EUROWET AMIWET szampon odstraszający pchły i kleszcze 200 ml

Producent:AMIWET

Preparat wspomaga ochronę psów i kotów przed obecnością pcheł i kleszczy na sierści i skórze. Posiada także bardzo dobre właściwości myjące.

Brak w magazynie

Opis

OPIS:
WSPOMAGAJĄCY OCHRONĘ PRZECIW PCHŁOM I KLESZCZOM DLA PSóW I KOTóW
DOKŁADNIE MYJE SIERŚC I SKóRĘ
WZMACNIA I REGENERUJE
Z OLEJKIEM NEE
WŁAŚCIWOŚCI
Preparat wspomaga ochronę psów i kotów przed obecnością pcheł i kleszczy na sierści i skórze. Posiada także bardzo dobre właściwości myjące.
SPOSóB STOSOWANIA
Przed zastosowaniem szamponu należy wstrząsnąć butelkę. Wyczesać sierść w kierunku przeciwnym do ułożenia włosa i zmoczyć letnią wodą. Rozprowadzić odpowiednią ilość szamponu w zależności od wielkości zwierzęcia i rodzaju sierści. Myć aż do uzyskania jednorodnej piany. Spłukać. Czynność powtórzyć pozostawiając szampon na sierści i skórze przez kilka minut, a następnie wytrzeć go ręcznikiem. Uwaga: w celu zmniejszenia ryzyka obecności pcheł i kleszczy konieczna jest okresowa i regularna wymiana legowiska. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Uwaga: w celu zmniejszenia ryzyka obecności pcheł i kleszczy konieczna jest okresowa i regularna wymiana legowiska. Przechowywać z dala od dzieci.
ZASTOSOWANIE
Higiena skóry i sierści.
PRZEZNACZENIE
Dla psów i kotów.
ŚRODKI OSTROŻNOŚCI
Należy unikać kontaktu szamponu z oczami. Podczas jego stosowania używać ochronnych rękawiczek. Nie przeznaczony dla psów i kotów poniżej 3 miesiąca życia oraz dla suk i kotek ciężarnych lub karmiących.
OPAKOWANIE
200 ml