Obroże dla kota

Obroże dla kota: funkcjonalne, bezpieczne, ładne i stylowe. Zapewniają komfort i identyfikację. Idealne dla miejskich i wiejskich mruczków.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

  Obroże dla kota – bezpieczeństwo

  Obroża dla kota to jeden z artykułów, który widnieje na liście produktów niezbędnych. Pełni podwójną funkcję. Obroże dla kota są nie tylko efektowne, ale również praktyczne. Bardzo częstym wyborem są obroże dla kota na kleszcze, z imieniem, a nawet z GPS. Jeśli są Państwo miłośnikami kotów, którzy poszukują kompleksowych rozwiązań dla swojego pupila, to propozycje dostępne w naszym sklepie z pewnością przypadną Państwu do gustu. Nasze obroże są nie tylko atrakcyjne wizualnie i starannie wykonane, ale również bezpieczne dla kotów. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem.

  Czy obroża dla kota jest konieczna?

  Najogólniej można byłoby powiedzieć, że obroża dla kota jest najbardziej potrzebna kotom, które spędzają sporo czasu na dworze. Nie jest to jednak regułą. W sklepie zoona.pl do kupienia można znaleźć takie produkty jak: obroża uspokajająca dla kota, antystresowa, feromonowa, czy obroża adaptacyjna dla kota.

  Obroża feromonowa dla kota to rozwiązanie, które przyda się w wielu stresujących dla kota sytuacjach, także w domu. Może to być np. pojawienie się w domu nowego zwierzęcia czy zmiana miejsca zamieszkania. Obroża z feromonami dla kota to doskonały sposób na eliminację stresu separacyjnego oraz nadpobudliwości u zwierząt. Pomaga w adaptacji i uspokojeniu pupila. Świetnie sprawdzi się w podróży, podczas wakacji lub wówczas, gdy na kilka dni zostawiasz kotka pod opieką przyjaciela lub członka rodziny. Jeśli Twój mruczek często wybiera się na dłuższe spacery, dobrym rozwiązaniem będzie inwestycja w obroże dla kota z GPS lub z imieniem, aby z łatwością zlokalizować swojego czworonożnego przyjaciela oraz mieć pewność, że nikt nie pomyśli, że jest bezpański.

  Obroże dla kota na kleszcze i przeciwpchelne

  W okresie wakacyjnym warto zadbać o bezpieczeństwo pupila, inwestując w obroże dla kota na kleszcze i przeciwpchelne. Składniki aktywne zawarte w tego typu obroży chronią zwierzaka przed ukąszeniem pcheł i kleszczy. Preparat zabija pasożyty nawet przez okres kilku miesięcy. Dzięki temu właściciel kota może być spokojny nawet o szeroko wędrującego kotka. Obroża dla kota przeciwpchelna najczęściej jest wodoodporna i bezzapachowa. Oczywiście tego typu akcesoria dla zwierząt nie dają maksymalnej skuteczności. Może zatem zdarzyć się, że kot zostanie ukąszony przez czy kleszcza. Ryzyko zakażenia jest jednak o wiele mniejsze.

  Obroże dla kota i pozostałe artykuły przydatne podczas spacerów

  Obroża dla kota to tylko jeden z wielu produktów oferowanych w ramach asortymentu sklepu Zoona.pl. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy także wygodne transportery dla kota w różnych kolorach i stylistykach, adresówki i identyfikatory dla kotków, szelki, a także smycze. Są to produkty zapewniające maksymalne bezpieczeństwo pupilowi niezależnie od tego, czy samodzielnie wychodzi na dwór, czy jest wyprowadzany przez właścicieli. Nasz asortyment stworzony został z myślą o najbardziej wymagających miłośnikach kotów.