Transportery dla psa

Transportery dla psa: gwarancja komfortu i bezpieczeństwa. Doskonałe dla Twojego pupila podczas każdej podróży.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Transport psa w samochodzie – co należy wiedzieć?

Jeżeli zastanawiacie się Państwo, jak przewozić psa w samochodzie, przede wszystkim należy pamiętać o kilku kluczowych zasadach, tj.:

 • pies musi być odpowiednio zabezpieczony;
 • zwierze nie może zagrażać bezpieczeństwu kierowcy i pasażerów;
 • pies nie może ograniczać widoczności kierowcy;
 • transport psa musi odbywać się w sposób, który nie naraża go na cierpienie czy utratę życia.

Jak przewozić psa w samochodzie – transporter, szelki, mata

Zastanawiając się nad tym, jak przewozić psa w aucie, należy skupić się na wyborze właściwego akcesorium. Jako właściciele czworonogów macie Państwo kilka opcji do wyboru, tj.:

 • mata dla psów i specjalne pasy bezpieczeństwa przypinane do szelek;
 • transporter dla psa do samochodu.

Jak wybrać transporter samochodowy dla psa?

Jeżeli decydujecie się Państwo na transporter dla psa, musicie wziąć pod uwagę kilka kluczowych parametrów, tj.:

 • Rodzaj transportera – transportery dla psa mogą być bardzo różne. Najczęściej spotykane formy to torba transportowa dla psa oraz klatka do przewozu psów. Mogą to być również kontenery oraz kosze.
 • Wielkość – transporter powinien być dopasowany do wielkości oraz wagi czworonoga (np. transporter dla małego psa, transporter dla psa duży).
 • Materiał wykonania – wyróżnia się transportery do przewozu psa wykonane m.in. z metalu (klatka transportowa dla psa), tworzywa sztucznego (kontener), wikliny (kosz) czy tkaniny (torba transporter dla psa).
 • Budowa – dobrze jeżeli transporter dla psa do auta zapewnia zwierzęciu odpowiednią wentylację i pozwala na odprowadzanie pary. Dlatego zalecamy transportery, które z każdej strony mają siatkę lub kratkę.
 • Funkcje dodatkowe – transporter dla psa służy przede wszystkim bezpiecznemu przewożeniu czworonoga. Jednak to produkty, które mogą spełniać dodatkowe funkcje i mieć pewne udogodnienia (np. transporter dla psa składany, transporter dla psa na kółkach, dodatkowe kieszonki na psie przysmaki, dodatkowe miseczki na karmę i wodę).

Transporter dla małego psa vs. transporter dla dużego czworonoga

 • Transporter dla małego psa – przy mniejszych zwierzakach sprawdzi się torba do przewozu psa. Ważne, żeby miała ona szerokie i usztywniane dno. Torba dla psa jest odpowiednia zwłaszcza w przypadku krótkich wycieczek. Przy dłuższych podróżach lepszy jest kontener.

 • Transporter dla dużego psa – klatka transportowa dla psa lub kontener na kółkach to optymalne rozwiązanie przy transporcie większych czworonogów. Oczywiście musi być dobrana względem wielkości zwierzęcia, aby pies czuł się w niej swobodnie. To dobry wybór dla właścicieli, którzy zastanawiają się, jak przewozić psa w bagażniku. Wystarczy właśnie kontener i mata, dzięki czemu pies będzie wystarczająco bezpieczny. Jednocześnie będzie mu też wygodnie.

Transportery dla psów w sklepie Zoona.pl

Jeżeli interesuje Państwa wysokiej jakości transporter dla psa, zapraszamy do sklepu Zoona.pl. W jednym miejscu zebraliśmy bardzo różne transportery do przewozu psów. Oferujemy m.in. kontenery, klatki, ale także torby transportowe dla psa.

Przypominamy, że mamy też specjalne kosze na rower dla psów. Z naszymi akcesoriami Państwa psy będą podróżować w sposób bezpieczny i w niezwykle komfortowych warunkach samochodem oraz rowerem. Zapraszamy do zakupów w sklepie zoologicznym online!