Piłki dla psa

Piłki dla psa: niekończąca się zabawa i aktywność. Wytrzymałe i bezpieczne, stworzone do gry i radości Twojego czworonogiego przyjaciela

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

  Piłki dla psów – zabawa w domu i na spacerze

  W sklepie internetowym Zoona.pl znajdą Państwo szeroki wybór zabawek dla psów, a także karm dla psa i środków do pielęgnacji psówPiłka dla psa spełnia różne role i może być stosowana zarówno w domu, jak i podczas wspólnych spacerów. Piłka dla psa na smakołyki i przysmaki będzie doskonała dla zwierząt cierpiących na nadwagę. Zjedzenie przysmaku będzie poprzedzone aktywnością fizyczną, co przyczyni się do zgubienia nadmiaru kilogramów. Z kolei piłki dla psa z kolcami zaspokajają potrzebę gryzienia.

  Piłka dla psa niezniszczalna i wytrzymała – najlepsza do gryzienia i zabawy

  Piłki dla psa z kolcami to wielogodzinna zabawa w gryzienie, podczas której dziąsła są masowane przez wypustki. Wspiera to ukrwienie dziąseł oraz jamy ustnej i przyczynia się do higieny uzębienia, a tym samym do zachowania zdrowia psa. Piłka dla psa z kolcami jest szczególnie wskazana dla szczeniąt w okresie wymiany zębów, pomaga także kształtować mięśnie żuchwy i korzystnie wpływa na wszystkie zmysły zwierzęcia.

  Zabawka dla psa – piszcząca piłka

  Interaktywna piłka dla psa może mieć formę rozkosznej świnki, sowy lub małpki. Te piszczące piłki dla psów są gumowe i wydają charakterystyczny dźwięk przy każdym naciśnięciu. Psy uwielbiają takie zabawki, dlatego chętnie się nimi bawią. Nieregularna powierzchnia umożliwia psu chwytanie i przenoszenie zabawki w różne miejsca. Wykonane są z miękkiej gumy, która nadaje się również dla szczeniaków.

  Jakie zabawki wybrać dla psa?

  To, jakie zabawki będzie preferował zwierzak, jest kwestią całkowicie indywidualną. Właściciel może swobodnie wybierać i próbować, aż trafi w punkt. W sklepie internetowym Zoona.pl oferujemy piłki dla psa, dzięki którym wspólna zabawa jest niezwykle przyjemna. Interaktywna piłka dla psa to zabawka, którą pies może bawić się zarówno sam w trakcie nieobecności właściciela, jak i wspólnie z nim. Ma niezwykle pozytywny wpływ na rozwój emocjonalny i fizyczny zwierząt. Piłka dla psa na smakołyki ma zaś specjalne otwory, w których można zostawić przekąski, aby zabawa stała się jeszcze bardziej motywująca i przyjemna. Wszystkie piłki dla psów dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych i wykonane są z wytrzymałych i bezpiecznych materiałów. Do zabawy i karmienia pupila idealna będzie piłka wyposażona w 6 automatycznych podajników, które dostarczają karmę zwierzęciu w określonych interwałach czasowych. Ten model angażuje psa, a także wzmacnia jego naturalne instynkty i zachęca do zdobywania pożywienia w określonych ilościach.