BIOVICO antinol sizarol pies 30 tabletek

Producent:BIOVICO

Sizarol jest preparatem stworzonym z myślą o tych najmniejszych przyjaciołach domu. Zawiera naturalne substancje, przeznaczone do stosowania w stanach zapalnych stawów, takich jak: zwyrodnienie stawów, dysplazja, czy reumatyzm u psów i kotów. Sizarol jest produktem w pełni bezpiecznym dla Twojego pupila.

Dostępne - Wysyłka w 24h

120,00 

+

Opis

BIOVICO ANTINOL SIZAROL PIES – Opis

Zadbaj o zdrowie stawów swojego czworonoga z wykorzystaniem BIOVICO ANTINOL SIZAROL PIES 30 tabletek. Formuła produktu oparta na sprawdzonych składnikach, w tym Antinol, jest specjalnie dedykowana dla psów. Właściwości Antinolu czynią go wyjątkowym wsparciem dla zdrowia stawów naszych pupilów.

Efektywność BIOVICO ANTINOL SIZAROL PIES

Zastosowanie BIOVICO ANTINOL SIZAROL PIES przyczynia się do poprawy jakości życia zwierząt. Antinol w połączeniu z innymi składnikami tworzy kompleksowy suplement diety, który wspiera funkcjonowanie stawów, wspomaga mobilność, a także łagodzi dolegliwości stawowe. W efekcie poprawia się komfort i radość z życia naszych pupili a przy okazji Antinol dla psa cena jest atrakcyjna.

Dlaczego warto używać ANTINOL SIZAROL?

Wykorzystanie BIOVICO ANTINOL SIZAROL PIES to inwestycja w zdrowie Twojego pupila. Antinol dla psa opinie ma bardzo dobre, gdyż działa profilaktycznie, wspiera zdrowie stawów, a także może przyczynić się do poprawy samopoczucia zwierzęcia cierpiącego na dolegliwości stawowe.

Jeżeli szukałeś antinol sizarol kot – kliknij tutaj

Antinol dla psa skutki uboczne

Mimo wielu korzyści wynikających ze stosowania BIOVICO ANTINOL SIZAROL PIES, ważne jest także zwrócenie uwagi na potencjalne skutki uboczne. Zazwyczaj są one niewielkie i mogą obejmować przejściowe dolegliwości żołądkowo-jelitowe. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, warto skonsultować się z lekarzem weterynarii.

Antinol Sizarol jako karma uzupełniająca dla psów został wykorzystany w wielu badaniach naukowych na całym świecie, m.in. w: Azji Wschodniej, Australii, Rosji i USA. W badaniach potwierdzono skuteczność preparatu głównie w chorobie zwyrodnieniowej stawów, a także w schorzeniach skórnych i sercowo-naczyniowych. Główną substancją Sizarolu jest stabilizowany ekstrakt lipidowy z zielonych małż nowozelandzkich – bezpieczny i skuteczny preparat pochodzenia naturalnego. W przeliczeniu wielkości dawki na kilogram masy ciała dziennie, Antinol Sizarol jest: 200 razy aktywniejszy niż olej lniany, 175 razy aktywniejszy niż olej z łososia, 125 razy aktywniejszy niż sproszkowane małże zielone, 100 razy aktywniejszy niż Max EPA.

WSKAZANIA

W stanach zapalnych stawów. Do najczęściej spotykanych schorzeń tego typu zalicza się chorobę zwyrodnieniowa stawów: biodrowych, kolanowych, ramiennych, łokciowych, nadgarstkowych, stępu i międzykręgowych.

DAWKOWANIE

Dawkowanie (w zależności od wagi): do 10 kg – 1 kapsułka dziennie od 10 do 20 kg – 1-2 kapsułki dziennie, powyżej 20 kg -2 kapsułki dziennie. Ważne! W początkowym okresie podawania należy uwzględnić podawanie dawek nasycających. Dlatego w pierwszych dwóch tygodniach stosować podwójną dawkę.

SKŁAD

oliwa z oliwek 100mg, PCSO-524TM stabilizowany ekstrakt tłuszczowy z zielonych małż nowozelandzkich Perna canaliculus (03995-EN) 50 mg, przeciwutleniacz (Alfa-tokoferol) 0,225 mg; osłonka kapsułki zawiera: substancje utrzymujące wilgotność (gliceryna, sorbitol), żelatynę wołową – nie stosować do karmienia zwierząt gospodarskich; 1 kapsułka zawiera 50 mg stabilizowanego ekstraktu lipidowego z zielonych małż nowozelandzkich PCSO-524TM.

Ilość masy netto: 30 kapsułek po 240 mg = 7,2 g

Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze nieprzekraczającej temperatury pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.