Sabunol Ozdobna obroża dla yorka różowa 35cm

Producent:DR SEIDEL

Dostępne - Wysyłka w 24h

24,99 

+

Kupowane razem

Produkty DR SEIDEL

Podobne produkty

Ostatnio oglądane

Opis

Zastosowanie:

Obroża Sabunol to nowoczesny, wieloskładnikowy preparat do zwalczania i odstraszania kleszczy i pcheł u psów. Unikatowe, jedyne na rynku połączenie imidakloprydu, permetryny oraz piryproksyfenu przesądza o dużej skuteczności preparatu. Wygodna w użyciu sprzączka zapewnia komfort stosowania. Łączy funkcje ochronne z eleganckim wyglądem.

Zalecenia:

Eliminacja pcheł i kleszczy poprzez:

Likwidację i odstraszanie kleszczy – do 4 miesięcy
Likwidację i odstraszanie dorosłych pcheł – do 6 miesięcy
Likwidację larw i jaj pcheł do 6 miesięcy
Przerywanie cyklu rozwojowego pchły w otoczeniu psa

Sposób działania:

W czasie noszenia obroży, substancja czynna uwalania się i rozprzestrzenia na skórze i sierści zwierzęcia, działając na pasożyty zewnętrzne w sposób kontaktowy. Obroża zaczyna działać natychmiast po założeniu. Pełen efekt działania uzyskuje się po upływie 24 godzin.

Składniki aktywne:

(trans/cis) Permetryna (75:25) 3,6% – działa insektobójczo natychmiast po podaniu, także na kleszcze. Posiada silne działanie odstraszające owady i kleszcze. Jest substancją nietoksyczną dla większości ssaków.
Imidaklopryd 1,1% – działa insektobójczo wywołując nieodwracalny paraliż i śmierć pcheł.
Piryproksyfen 0,4% – hormon juwenilny (IGR), nie dopuszcza do rozwoju jaj i larw pcheł w otoczeniu psa.

Sposób użycia:

Obrożę dostosować do obwodu szyi zwierzęcia i założyć. Obroża jest wodoodporna i powinna pozostawać na szyi zwierzęcia cały czas. Jasny nalot na obroży jest naturalnym efektem procesu produkcyjnego i stopniowo zanika podczas używania.

Przeciwwskazania:

Nie stosować u kotów
Nie stosować u szczeniąt poniżej 3 miesięcy
Nie stosować u zwierząt chorych lub będących w trakcie rekonwalescencji

Uwagi:

Może powodować uczulenie w kontakcie ze skórą. Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne; może powodować długo utrzymujące się zmiany w środowisku wodnym. Chronić przed dziećmi. Nie przechowywać razem z żywnością, napojami i paszami dla zwierząt. Unikać zanieczyszczenia skóry. Zanieczyszczone oczy przemyć dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. Zanieczyszczoną skórę przemyć dużą ilością wody. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnij porady lekarza – pokaż opakowanie lub etykietę.
Zawiera Permetrynę. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznych.