Zabawki do rzucania dla psa

Zabawki do rzucania dla psa: aktywne chwile i mnóstwo radości. Wytrzymałe i funkcjonalne, doskonałe do zabawy w parku czy na podwórku.

Bestsellery

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

  Rzutka dla psa – zabawki do rzucania

  Aportowanie to jedna z tych zabaw, które uwielbia wiele psów. Ponieważ są wśród nich zarówno najmniejsi pupile, jak i czworonogi dużych ras, przygotowaliśmy zabawki do rzucania dla psa w różnych kształtach i rozmiarach. Mogą Państwo więc znaleźć okrągłe frisbee, małe gumowe zwierzątka z piszczałką oraz zabawki, które posłużą w domu i na spacerze. Mamy także zabawki, które nie toną w wodzie, dlatego aportowanie w pobliżu stawów, morza czy rzeki sprawi psom uwielbiającym pływania jeszcze więcej radości.

  Zabawy z psem na spacerze – rzucanie piłek, zabawek gumowych czy frisbee

  Wychodząc z pupilem na dwór, warto zabrać nie tylko oczywiste akcesoria, jak smycze dla psów czy torebki na odchody, ale i coś, co przyda się podczas zabawy lub treningu. Odpowiednie przysmaki dla psa zmotywują go do wykonywania poleceń i reagowania na komendy, a gumowe zabawki dla psa na dwór zapewnią wiele radosnej rozrywki. Proponowane w naszym sklepie przedmioty to między innymi wodoodporny mini ring wydający grzechoczące dźwięki. Ma także kształt, który ułatwia chwytanie zabawki zębami, również w locie. Kolorowa okrągła zabawka świetnie sprawdzi się na wolnej przestrzeni podczas spacerów, umożliwiając opiekunowi wykonanie dalekich rzutów. Chociaż zabawki dla psa mają spełniać swoją funkcjonalną rolę i cieszyć czworonoga, to producenci nie zapominają o właścicielach. Propozycje z motywem „Captain America” czy „AC/DC” to niezaprzeczalny ukłon w stronę miłośników tych postaci.

  Zabawki do rzucania dla piesków małych ras

  Psy małych ras to niejednokrotnie prawdziwe wulkany energii. Potrzebują rozrywki i zainteresowania ze strony opiekunów, a ich towarzyskie usposobienie sprawia, że wciąż szukają nowych wyzwań i ciekawych zajęć. Przygotowaliśmy dla nich zabawki w niewielkich rozmiarach, które będą pasować do małych pyszczków. Seria produktów w kształcie małych zwierząt to kolorowe zabawki wydające piszczące dźwięki po naciśnięciu. Dla psa będzie to dodatkowa stymulacja i zachęta do zabawy.

  Gumowe zabawki dla psa na dwór lub te, które czworonożni pupile będą używać w domu są wykonane z bezpiecznych, atestowanych materiałów. Wytrzymałe i odporne na ostre psie zęby, na długo posłużą do różnego typu rozrywki. Aportowanie, szukanie ukrytych przez opiekunów zabawek, a także ulubione gryzienie i wydobywanie dźwięków z przedmiotów pozwoli na wiele chwil doskonałej rozrywki. Zabawki są wykonane z materiałów łatwych do czyszczenia, więc pozwolą na zachowanie właściwej higieny i bez problemu wyczyszczą je Państwo po każdym spacerze w różnych warunkach pogodowych. Zapraszamy na zakupy w sklepie internetowym zoona.pl!

  Jakie frisbee dla psa?

  Psy potrzebują dużo ruchu. Zapewnienie odpowiedniej dawki sportu pomoże ochronić meble i dywany w domu przed niszczącą energią ulubieńca. Właśnie dlatego najlepszą zabawką jest frisbee dla psa. Jest to gwarancja najlepszej zabawy zarówno dla psa jak i dla nas. To także idealna zabawka do wody.  Rzutka dla psa jest bardzo atrakcyjna dla pupila. W ofercie naszego sklepu znajdziesz także coś dla zapracowanych właścicieli – wyrzutnia piłek dla psa.