BIOVICO insea proszek 150g

Producent:BIOVICO

Preparat wspomagający przeznaczony dla psów i kotów z objawami przewlekłej niewydolności nerek.

Brak w magazynie

Kupowane razem

Produkty BIOVICO

Podobne produkty

Ostatnio oglądane

Opis

BIOVICO INSEA PROSZEK 150g – opis

Biovico INSEA to innowacyjny proszek, który skutecznie wspomaga prawidłowe funkcjonowanie nerek u zwierząt. Niewydolność nerek to częsty problem u psów i kotów. Stworzony na bazie wysokiej jakości składników, ten proszek jest niezwykle łatwy do podania i przyjazny dla zwierząt, nawet tych o wrażliwym układzie pokarmowym.

Efektywność BIOVICO INSEA PROSZEK 150g

Efektywność BIOVICO INSEA PROSZEK 150g została potwierdzona zarówno przez profesjonalistów z dziedziny weterynarii, jak i zadowolonych właścicieli zwierząt. Dzięki unikalnej formule, ten proszek wspomaga prawidłowe funkcjonowanie nerek, co ma kluczowe znaczenie dla ogólnego stanu zdrowia i samopoczucia zwierząt.

Dlaczego warto stosować BIOVICO INSEA PROSZEK 150g?

Wybierając BIOVICO INSEA PROSZEK 150g, inwestujesz w zdrowie swojego pupila. Regularne stosowanie tego proszku wspomaga prawidłowe funkcjonowanie nerek u zwierząt, co przekłada się na lepsze samopoczucie i wyższą jakość życia naszych czworonogów. Pamiętaj, że zdrowe nerki to podstawa prawidłowego funkcjonowania całego organizmu zwierzęcia.

Insea proszek™ wspomaga prawidłowe funkcjonowanie nerek, kompleksowo dobrany skład przywracający prawidłowe warunki metaboliczne w przypadku przewlekłej choroby nerek u psów i kotów. Zawiera sole wapnia, wodorowęglan sodu, chitozan, fruktooligosacharydy i ekstrakt z oliwek.

Karma uzupełniająca dla psów i kotów.

SOLE WAPNIOWE KWASÓW ORGANICZNYCH (laktoglukonian wapnia) oraz WĘGLAN WAPNIA – sole wapnia wiążą się z dostarczonym fosforanem w jelicie, tworząc nierozpuszczalne związki i zmniejszając wchłanianie fosforu, przyczyniając się w ten sposób do kontrolowania hiperfosfatemii.

CHITOZAN – zmniejsza wchłanianie fosforu i azotu wraz z solami wapnia. 

WODOROWĘGLAN SODU – najlepszy doustny środek alkalizujący utrzymujący kwasicę metaboliczną pod kontrolą.

OLIWA Z OLIWEK

(POLIFENOLE) – przeciwdziała stresowi oksydacyjnemu i obniżają ciśnienie krwi. Zawarte polifenole triterpenowe (kwas oleanolowy i kwas maslinowy) w oliwie z oliwek i liściach mają działanie przeciwutleniające , przeciwzapalne i przeciwnadciśnieniowe

Enterococcus faecium – poprawia funkcjonowanie jelit i redukuje produkcję metabolitów azotu.

WITAMINA C- silny, naturalny przeciwutleniacz.

WITAMINY B (B12, B6, kwas foliowy) – są ważnymi czynnikami żywieniowymi w syntezie hemoglobiny i czerwonych krwinek , pomagają w kontrolowaniu przewlekłej anemii nieregeneracyjnej w następstwie chorób przewlekłych.

WARUNKI PRZECHOWYWANIA

Przechowywać w ciemny i chłodnym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla

małych dzieci.

WSKAZANIA

Insea proszek™ wspomaga prawidłowe funkcjonowanie nerek

DAWKOWANIE

Na podstawie masy zwierzęcia określ ilość proszku jaką należy dodać do karmy. Wymieszaj proszek z karmą używając odpowiedniej wielkości miarki 0,6 g lub 2,4 g.

PSY i KOTY:

– jedna mała miarka (0,6 g) na każde 2,5 kg masy ciała;

– jedna duża miarka (2,4 g) na każe 10 kg masy ciała;

Dawkę można podzielić na 2 lub 3 karmienia, w zależności od liczby posiłków. Zalecany czas stosowania to minimum 30 dni. W razie potrzeby można podawać przez dłuższy okres czasu lub ciągle.

SKŁAD

Węglan wapnia, fruktooligosacharydy, sole wapniowe kwasów organicznych (laktoglukonian wapnia), maltodekstryna, chitozan, wodorowęglan sodu, pirofosforan sodu, drożdże, mączka z łubinu; witaminy, prowitaminy i chemicznie dobrze zdefiniowane substancje o podobnym działaniu: witamina C, witamina B6, witamina B9 (kwas foliowy) , witamina B12, witamina E ; dodatki sensoryczne: ekstrakt z oliwy Olea europaea L.; stabilizatory flory jelitowej: Enterococcus faecium DSM10663/NCIMB 10415 4b1707; substancje stabilizujące: krzemionka koloidalna.

SKŁADNIKI ANALITYCZNE

białko surowe 3,5%; włókno surowe 1,0 %, oleje i tłuszcze surowe 1,0 %, popiół surowy 35,0 %, wilgotność 4,0 %

ILOŚĆ MASY NETTO

150 g ( proszek )

NAZWA PRODUCENTA

Podmiot odpowiedzialny za etykietowanie – Biovico Sp. z o.o.

Wet. nr identyfikacyjny: PL2262093p