Sabunol – płyn do zwalczania pcheł w otoczeniu zwierząt 250 ml

Producent:DR SEIDEL

UWAGA!!!Zgodnie z obowiązującymi przepisami, produkt jest dostępny do sprzedaży tylko w przypadku odbioru osobistego lub zlecenia odbioru w wybranej firmie kurierskiej.

Dostępne - Wysyłka w 24h

24,99 

(99,96  / l)

+

Kupowane razem

Produkty DR SEIDEL

Podobne produkty

Ostatnio oglądane

Opis

Sabunol płyn to preparat przeznaczony do zwalczania pcheł w otoczeniu, w którym przebywają zwierzęta. Zawiera mikrokapsułkowane składniki aktywne o przedłużonym działaniu: piryproksyfen i permetrynę. Jest bezpieczny dla zwierzęcia i jego właściciela.

Zalecenia:

Eliminuje pchły w otoczeniu zwierząt: na legowiskach, dywanach, kanapach, w budach, piwnicach, klatkach (czyli w miejscach, w których pchły przebywają przez większą ilość czasu – pomiędzy okresami żerowania na żywicielu) itp. poprzez:
– Likwidację i odstraszanie dorosłych pcheł w otoczeniu zwierząt – do 2 miesięcy.
– Likwidację larw i jaj pcheł w otoczeniu zwierząt – do 2 miesięcy.
– Przerywanie cyklu rozwojowego pchły w otoczeniu zwierząt.

Składniki aktywne:

– (trans/cis) Permetryna (75:25) 0,05% – działa insektobójczo i odstraszająco na pchły i kleszcze
– Piryproksyfen 0,01% – hormon juwenilny (IGR), nie dopuszcza do rozwoju jaj i larw pcheł w otoczeniu psa.

Sposób użycia:

Spryskać równomiernie legowisko, budę, klatkę lub inną powierzchnię, na której występują pchły. Po dwóch tygodniach czynność powtórzyć. Zabieg zapewnia ochronę przeciwprzelną otoczenia zwierzęcia do 2 miesięćy. 100 ml płynu pozwala na jednorazowe, równomierne spryskanie powierzchni ok. 10 m2.

Przeciwwskazania:

Nie dopuszczać do zlizywania preparatu przez koty.

Uwagi:

Może powodować uczulenie w kontakcie ze skórą. Działą bardzo toksycznie na organizmy wodne; może powodować długo utrzymujące się niekorzystne zmiany w środowisku wodnym. Chronić przed dziećmi. Nie przechowywać razem z żywnością, napojami i paszami dla zwierząt. Unikać zanieczyszczenia skóry. Zanieczyszczoną skórę przemyć dużą ilością wody. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnij porady lekarza – pokaż opakowanie lub etykietę.
Przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci, w temperaturze 5-30oC.

Opakowanie:
    250 ml (Spray)