Transportery dla kota

Transportery dla kota: bezpieczne i wygodne podróże. Idealne dla wizyt u weterynarza czy podróży. Komfort Twojego kota przede wszystkim.

Bestsellery

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Transportery dla kota – czy jest potrzebny?

Transportery dla kota – czy koty je lubią? Przyjrzyjmy się temu bliżej. Koty to zwierzęta terytorialne, które nie są najlepszymi kompanami podróży. Znoszą je bardzo średnio i na pewno nie jest to ich ulubiona forma rozrywki. Dlatego właściciele kotów często pamiętają o kuwecie, miseczce czy zdrowej karmie, ale już transporter dla kota jest akcesorium przez nich bagatelizowanym. To błąd, ponieważ w niektórych sytuacjach ten jest wręcz niezbędny. Właściwy transporter dla kota przyda się Państwu między innymi podczas wizyty u weterynarza.

Jaki transporter dla kota wybrać – wiklinowy, plastikowy czy materiałowy?

Wybierając transporter dla kota do samochodu czy na rower, wybór jest naprawdę duży. Może to być na przykład kontener wiklinowy lub z tworzyw sztucznych, czy transporter dla kota materiałowy – torba lub plecak.

  • Transporter wiklinowy – elegancki, ale przy tym ciężki. Jest mało praktyczny dla właściciela i niezbyt wygodny dla kota. Ma wiele dziur i dość szybko się niszczy. Jest też trudny w utrzymaniu w czystości. Lepiej niż do transportu nadaje się na domowe legowisko dla kota.
  • Transportery plastikowe – sztywne i solidne kontenery, które są trwałe i łatwe w utrzymaniu w czystości. W zależności od modelu może to być transporter dla kota otwierany od góry lub z drzwiczkami z boku klatki. Mają różne rozmiary i są bezproblemowe w transporcie. Można je też przypiąć pasami podczas transportu autem. Taki kontener może mieć też dodatkowe wyposażenie (np. transporter dla kota z kuwetą lub pojemnikiem na karmę, transporter dla kota na kółkach).
  • Torba transporter dla kota – zawieszana na ramię. Jest lekka i odciąża ręce. Transporter dla kota w tej formie jest też łatwy w utrzymaniu w czystości, szczególnie że można go uprać w pralce. Nie są jednak zbyt stabilne i wygodne dla zwierzęcia. Dlatego zaleca się je na krótkie podróże.
  • Plecak transporter dla kota – produkt niemal identyczny z torbą, aczkolwiek wygodniejszy, ponieważ można go zawiesić na dwóch ramionach. Minus, że kot jest wówczas niewidoczny, przynajmniej jeżeli plecak jest zawieszony na plecach.

Transporter dla kota – kluczowe parametry wyboru

Materiał i jakość wykonania to nie wszystko, na co należy zwrócić uwagę podczas wyboru transportera dla kota. Ważny jest też sposób zamykania. Kot musi być bezpieczny, bez możliwości ucieczki. Kluczowe znaczenie dla jego wygody ma wielkość. Wyróżniamy trzy rozmiary transporterów dla kotów, tj.:

  • transporter dla kota rozmiar 1 – transporter dla kota o wadze do 6 kg optymalny do krótkich podróży;
  • transporter dla kota rozmiar 2 – większy transporter dla kota dużego;
  • transporter dla kota rozmiar 3 – największy transporter dla dwóch kotów lub matki z kociętami, znakomity przy długich podróżach.

Proszę pamiętać, że podróż dla Państwa kota będzie wiązać się z dużym stresem. Dlatego warto zadbać o to, żeby poczuł się on bezpiecznie i komfortowo. Jednocześnie przydadzą się smaczne przekąski i przysmaki dla kota, którymi można go uraczyć na czas podróży.

Transportery dla kotów w sklepie Zoona.pl

Jeżeli chcecie Państwo nabyć solidny transporter dla kota, zapraszamy do sklepu Zoona.pl. Oferujemy bardzo różne kontenery, torby i plecaki do transportu sierściuchów bez względu na wielkość zwierzęcia. Mamy transporter dla kota duży, średni i mały. Zawsze to produkty rekomendowane przez weterynarzy i kliniki weterynaryjne, w których kot czuje się swobodnie, komfortowo i bezpiecznie. Zapraszamy do zakupów na Zoona.pl!

Transporter dla kota

W naszej ofercie znajdziesz transporterek dla kota w różnych rozmiarach i różnym wyglądzie. Dla kociąt polecamy nasz transporterek dla kota. Odpowiednia klatka transportowa dla kota sprawi, że podróż stanie się przyjemna i bezstresowa zarówno dla Ciebie jak i dla Twojego zwierzaka. Torba dla kota sprawdzi się szczególnie podczas spacerów lub krótkich wycieczek autem. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Transporterek dla kota

Niezależnie od tego czy wypuszczasz swojego kota na zewnątrz czy nie, co najmniej kilka razy w roku będzie Ci potrzebny transporter dla kota. Aby zabrać kota do weterynarza lub na mini wycieczkę będziesz potrzebować kontener dla kota. W naszym sklepie znajdziesz dobrej jakości transportery dla kotów. Do krótszych wycieczek idealnie sprawdzi się torba transportowa dla kota.