Sianka dla gryzoni

Sianko dla gryzoni: najwyższej jakości pokarm, wspierający zdrowie i trawienie. Idealne dla królików, świnkach morskich i innych gryzoni.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

  Sianko dla gryzoni, które zapewnią różnorodność

  Siano dla gryzoni to podstawa diety. Nie może go zabraknąć niezależnie od tego, jakiego gryzonia posiadają Państwo w domu. W naszym sklepie internetowym Zoona.pl znajdą Państwo sianko dla świnki morskiej, chomika, królika i pozostałych gryzoni. Produkty, jakie znajdują się w naszym sklepie zostały wyselekcjonowane przez doświadczonych, pracujących na co dzień z gryzoniami weterynarzy. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy także inny asortyment, w tym zabawki dla gryzoniakcesoria dla gryzoni, przysmaki i wiele więcej. Nasz sklep stworzony został z myślą o miłośnikach zwierząt!

  Siano dla chomika, świnki morskiej i innych gryzoni

  Sianko dla gryzoni ma bardzo duże znaczenie. Jest podstawą żywieniową pozwalającą prawidłowo rozwijać się gryzoniom i dbać o ich zdrowie oraz dobre samopoczucie. Świnka morska, chomik, czy królik potrzebują zróżnicowanej diety. Z tego też względu nawet siano dla gryzoni występuje w naszym sklepie w wielu wariantach. Melisa, pasternak, kapusta, szałwia, hibiskus, nagietek i podbiał to tylko część dodatków, jakimi urozmaicone zostało sianko. Produkt ten poprawia trawienie, wspomaga pracę jelit i żołądka, polepsza odporność gryzoni i pomaga ścierać zęby trzonowe. W obliczu tak wielu korzyści sianka nie może nigdy zabraknąć w diecie gryzoni. Warto je regularnie dokładać, podobnie jak pełnowartościową karmę dla gryzoni. Od czasu do czasu zwierzaki powinny także otrzymywać przysmaki.

  Dobre siano dla gryzoni, czyli jakie?

  Sianko musi być przede wszystkim świeże oraz starannie skomponowane. W naszym sklepie znajdą Państwo siano dla gryzoni w woreczkach. Jest to zabieg celowy, gdyż sianko trzymane w otwartych pojemnikach szybko wietrzeje, traci właściwości odżywcze, smak i zapach, przez co jest niezdatne do spożycia. Często takie sianko może ulec kruszeniu. W ofercie naszego sklepu dostępnych jest wiele wariantów sianka, dzięki czemu mogą Państwo wypróbować, które sianko będzie najbardziej pasowało Państwa śwince morskiej, królikowi lub chomikowi. Chcąc urozmaicić dietę gryzoniowi, warto dawać mu świeże warzywa i zioła.

  Nie tylko sianka dla gryzoni – polecamy także pozostałe artykuły

  W naszym sklepie Zoona.pl zadbaliśmy o różnorodność. Oprócz wysokiej jakości sianka i pełnowartościowego pokarmu proponujemy Państwu klatki i transportery dla gryzoni, preparaty pozwalające zadbać o świetny wygląd i higienę zwierząt, akcesoria do karmienia takie jak miseczki i poidełka oraz zabawki dla gryzoni. Jeśli po raz pierwszy będą Państwo kompletować wyprawkę dla gryzonia, to zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Z chęcią pomożemy w wyborze, podzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem.