SCANVET Arthroscan syrop 250ml wsparcie stawów

Producent:SCANVET

  • Zaawansowana formuła wspierająca regenerację chrząstki stawowej.
  • Zawiera naturalne składniki o działaniu przeciwzapalnym i budulcowym.
  • Idealny dla psów w każdym wieku, szczególnie narażonych na problemy ze stawami.

Brak w magazynie

Zobacz również

Kupowane razem

Produkty SCANVET

Podobne produkty

Ostatnio oglądane

Opis

SCANVET Arthroscan syrop 250ml wsparcie stawów to specjalistyczny produkt opracowany, aby wspierać prawidłowe funkcjonowanie stawów u psów. Zawiera unikalną kombinację składników aktywnych, takich jak omega 3, czarci pazur, chondroityna, glukozamina, kolagen typu II, kwas hialuronowy, witamina C oraz mangan, które wspólnie działają na rzecz odżywienia i regeneracji chrząstki stawowej. Jest to idealne rozwiązanie zarówno wspomagająco przy zmianach zwyrodnieniowych i stanach zapalnych, po urazach i zabiegach ortopedycznych, jak i profilaktycznie u młodych psów w okresie intensywnego rozwoju, u psów dużych ras, z nadwagą, aktywnych i sportowych, narażonych na zwiększone obciążenie układu ruchu.

SCANVET Arthroscan syrop 250ml wsparcie stawów – Kompleksowe wsparcie dla zdrowych stawów

Dzięki zaawansowanemu składowi, SCANVET Arthroscan syrop 250ml wsparcie stawów kompleksowo wspiera stawy, oferując naturalne działanie przeciwzapalne, wspomagając regenerację chrząstki, zapobiegając mikrouszkodzeniom i wspierając właściwe funkcjonowanie mazi stawowej. Hydrolizowany kolagen typu II zapewnia wyjątkową skuteczność i wysoką przyswajalność, co potwierdzają liczne badania naukowe. Kwas hialuronowy chroni powierzchnię chrząstki przed uszkodzeniami, a witamina C oraz mangan są kluczowe w syntezie kolagenu. MSM jako źródło siarki, niezbędnej do syntezy glikozaminoglikanów, dodatkowo wzmacnia działanie syropu.

Kluczowe korzyści zdrowotne

  • Zapewnia wsparcie przy zmianach zwyrodnieniowych i stanach zapalnych stawów.
  • Wspomaga regenerację chrząstki i zapobiega mikrouszkodzeniom.
  • Idealny dla psów w okresie rozwoju, dużych ras, z nadwagą oraz psów aktywnych.
  • Zawiera hydrolizowany kolagen typu II, zapewniający wysoką skuteczność i przyswajalność.

Kiedy warto rozpocząć stosowanie SCANVET Arthroscan syrop 250ml wsparcie stawów?

Rozpoczęcie stosowania SCANVET Arthroscan syrop 250ml wsparcie stawów jest zalecane zarówno w profilaktyce problemów stawowych u młodych, rosnących psów, jak i dla wsparcia stawów u psów dorosłych, szczególnie tych z obciążeniem związanym z nadwagą, intensywnym wysiłkiem fizycznym, dużymi rasami lub w podeszłym wieku. Syrop jest również nieocenionym wsparciem po urazach i zabiegach ortopedycznych.

Dlaczego warto kupić SCANVET Arthroscan syrop 250ml wsparcie stawów?

SCANVET Arthroscan syrop 250ml wsparcie stawów to niezbędne wsparcie dla zdrowia stawów Twojego psa, łączące w sobie naturalne składniki o potwierdzonej skuteczności. Jego zastosowanie zapewnia kompleksowe działanie na rzecz ochrony, odżywienia i regeneracji chrząstki stawowej, przyczyniając się do poprawy jakości życia i ruchomości psa. To inwestycja w długotrwałe zdrowie i dobre samopoczucie Twojego czworonożnego przyjaciela.

