Podłoża i neutralizatory dla gryzoni

Podłoża i neutralizatory dla gryzoni: komfort, higiena i świeżość. Zapewnij czystość klatki i eliminuj niechciane zapachy w naturalny sposób.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Podłoże dla gryzoni – trociny, żwirek, piasek, neutralizator zapachów

Jeżeli hodujecie Państwo myszy, chomiki, szynszyle, świnki morskie czy króliki, w klatce muszą znaleźć się nie tylko poidła i miski dla gryzoni. Niezbędna jest także odpowiednia ściółka. Podłoże dla gryzoni może być bardzo różne. Wyróżniamy m.in. żwirek, granulat, siano czy trociny dla gryzoni, a więc każdy powinien znaleźć coś optymalnego dla swojego małego zwierzęcia.

Szeroką ofertę takich produktów znajdziecie Państwo w ofercie sklepu Zoona.pl. W jednym miejscu zebraliśmy najróżniejsze granulaty, sianko dla królika czy trociny dla gryzonia, na przykład myszy i chomika. To doskonałe i polecane neutralizatory zapachów dla gryzoni. Opinie o takich produktach są wyłącznie pozytywne. To neutralizatory wydajne, dzięki którym częstotliwość zmiany ściółki jest mniejsza.

Podłoże dla gryzoni do klatki – co wybrać?

Oferta ściółek do klatek dla gryzoni jest bardzo szeroka. Wypełniacze są różne. Wymienić należy między innymi trociny dla gryzoni, ale także pellet, a nawet ściółki papierowe, silikonowe i bawełniane.

  • Trociny dla gryzoni – za ściółką w tej formie przemawia niska cena. Co więcej, możecie Państwo wybrać zwykłe wióry, ale nawet kolorowe trociny dla gryzoni. Dostępne są też warianty aromatyzowane (np. o zapachu cytrusów). Trociny dla gryzoni sprawdzają się zwłaszcza u małych zwierząt typu myszy, szczury czy chomiki, które kopią w nich tunele. Powinny być one miękkie i nie pylić, aby nie utrudniać oddychania dla zwierzęcia.
  • Drewniany żwirek dla gryzoni (tzw. pellet) – trwała ściółka, która pochłania zapach odchodów znacznie lepiej niż trociny. Naturalny i drewniany piasek dla gryzoni stosuje się głównie przy zwierzętach średniej wielkości (np. króliki, świnki morskie, szynszyle).
  • Podłoże silikonowe – drobne kuleczki silikatowe przypominające żwirek dla kota. Neutralizator zapachów dla gryzoni w tej formie jest bardzo trwały. Ściółki wymieniać nie trzeba nawet do miesiąca. Jest to również produkt hipoalergiczny.
  • Podłoże papierowe – podłoże i neutralizator zapachów dla gryzoni, który ma wiele zalet. Jest delikatne, chłonne i dobrze maskuje nieprzyjemny zapach.
  • Podłoże bawełniane dla gryzoni – opinie o ściółce bawełnianej są bardzo pochlebne. Podłoże bawełniane dla gryzoni jest hipoalergiczne, nie pyli i dobrze redukuje zapachy odchodów gryzonia.

Trociny dla gryzoni i inne podłoża w ofercie sklepu Zoona

Jeżeli interesują Państwa wysokiej jakości podłoża dla gryzoni, zapraszamy do sklepu Zoona.pl. Jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie każdy właściciel gryzonia znajdzie dla niego optymalną ściółkę. Klatka dla gryzonia może być wypełniona różnymi odmianami trocin, ale też pelletem czy nowymi produktami na rynku, jak podłoża silikonowe oraz bawełniane. Zawsze są to ściółki od cenionych producentów w branży, np. Pinio. Podłoże dla gryzoni tego i innych producentów z naszej oferty jest trwałe i chłonne, doskonale neutralizując nieprzyjemne zapachy.

Proszę pamiętać, że mamy też najróżniejsze akcesoria, które mogą uzupełnić klatki dla gryzoni. Mogą to być na przykład tunele dla gryzoni, kryjówki, place zabaw, ale też akcesoria do karmienia gryzoni – miski i poidła. Zapraszamy na Zoona.pl!