VIRBAC zenifel dla kota wkład dyfuzor

Producent:VIRBAC

VIRBAC ZENIFEL dla kota Wkład dyfuzor Dyfuzor na stres u kota. Feromony dla kota.

Dostępne - Wysyłka w 24h

68,90 

+

Opis

VIRBAC ZENIFEL dla kota Wkład dyfuzor

ZENIFEL od Virbac to innowacyjne rozwiązanie w formie wkładu z dyfuzorem, stworzone specjalnie dla Twojego kota. Ten produkt wykorzystuje moc feromonów, aby zapewnić Twojemu kotu poczucie bezpieczeństwa i spokoju w domowym środowisku. ZENIFEL działa niezwykle delikatnie, emitując feromony dla kota, które są naturalnie wydzielane przez koty, co przyczynia się do ich uspokojenia i zwiększa poczucie komfortu.

VIRBAC ZENIFEL dla kota Wkład dyfuzor – opis

Feromony o działaniu uspokajającym do stosowania u kotów w przypadkach niewłaściwego zachowania wynikającego z zaburzeń behawioralnych.

VIRBAC ZENIFEL dla kota Wkład dyfuzor - jak używać

VIRBAC ZENIFEL dla kota Wkład dyfuzor – zastosowanie

ZENIFEL jest przeznaczony dla każdego kota, który może doświadczać stresu lub niepokoju w domowym środowisku. Może być to spowodowane wieloma czynnikami, takimi jak zmiany w domu, wprowadzenie nowego zwierzęcia, hałas, podróże, wizyty u weterynarza czy nadejście fajerwerków. Dyfuzor emituje feromony, które są rozpoznawane przez kota jako znak bezpieczeństwa, co pomaga zmniejszyć stres i promuje uczucie spokoju.

Feromony o działaniu uspokajającym są głównie zalecane dla poprawy komfortu życia kotów wykazujących niewłaściwe zachowania, jak znaczenie moczem w pomieszczeniach zamkniętych, nadmierne drapanie, które to zachowania są wynikiem stresujących sytuacji. Są one zalecane w takich przypadkach jak zmiany w bezpośrednim otoczeniu, przeprowadzka do nowego domu, ekspozycja na hałas, inne wydarzenia (np. spotkania towarzyskie). W produkcie ZENIFEL wkład – Dyfuzor zastosowano specjalną technologię, która zapewnia uwalnianie feromonów przez 6 tygodni.

VIRBAC ZENIFEL dla kota Wkład dyfuzor – skład

ZENIFEL feromony zawiera analogii frakcji F3 kocich feromonów policzkowych (3,33 %), które są specyficzne gatunkowo, zatem wykazują działanie tylko u kotów. Substancje te są znane ze swoich właściwości uspokajających i zapewniają kotom dobre samopoczucie.

Wybierając ZENIFEL od Virbac, wybierasz naturalne i skuteczne rozwiązanie, które pomaga Twemu kotu radzić sobie ze stresem w domowym środowisku. Feromony, wykorzystywane w tym produkcie, są bezpieczne i skuteczne, a dyfuzor jest łatwy do użycia i nieinwazyjny. ZENIFEL jest idealnym wyborem dla właścicieli, którzy chcą pomóc swojemu kotu poczuć się spokojniej i bezpieczniej w domowym otoczeniu.

VIRBAC ZENIFEL dla kota Wkład dyfuzor – jak używać?

Instalowanie urządzenia:

Odkręcić nakrętkę z wkładu (w razie potrzeby należy użyć kawałka materiału w celu odkręcenia nakrętki) i umieścić go w dyfuzorze.

Włożyć dyfuzor do gniazdka elektrycznego w pozycji pionowej. Przekręcić dyfuzor w razie potrzeby. Flakon zawsze musi znajdować się poniżej gniazdka.

ZENIFEL Dyfuzor musi być włożony do gniazdka o napięciu 220-240 V przez cały zalecany czas stosowania.

Każdy flakon wystarcza na okres do 6 tygodni. Jednakże ruch powietrza, jego lokalizacja w pomieszczeniu, temperatura i wilgotność powietrza mogą wpływać na szybkość dyfuzji. Dla zapewnienia optymalnego działania należy wymieniać wkład co 6 tygodni. By wyczyścić dyfuzor należy wytrzeć go suchą ściereczką, a następnie należy umyć ręce. Nie należy kłaść wkładu lub nakrętki bezpośrednio na niektórych powierzchniach (powierzchnie malowane, plastikowe …). Z dyfuzora może wydobywać się lekki zapach, podobny do zapachu wydobywającego się z grzejnika elektrycznego, co szczególnie może mieć miejsce wtedy, gdy gromadzi się na nim kurz. Można zauważyć także małą smużkę dymu, co nie stanowi jednak żadnego zagrożenia. Może pojawić się żółto-brązowe zabarwienie roztworu we flakonie, jak i mogą pojawić się plamki na ceramicznej płytce wewnątrz dyfuzora, co nie ma wpływu na funkcjonowanie urządzenia.

Nie transportować samolotem. Nadciśnienie wywołane transportem lotniczym powoduje wycieki.

Należy wymieniać urządzenie elektryczne po 6 miesiącach ciągłego użytkowania lub po zużyciu 4 wkładów.

ZOONA.PL co polecamy na stres u kota?

Jeśli masz jakieś pytania, pamiętaj, że możesz na Zoona.pl zapytać o poradę naszego lekarza weterynarii, który chętnie Ci pomoże. Znajdziesz u nasz szeroki asortyment środków przeciwstresowych dla Twojego kota – stres u kota – kliknij tutaj