PUDEŁO NA TABLETKI GRATIS

VEBIOT urinoloxan dog cat 60 tabletek

Producent:VEBIOT

  • Wsparcie układu moczowego: wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego zarówno psów, jak i kotów
  • Składniki najwyższej jakości: Formuła produktu oparta jest na starannie dobranych składnikach, 
  • Łatwość podawania: Tabletki mają przyjazny smak i formę, co ułatwia ich podawanie

Dostępne - Wysyłka w 24h

98,00 

+

Zobacz również

Opis

VEBIOT URINOLOXAN DOG CAT 60 tabletek stworzony z myślą o psach i kotach z problemami z drogami moczowymi, w szczególności dla osobników, u których zdiagnozowano kamicę struwitową. Składniki Urinoloxan Dog są starannie dobrane, aby wspomagać prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego naszych czworonożnych przyjaciół.
Uwaga – od teraz VEBIOT URINOLOXAN jest przeznaczony dla psów i kotów.

URINOLOXAN – Masz problemy z drogami moczowymi u swojego psa I kota?

Dzięki specjalistycznej formule, Urinoloxan Dog skutecznie wspomaga działanie układu moczowego psa, pomagając w prawidłowym przepływie moczu. Swoją efektywność zawdzięcza aktywnym składnikom, które mają udowodnione działanie ułatwiające rozpuszczanie struwitów.

Urinoloxan Skutki uboczne

Urinoloxan opinie ma bardzo dobre, gdyż jest produktem bezpiecznym dla Twojego pupila. Wszystkie składniki są dokładnie sprawdzone i odpowiednio zbilansowane. Pamiętaj jednak, aby zawsze przestrzegać zalecanej dawki i monitorować stan zdrowia Twojego psa. W przypadku jakichkolwiek niepokojących objawów, skonsultuj się z weterynarzem.

URINOLOXAN dla psa i kota jak Dawkować?

Urinoloxan dog dawkowanie – Podawać 1 tabletkę/10 kg masy ciała raz dziennie, bezpośrednio do pyska lub z pożywieniem.

Urinoloxan pies i kot od firmy to niezawodne wsparcie dla układu moczowego Twojego psa. Pamiętaj, że zdrowie naszych czworonożnych przyjaciół zależy od odpowiedniej opieki i troski.

Urinoloxan dog to mieszanka paszowa przeznaczona do uzupełnienia diety psów dorosłych i szczeniąt ze szczególnymi potrzebami żywieniowymi, w tym osobników które posiadają infekcję w obrębie dróg moczowych.

Przed włączeniem mieszanki paszowej uzupełniającej Urinoloxan dog do diety Twojego psa i kota rekomendujemy konsultację z lekarzem weterynarii

Preparat dla psów wspomagający prawidłowe odżywianie, w szczególności dla:

osobników posiadających infekcję w obrębie dróg moczowych

osobników ze zdiagnozowaną kamicą struwitową oraz jej zapobieganiu

osobników poddawanych zabiegom w obrębie dróg moczowych

PRZEZNACZENIE

Urinoloxan dog to mieszanka paszowa przeznaczona do uzupełnienia diety psów dorosłych i szczeniąt oraz kotów ze szczególnymi potrzebami żywieniowymi, w tym osobników: z nawracającą infekcję w obrębie dróg moczowych, zdiagnozowaną kamicą struwitową oraz z tendencją do kamicy struwitowej, poddawanych zabiegom w obrębie dróg moczowych.

Składniki zawarte w Urinoloxan dog ograniczają przyleganie bakterii do ściany pęcherza moczowego, mają działanie bakteriostatyczne, moczopędnie, obniżają pH moczu oraz mają pozytywny wpływ na naturalną barierę immunologiczną dróg moczowych.

Dawkowanie

Urinoloxan pies i kot – dzienna porcja do zażycia

Masa ciała psa    Dzienna porcja

Ponizej 5 kg           ½ tabletki

5 kg – 10 kg           1 tabletka

11 kg – 15 kg         1½ tabletki

16 kg – 20 kg          2 tabletki

21 kg – 25 kg         2½ tabletki

Powyżej 26 kg         3 tabletki

Jeżeli lekarz weterynarii nie zaleci inaczej, rekomendowany czas stosowania nie powinien być dłuższy niż 6 miesięcy.

Podczas stosowania Urinoloxan dog należy zapewnić Twojemu psu ciągły dostęp do wody pitnej.

Skład

Ekstrakt z żurawiny amerykańskiej (Vaccinium macrocarpon), standaryzowany na 10% zawartość proantocyjanidyn-PAC i zawierający kwas hipurowy ma działanie bakteriostatyczne oraz obniża pH moczu.

Ekstrakt z pietruszki zwyczajnej (Petroselinum crispum) wykazuje silne działanie moczopędne oraz przeciwzapalne.

Glukozamina krystaliczna zabezpiecza błonę śluzową nabłonka dróg moczowych.

Witamina C obniża pH przez co wykazuje działanie bakteriostatyczne.

Najczęściej zadawane pytania

Czy VEBIOT urinoloxan dog cat jest bezpieczny dla mojego zwierzaka?

Tak, produkt został stworzony z myślą o bezpieczeństwie i zdrowiu zwierząt, z wykorzystaniem składników najwyższej jakości. W jakim celu powinienem podawać ten produkt mojemu zwierzakowi?

W jakim celu powinienem podawać ten produkt mojemu zwierzakowi?

VEBIOT urinoloxan dog cat jest dedykowany do wspomagania układu moczowego zwierząt, przeciwdziałając problemom związanym z niewłaściwą pracą nerek i dróg moczowych

Czy mogę podawać tabletki kotu, który jest szczególnie wrażliwy na suplementy diety?

Produkt jest stworzony tak, aby być łagodny dla systemu pokarmowego zwierząt, jednak w przypadku wrażliwego kota warto skonsultować się z weterynarzem przed rozpoczęciem suplementacji.

Czy ten produkt wcześniej nie był tylko dla psów?

Tak. Natomiast Vebiot Urinoloxan wzbogacił swój skład, dzięki czemu pojawiła się możlowość podawania również kotom. VEBIOT Urinoloxan jest już w nowym opakowaniu z przeznaczeniem dla psów i kotów

Więcej o produkcie na naszym blogu

Alergia pokarmowa u psa

Alergia pokarmowa u psa

Kichanie, swędzenie, nietypowe objawy? Alergia pokarmowa u psa może być bardziej powszechna niż myślisz. Dowiedz się, jak ją rozpoznać i jak skutecznie nią zarządzać

Czytaj więcej
Czy klatka dla psa to dobry pomysł?

Biegunka u psów i kotów - jak sobie radzić?

Czy Twój pies lub kot nagle zaczął mieć problemy z biegunką? To powszechne, ale niepokojące dolegliwości, które mogą mieć różne przyczyny. Sprawdź nasz najnowszy wpis, by dowiedzieć się, jak skutecznie radzić sobie z biegunką u swojego czworonoga

Czytaj więcej
Co to jest BARF

Co to jest BARF?

Co to jest BARF? To nie tylko dieta, ale filozofia żywienia psa. BARF promuje naturalność i surowość składników, wprowadzając Twojego pupila w świat zdrowego odżywiania.

Czytaj więcej
Rodzaje karm dla psów

Rodzaje karm dla psów

W trosce o zdrowie i dobre samopoczucie naszych ukochanych psów, wybór odpowiedniej karmy to kluczowy krok. Istnieje wiele rodzajów karm dostępnych na rynku, każdy odpowiedni dla różnych potrzeb i warunków zdrowotnych pupila.

Czytaj więcej