Szczenięta

Szczenięta: początek nowej przygody! Wskazówki, produkty i porady, by wspierać rozwój Twojego małego towarzysza od pierwszych chwil życia

Bestsellery

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Akcesoria i karmy dla szczeniąt

Najmłodsi czworonożni pupile to prawdziwa radość dla każdego właściciela, ale i wiele nowych obowiązków. Przygotowaliśmy więc różnego typu akcesoria i karmy dla szczeniąt, które ułatwią opiekę nad młodymi psami. Przedstawiamy także ofertę najdelikatniejszych szamponów i kosmetyków pielęgnacyjnych dla wrażliwej, szczenięcej skóry. Mamy również akcesoria i preparaty pomagające zapanować nad niewłaściwym zachowaniem szczeniąt.

Najlepsze karmy dla szczeniaka

Pierwsza karma dla psa szczeniaka przechodzącego z diety mlecznej na pokarmy stałe to duża zmiana. Warto więc, aby nowy smak był jak najbardziej dopasowany do upodobań młodych psów. W sklepie zoona.pl oferujemy karmy dla szczeniąt z delikatną w smaku jagnięciną dostarczającą wysokowartościowych protein dla prawidłowego rozwoju i wzrostu szczeniąt. Niewielkie granulki są dostosowane do małych pyszczków, a jednocześnie mają specjalną teksturę, która pomaga dbać o ich zęby.

Z kolei pełnoporcjowa sucha karma dla szczeniąt dużych ras zawiera dodatkową porcję glukozaminy i chondroityny, które wspomagają rozwój chrząstki stawowej. Jest to niezwykle istotne dla szybko i intensywnie rosnących czworonogów. Ponadto w karmie są również cenne prebiotyki regulujące mikrobiotę przewodu pokarmowego. Nie brak również niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych z rodziny Omega 3, które wpływają korzystnie na pracę serca, mózgu i nadają sierści pięknego, naturalnego połysku. Proponujemy karmy suche dla psa i mokre tak, aby każdy pupil odnalazł ulubione smaki dla siebie.

Szampony dla szczeniąt i inne artykuły do pielęgnacji i higieny psa

Prezentujemy dział z produktami dla najmłodszych psów. Wśród różnych propozycji znajdą Państwo delikatne szampony dla szczeniąt, przygotowane ze specjalnie wyselekcjonowanych, łagodnych w działaniu składników. Doskonale myją i odświeżają sierść, a przy tym nie podrażniają wrażliwej skóry młodych zwierząt.

Mały szczeniak to zarówno wielka radość w domu, jak i sporo nowych wyzwań przed opiekunami. Co robić, jeśli młody pies zachowuje się w nietypowy sposób? Na pewno dowiedzieć się więcej na ten temat i poszukać przyczyny i rozwiązania. Jednym z takich problemów u szczeniąt jest jedzenie własnego kału. Proponujemy specjalny preparat z amylazą, która poprawia trawienie i redukuje problem koprofagii oraz sprawia, że kał przestaje być smaczny i tym samym atrakcyjny dla zwierzęcia.

Suplementy, witaminy i preparaty dla szczeniąt

Dobra karma dla szczeniąt jest odpowiednio zbilansowana i dostarcza tego, co najważniejsze i najpotrzebniejsze w ich diecie. Jeśli jednak potrzebna jest suplementacja lub wsparcie podczas różnego rodzaju dolegliwości, warto sięgać po preparaty przygotowane przez ekspertów. W naszej ofercie mogą Państwo wybrać między innymi środek przeciwbiegunkowy z błonnikiem prebiotycznym, który reguluje stan mikroflory w jelitach. Mamy również preparat witaminowo-mineralny, który można podawać już od 3 tygodnia życia psów.

Dla szczeniąt ras dużych mamy także preparat, którego skład został dostosowany specjalnie do ich odmiennych potrzeb. Specjalny produkt zawiera zwiększoną zawartość miedzi, żelaza, wapnia i fosforu, co wspomaga procesy krwiotwórcze oraz syntezę kolagenu, zapewniając mocne i sprężyste kości i stawy.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą produktów i akcesoriów dla szczeniaka w sklepie zoona.pl.