FRONTLINE

Frontline to globalna marka, która stała się synonimem skutecznej ochrony zwierząt przed pasożytami.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

  Marka Merial stworzyła linię produktów Frontline, która przeznaczona jest do pielęgnacji zwierząt domowych. Znajdą tu Państwo preparaty kosmetyczne w postaci szamponów, odżywek czy płynów do pielęgnacji oczu i uszu. W sklepie internetowym Zoona.pl znajdą Państwo także produkty Frontline chroniące zwierzęta przed kleszczami i pchłami. Sprawdźcie pełną ofertę i wybierzcie najwyższej jakości preparaty chroniące zwierzę i dbające o jego zdrowie i wysoki standard życia. Jeśli nie wiedzą Państwo, które produkty będą odpowiednie dla czworonoga, to zapraszamy do kontaktu. Chętnie dzielimy się swoim wieloletnim doświadczeniem, udzielając rzetelnych i fachowych porad dotyczących oferowanych produktów. Zapraszamy!

  Skuteczna ochrona przed pasożytami – produkty Frontline dla psów i kotów

  Nie ma co ukrywać, że pchły i kleszcze stanowią zagrożenie zarówno dla psów, jak i kotów. Pasożyty podrażniają skórę zwierzęcia i mają negatywny wpływ na komfort jego życia. Ponadto, mogą stać się przyczyną wielu chorób, których są nosicielami. Aby zadbać o najwyższy komfort życia swojego pupila, warto wybrać preparaty Frontline dla psa lub Frontline dla kota.

  Frontline krople można aplikować zwierzęciu przed długim spacerem, skutecznie chroniąc je przed kleszczami czy innymi pasożytami. Kleszcze stanowią zagrożenie, które może przemienić się w poważne choroby śmiertelne i nieuleczalne. Dlatego zachęcamy do stosowania Frontline na kleszcze, aby móc cieszyć się przyjemnym spacerem na łonie natury bez dodatkowych trosk i zmartwień.

  Frontline krople dla kota to produkt specjalistyczny, który łączy substancje czynne eliminujące wszystkie stadia rozwojowe pcheł. Usuwa dorosłe osobniki oraz zapobiega powstawaniu kolejnych pokoleń. Jego działanie chroni zwierzę przez długi czas. Już po 24 godzinach 100% pcheł zostaje usuniętych z ciała Państwa kociaka. Jednokrotna aplikacja zapewnia aż ośmiotygodniową ochronę. Ponadto, oferowany Frontline na pchły jest bezpieczny w użyciu u dorosłych kotów czy psów, bez względu na ich wielkość czy rasę.

  Seria Frontline dla psów to cały szereg preparatów przeznaczonych dla zwierzaków o różnej masie. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo produkty przeznaczone dla psów o masie od 2 do 10 kilogramów, od 10 do 20 kilogramów czy od 20 do 14 kilogramów. Dla ras dużych polecamy preparaty stworzone dla psów, których masa mieści się w przedziale od 40 do 60 kilogramów. Frontline dla szczeniaka to produkty, które nie wywołują reakcji alergicznych i chronią przed ugryzieniami pcheł, komarów czy kleszczy. Zapewniają długotrwałe i skuteczne zabezpieczenie przed owadami latającymi, które mogą przenosić choroby oraz powodować dyskomfort zwierzaka. Preparat odstrasza owady i jest w 100% bezpieczny dla psiaków.

  W naszej ofercie znajdują się także preparaty przeznaczone do higieny psich i kocich uszu. Działają kojąco i ochronnie. Zawierają naturalne składniki, takie jak cynk czy ramnozę, które przywracają równowagę delikatnego systemu kanału słuchowego. Łagodzą podrażnienia i nie podrażniają wrażliwej skóry. O właściwą pielęgnację skóry i sierści mogą Państwo zadbać, stosując Frontline Petcare Shampoo, przeznaczony do wyjątkowo wrażliwej skóry. Ten kosmetyk ma właściwości łagodzące i nawilżające, które odżywiają suchą i uszkodzoną skórę, przywracając sierści imponujący, zdrowy blask i naturalne piękno.