Pies w podróży

Pies w podróży: niezbędne akcesoria dla komfortu i bezpieczeństwa Twojego pupila. Twój towarzysz zawsze w centrum uwagi

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

  Pies w podróży – zestaw podróżny dla psa

  Co znajdziecie w kategorii Pies w podróży – wszystko to, co niezbędne by zapewnić komfort naszych pupili. Zacznijmy od jednak początku. Nie każdy pies lubi zmiany, a można nawet stwierdzić, że niewiele jest takich czworonogów, które je lubią. Przyzwyczajenia, stałe rytuały, własny teren i znane miejsca to najczęściej cały świat psa. Podróżowanie z psem wymaga często przygotowania się nie tylko do rozmaitych emocjonalnych reakcji czworonożnego przyjaciela, ale i różnego typu akcesoriów niezbędnych podczas jazdy samochodem czy innymi środkami transportu. Prezentujemy maty chłonące, kosze na rower czy transportery dla psa, w których bezpiecznie i komfortowo przewiozą Państwo swojego pupila.

  Pies w podróży samochodem

  Podróżując własnym samochodem z pewnością mogą Państwo liczyć na duży komfort. Pies nie tylko zna zapach i będzie czuł się w aucie bezpiecznie, ale też w każdej chwili można zdecydować o postoju. Szybki spacer i załatwienie potrzeb fizjologicznych odpręży psiego podróżnika i sprawi, że będzie spokojniejszy w dalszym etapie wyprawy. Warto pamiętać o należytym przypięciu psa oraz zabezpieczeniu siedzenia czy podłogi specjalnymi matami. Należy też zabrać ze sobą zapas wody i miskę do jej podawania. W naszym sklepie oferujemy zapachowe maty chłonące z innowacyjną technologią Flash Dry®. Sprawia ona, że mocz jest niemal zamieniany w żel i uniemożliwia jego wypływanie lub przesiąkanie. Matę może więc stosować w różnych sytuacjach. Przyda się zarówno dla małych, uczących się higieny szczeniąt, jak i w podróży, kiedy czworonogi mogą poczuć się niekomfortowo w nowym miejscu lub nie zdążą poprosić opiekuna o wyjście. Matę można również stosować w transporterach do przewożenia psów i do zabezpieczenia siedzeń w samochodach.

  Pies w podróży – akcesoria

  Zarówno duży, jak i mały pupil mają swoje ulubione psie legowiskazabawki dla psów czy akcesoria, które warto zabrać w podróż, aby poczuł się komfortowo. Podróż z psem ułatwią specjalnie dostosowane transportery. Producenci oferują szeroką gamę tych funkcjonalnych akcesoriów do przewożenia czworonogów. Może to być zarówno klatka wykonana z części metalowych, jak i wytrzymałego tworzywa sztucznego. Do transportu psów służą także specjalnie szyte torby z przeźroczystym i wstawkami oraz plecaki z wygodnym legowiskiem dla pupila. W przypadku podróżowania samolotem wymagane są specjalne transportery z atestowanymi zamkami.

  Wycieczki z psem to także krótkie wyprawy rowerowe, kiedy mały pupil może siedzieć w stylowym koszu na rowerze. Wygodne miejsce pozwoli mu być blisko swojego właściciela, a jednocześnie obserwować świat z zupełnie nowej perspektywy. Bezpieczne i odpowiednio przygotowane kosze znajdą Państwo również w naszym sklepie internetowym. Pies w podróży to często idealny towarzysz, ale trzeba mu zapewnić jak najlepsze warunki, jakie tylko można stworzyć poza jego ukochanym domem.