Zabawki pluszowe dla psa

Zabawki pluszowe dla psa: miękkie, przytulne i bezpieczne. Idealne do gry i tulenia, które zachwycą każdego psiaka. Komfort i radość w jednym!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

  Zabawki dla psa pluszowe, całe mnóstwo zabawy

  Zabawki dla psa pluszowe przyczyniają się do prawidłowego rozwoju fizycznego i emocjonalnego zwierząt w każdym wieku. Pies potrzebuje ruchu i zabawy, nie tylko podczas spacerów, ale również wtedy, gdy zostaje sam w domu. Piszczące pluszowe zabawki dla psa odstresowują go, a jednocześnie stanowią miłą przytulankę, która towarzyszy zwierzęciu podczas nieobecności właściciela. W sklepie internetowym Zoona.pl oferujemy maskotki dla psów, a także wysokiej jakości karmy weterynaryjne, obroże dla psówadresówki dla psa, smycze czy kosmetyki do pielęgnacji psa. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i dokonania zakupów o dogodnej dla siebie porze, przez siedem dni w tygodniu.

  Pluszowe zabawki dla psa – maskotki dla psów w sklepie Zoona.pl

  Pluszowe zabawki dla psa dostępne są w postaci np. kaczki lub misia. Są one przyjemne w dotyku, kolorowe i radosne. Łatwo można je znaleźć w niemal każdym otoczeniu. Przytulanki zabawki pluszowe dla psa mogą być dodatkowo wyposażone w brzuszek typu jeżyk. Nie dość, że zabawka wydaje przyjemnie piszczący dźwięk podczas gryzienia, to dodatkowo dba o zęby. Ta zabawka będzie doskonała dla szczeniaków oraz psów dorosłych. Wykonana jest z pluszu i ma elastyczną piłkę z wypustkami, która wspomaga higienę zębów i dziąseł. Będzie też nieoceniona jako gryzak w trakcie zmiany uzębienia. Pluszaki dla psów są idealne do gryzienia, aportowania i przytulania. Pies, gryząc piłeczkę, naciska ją, a zabawka wydaje piszczący dźwięk, co uatrakcyjnia całą zabawę.

  Najlepszy prezent – piszczące pluszowe zabawki dla psa

  Piszczące pluszowe zabawki dla psa to jeden z najlepszych prezentów na świecie. Zwierzęta kochają je za to, że można je do woli gryźć, podrzucać i bawić się nimi. Pluszaki będą też doskonałym rozwiązaniem na wspólne zabawy i spacery, a także dostarczą towarzystwa i radości psu, kiedy będzie czekał na Państwa w domu. Wytrzymała kaczka wykonana z nylonu balistycznego jest przeznaczona dla małych psów z silnym instynktem łowieckim. Mocna lina pozwala na zwiększenie interakcji pomiędzy zwierzakiem a właścicielem. Można się siłować, szarpać i przepychać ku wspólnej uciesze. Dodatkowo zabawka zaspokaja potrzebę gryzienia i dostępna jest w trzech intensywnych kolorach. Ten model przeznaczony jest dla czworonogów o wadze poniżej 9 kilogramów, czyli dla psów ras małych oraz szczeniaków. Maskotki dla psów to wiele godzin zabawy, która nigdy się nie nudzi. Można wybrać kilka zabawek lub zdecydować się na jedną, która będzie stałym towarzyszem psich igraszek.