GEULINCX

Zachęcamy do sprawdzenia oferty sklepu internetowego Zoona.pl już dziś i zamówienia wysokiej jakości produktów marki Geulincx. Zapraszamy!

Bestsellery

Wyświetlanie 1–36 z 48 wyników

  Sklep internetowy Zoona.pl powstał z inicjatywy lekarzy weterynarii, którzy na co dzień zajmują się dbaniem o zdrowie zwierząt. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć takich renomowanych marek jak Royal Canin, Vetfood, Purina czy Calibra. Geulincx to marka, która jest producentem i wyłącznym przedstawicielem czołowych firm medycyny weterynaryjnej. Oferuje innowacyjne preparaty, środki uzupełniające podstawowe leczenie, a także różnego rodzaju urządzenia, służące do elektronicznej identyfikacji zwierząt. Ponad trzydziestoletnie doświadczenie w branży farmaceutyków w weterynarii, owocuje dostarczaniem wysokiej jakości produktów, które są chętnie polecane przez lekarzy weterynarii. Firma dokłada wszelkich starań, aby dostarczyć najskuteczniejszych rozwiązań służących utrzymaniu zdrowia i bezpieczeństwa zwierząt. Wszystkie produkty Geulincx są tworzone w oparciu o najnowsze technologie i badania naukowe. Zachęcamy do sprawdzenia opinii o Geulincx dostępnych na naszej stronie internetowej i dokonania świadomych zakupów.

  Sprawdzona marka Geulincx pomaga w codziennym dbaniu o pupila

  Geulincx to marka dostarczająca różnego rodzaju produkty przeznaczone do pielęgnacji i wspomagania leczenia chorób zarówno kotów, jak i psów. Geulincx Stomodine F to żel stomatologiczny, który wspiera leczenie chorób zapalnych jamy ustnej. Produkt spowalnia powstawanie płytki nazębnej i niweluje nieprzyjemny zapach. Sprzyja leczeniu zapalenia jamy ustnej, dziąseł czy przyzębia. Jest także niezastąpiony po ekstrakcjach stomatologicznych. Produkt ten zawiera diglukonian chlorheksydyny, Tris-EDTA, olej szafranowy, a dodatek aromatu mięsa sprawia, że zwierzęta chętnie go stosują.

  Geulincx produkty sprzyjają ochronie zdrowia czworonożnych przyjaciół. W trosce o ich zdrowie mogą Państwo wypróbować Geulincx Clorexyderm Solution. Jest to środek silnie odkażający i dezynfekujący, zawiera także substancje nawilżające. Można go aplikować nawet na dużych obszarach skóry, czy na otwartych ranach. Ponadto, można go używać do oczyszczania skóry zwierząt przed operacją, dezynfekcji rąk, a także zdezynfekowania narzędzi. Przy stosowaniu tego produktu należy zachować szczególną ostrożność, ponieważ działa drażniąco na oczy.

  Geulincx Otodine to preparat weterynaryjny dla psów i kotów, służący do czyszczenia ucha zewnętrznego, zwłaszcza w przypadkach zapalenia zewnętrznego przewodu słuchowego Zawartość Chlorhexydyny, czyli doskonałego antyseptyku likwiduje bakterie gram-dodatnie., a TRIS-EDTA uszkadza ścianę komórkową bakterii gram-ujemnych.

  Jeśli Państwa zwierzę cierpi na problemy gastryczne, to warto wypróbować Geulincx Diadog. Są to tabletki do żucia dla psów i kotów, które łagodzą zaburzenia wchłaniania jelitowego. Ten kompleksowy produkt dietetyczny został specjalnie opracowany do podawania w czasie i bezpośrednio po ostrych biegunkach. Naturalne składniki dobrano w zgodzie z obecną wiedzą o regulacji zaburzeń procesów trawienia. Produkt pobudza motorykę jelit i tworzenie śluzu. Diadog także ułatwia usuwanie kul włosowych z przewodu pokarmowego kotów.

  Z kolei Geulincx arthrosterol to preparat służący do odnowy chrząstki stawowej, zawiera chondroitynę regenerującą tkankę łączną. MSM, czyli niesyntetyczny ekstrakt roślinny, jest często wykorzystywany do odnowy stawów przy reumatyzmie, a także różnych urazach. Kolagen z witaminą C skutecznie wspomagają stawy w regeneracji. Kurkumina ma działanie antyoksydacyjne, natomiast mangan powstrzymuje osteoporozę czy zwyrodnienie stawów. Witamina D3 wpływa pozytywnie na proces kościotwórczy, ułatwia także wchłanianie wapnia oraz fosforu. Glikozaminoglikany wpływają na rekonstrukcję chrząstki stawowej, osłaniają ścięgna i wspierają stawy. Produkt ten jest w pełni bezpieczny dla psów i zapewnia właściwe funkcjonowanie stawów w każdym wieku. Wygodna formuła preparatu ułatwia podawanie nawet zwierzakom, które nie lubią przyjmować leków.

  Geulincx Elastopad to krem z filtrem UV, który zapewnia elastyczność skóry oraz wzmacnia poduszki. Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 wzmacniające skórę, zmiękczające stwierdzenia i zapobiegające modzelom u starszych zwierząt. Produkt silnie nawilża, łagodzi i chroni delikatną skórę zwierzęcia.