Tunele dla kota

Tunele dla kota: raj dla ciekawskich i aktywnych futrzaków. Doskonałe miejsce do zabawy, schowania się czy drzemki w ukryciu.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Do czego służą tunele dla kota?

Tunele dla kota to nie tylko zabawka. Oczywiście zwierzak może się w nim bawić. Jednak tunele dla kotów pełnią również inne role. W tunelu kot może mieć bezpieczną kryjówkę. Oprócz tego jest to przytulne legowisko dla kota. Można więc powiedzieć, że jest to akcesorium bardzo uniwersalne.

Jeżeli nie wiecie Państwo, jak zrobić tunel dla kota, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że w sklepie internetowym Zoona.pl znajdziecie mnóstwo różnych tuneli dla kotów do domu i na zewnątrz.

Jak wybrać dobry tunel dla kota?

Jak się Państwo przekonacie, tunele dla kotów są bardzo różne. Do wyboru są m.in.:

  • Szeleszczący tunel dla kota – jest to długi tunel dla kota, który przypomina tubę. Jest to połączenie cienkiej tkaniny, która szeleści, a dodatkowo plastikowego szkieletu. Dzięki temu tunel zabawka dla kota w tej formie może być wyginany i ustawiany w dowolnej kombinacji. Sama forma i funkcjonalność także mogą być różne (np. tunel drapak dla kota).
  • Drewniany tunel dla kota – jeżeli materiał ma być sztywny, zwykle jest on wykonany z drewna pokrytego miękką tkaniną. Również w tym przypadku tunel dla kota może być połączony z innymi elementami (np. domek, drapak, poidło, legowisko dla kota).
  • Tunel z piłką dla kota – zabawka interaktywna dla zabawy, zwykle wykonana z szeleszczącego materiału (np. tunel z siatki dla kota). Piłeczka zwisa w tunelu, ale możecie Państwo pójść krok dalej i pozawieszać na przykład pluszowe zabawki w różnej formie, czy nawet powrzucać do środka przysmaki dla kota.
  • Tunel legowisko dla kotów – specjalny tunel, gdzie kot czuje się bezpiecznie i może w nim odpocząć. Tunel w tej formie powinien być wyposażony w grube oraz komfortowe poduszeczki.
  • Tunel dla kota DIY – na przykład tunel dla kota z kartonu zrobiony osobiście. Oczywiście potrzebujecie Państwo do tego umiejętności plastycznych i kilku niezbędnych rzeczy (m.in. brystol, tasiemki, koc, zszywki, zabawki dla kota).

Tunel do zabawy dla kota w sklepie Zoona.pl

Wszystkich Państwa, którzy potrzebują wysokiej jakości, a przy tym eleganckiego tunelu dla swojego kociaka, zapraszamy do sklepu zoologicznego Zoona.pl. W naszej ofercie znajdziecie bardzo różne tunele dla sierściuchów (np. zabawka dla kota tunel z piłką, tunel szeleszczący, tunel legowisko dla kota).

Jesteśmy przekonani, że nasze tunele przypadną do gustu Państwa futrzakom. Koty uwielbiają takie zabawki. Z jednej strony jest to miejsce ich zabawy, z drugiej natomiast czują się w nim bezpiecznie i mogą tam odpocząć. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego na tunele dla kota. Oferujemy je w różnych formach, kolorach i rozmiarach.