Dawkowanie SCANVET Arthroscan syrop 250ml wsparcie stawów

Dawkowanie

ArthroScan® Syrop można podać po zmieszaniu z karmą lub bezpośrednio do jamy ustnej.

Po 2-3 tygodniach dzienna porcja może być zmniejszona o połowę w zależności od zapotrzebowania zwierzęcia. Można podawać z pokarmem. Przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Odpowiednią ilość można odmierzyć za pomocą dołączonej strzykawki dozującej. Strzykawkę po użyciu należy umyć.

Skład

Glukozamina

Sorbitol

Dimetylosulfon (MSM)

Siarczan chondroityny

białko zwierzęce (hydrolizowane - hipoalergiczne, drobiowo-wieprzowe)

Omega 3 (niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe)

Kolagen (Typ II)

Kwas hialuronowy

Dodatki: Przeciwutleniacze (mg/kg): Witamina C (3a300) 10 000 mg. Naturalne produkty botaniczne (mg/kg): 2b: wyciąg z Harpagophytum procumbens (Czarci pazur) 2500 mg. Mieszanki pierwiastków śladowych (mg/kg): Siarczan manganu (3b503) w postaci siarczanu manganu jednowodnego 500 mg.

Składniki analityczne i poziomy: Węglowodany 24,07 %, Białko surowe 6,1g /100 g, Włókno surowe <0,4% (w/w), Tłuszcz surowy 0,5 g/100 g, Popiół surowy 1,3 g/100 g. Zawartość wilgoci: 75,4 g/100 g. Wartość kaloryczna – 117 kcal/100 g, Siarka (S) 14300 mg/kg, Sód (Na) 3745 mg/kg.

Najczęściej zadawane pytania

Czy SCANVET Arthroscan jest bezpieczny dla wszystkich psów?

Tak, syrop jest bezpieczny dla psów w każdym wieku, w tym dla młodych, dorosłych oraz starszych, niezależnie od rasy i aktywności.

Jak długo można stosować SCANVET Arthroscan?

SCANVET Arthroscan można stosować zarówno krótko-, jak i długoterminowo, w zależności od potrzeb i zaleceń weterynarza.

Czy produkt pomaga tylko w regeneracji, czy również zapobiega problemom stawowym?

SCANVET Arthroscan zapewnia wsparcie regeneracyjne i zapobiegawcze, chroniąc stawy przed przeciążeniami i uszkodzeniami.

Jak szybko można zauważyć efekty stosowania?

Efekty stosowania mogą być zauważalne już po kilku tygodniach regularnego stosowania, jednak optymalne wyniki uzyskuje się przy dłuższym użyciu.

Więcej o produkcie na naszym blogu

Najczęstsze choroby stawów u zwierząt

Najczęstsze choroby stawów u zwierząt

Choroby stawów mogą dotknąć każdego zwierzaka, niezależnie od wieku czy kondycji. Najczęstsze choroby stawów u zwierząt mogą przejawiać się poprzez kulawiznę, ból czy niechęć do aktywności, a zrozumienie ich mechanizmu, przyczyn i objawów jest kluczowe, aby zapewnić naszym podopiecznym długie i szczęśliwe życie.

Czytaj więcej
Problemy ze stawami u psów - jaką diete mam zastosować

Problemy ze stawami u psów - jaka dieta?

Odkryj, jak odpowiednie żywienie może łagodzić problemy ze stawami u psów. Znajdź dietę, która wspiera stawy.

Czytaj więcej
Jak dbać o starszego psa – 10 wskazówek

Jak dbać o starszego psa – 10 wskazówek

Odkryj sprawdzone sposoby na zapewnienie Twojemu seniorowi psu najlepszej opieki. Zadbaj o jego zdrowie i komfort każdego dnia.

Czytaj więcej
Karma dla starszych psów

Karma dla starszych psów – co powinna zawierać karma dla psa seniora?

Kiedy Twój psi przyjaciel wchodzi w złote lata, jego potrzeby żywieniowe ewoluują. Czy wiesz, co powinna zawierać karma dla psa seniora?

Czytaj więcej