Higiena i pielęgnacja psa
Bestsellery
-

-

BIOFAKTOR Otosol 100ml Preparat do pielęgnacji uszu u psów i kotów
52,80 zł(528,00 zł / l)
Dowiedz się więcej -

-

BOTANIQA Refreshing Mist Pure Love 250ml mgiełka perfumowana o zapachu zielonego melona i bergamotki
36,33 zł(145,32 zł / l)
Dowiedz się więcej -

-

-

Alu-glin spray 200ml zmikronizowane aluminium na rany zwierząt
29,09 zł(145,45 zł / l)
Dowiedz się więcej -

-

VET EXPERT CaryoDent Enzymatic spray do higieny jamy ustnej dla psa i kota
46,07 zł(614,27 zł / kg)
Dowiedz się więcej -

-

-

BIOWET Buddy drops krople 15ml oczyszczające nawilżające rople do oczu dla psa i kota
61,16 zł(4077,33 zł / l)
Dowiedz się więcej -

VET EXPERT Hair Loss Control Shampoo Short Hair 250ml szampon ograniczający linienie dla ras krótkowłosych
39,76 zł(159,04 zł / l)
Dowiedz się więcej -
NOWOŚĆ

Fair Fur Masełko ochronne mazidło na łapy i nos dla psa 30 ml
21,33 zł(711,00 zł / l)
Dowiedz się więcej -

-

-

-

-

-

-

-

-

-

TOTOBI Naturalny Tonik Do Usuwania Przebarwień 100ml Dla Psa i Kota
34,91 zł(349,10 zł / l)
Dowiedz się więcej -

DECHRA Clean Ocular 100m do oczyszczania skóry i sierści okolicy oczu u psów
73,67 zł(736,70 zł / l)
Dowiedz się więcej -

GREEN SANTE Naturalny spray do jamy ustnej dla psa i kota 150ml
45,11 zł(300,73 zł / l)
Dowiedz się więcej -
NOWOŚĆ

Fair Fur Spray nabłyszczający ułatwiający rozczesywanie 150ml
24,87 zł(165,80 zł / l)
Dowiedz się więcej -

-

-

-

Groomer’s Salon Select coal tar szampon przeciwłupieżowy 544 ml
40,10 zł(73,71 zł / l)
Dowiedz się więcej -

BOTANIQA Fresh Me Up by Tom Palka Shampoo 250 ml szampon oczyszczający z aktywnym węglem do każdego typu szaty
30,07 zł(120,28 zł / l)
Dowiedz się więcej -

-

TOTOBI Zaawansowane serum wygładzająco-naprawcze dla zwierząt, do łapkek i noska 25ml
37,82 zł(1512,80 zł / l)
Dowiedz się więcej -

-

BOTANIQA Avocado Scissoring Spray 250ml preparat wspomagający cięcie nożyczkami
23,88 zł(95,52 zł / l)
Dowiedz się więcej
