kota – kliknij tutaj