Niewydolność serca u psa

Niewydolność serca u psa karmy weterynaryjne: wsparcie dla zdrowego serca. Optymalizuj dietę i troszcz się o kondycję serca z naszymi specjałami.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

  Niewydolność serca u psa karmy weterynaryjne

  W sklepie internetowym Zoona.pl dostępna jest karma weterynaryjna dla psa chorego na serce, pochodząca od renomowanych producentów, specjalizujących się w dostarczaniu produktów najwyższej jakości. Wśród nich znajdą Państwo takie marki jak Royal Canin, Hills czy Calibra. U psów różnych ras występują schorzenia serca – najczęstszymi są kardiomiopatia rozstrzeniowa i endokardioza zastawki dwudzielnej. W przypadku wystąpienia problemów z oddychaniem, kaszlem czy dusznością, koniecznie należy udać się do lekarza weterynarii, prowadzącego zwierzę. Zleci on wykonanie szeregu badań, w tym echa serca, które dadzą jednoznaczną odpowiedź na pytanie, czy pies cierpi na niewydolność serca. Jeśli tak, to weterynarz zleci odpowiednią dietę oraz leczenie.

  Sposoby na wspomaganie pracy serca – karma kardiologiczna dla psa

  Najlepszym sposobem na choroby serca jest wdrożenie odpowiedniej diety, suplementów oraz aktywności fizycznej, dostosowanej do wielkości psa oraz jego stanu zdrowia. Połączenie tych czynników przyczyni się do wydłużenia oraz poprawy komfortu życia Państwa psa. Karma dla psa chorego na serce to na przykład Hills PD Canine K/D + Mobility. Ta specjalistyczna karma na serce dla psa działa kompleksowo także na nerki oraz metabolizm w stawach, w przypadku choroby zwyrodnieniowej stawów. Pobudza apetyt i zwiększa spożycie karmy, wspierając naturalną zdolność do odbudowy masy mięśniowej. Przeznaczona jest dla dojrzałych psów.

  Karma dla psa z chorobami serca  – wyjątkowa formuła

  Calibra VD Renal/Cardiac to również połączenie składników mających pozytywny wpływ na serce oraz nerki zwierzęcia. Karma dla psa z niewydolnością serca przeznaczona jest dla dorosłych psów wszystkich ras, a formuła oparta jest na ryżu i jajach o niskiej zawartości fosforu i sodu. Ponadto zawiera taurynę, która poprawia metabolizm tłuszczów, obniża ciśnienie, ochrania wątrobę i usprawnia pracę serca. Dodatek argininy, czyli aminokwasu zasadowego bierze udział w rozszerzeniu naczyń tętniczych i wzmacnia system odpornościowy. Arginina ma także wpływ na układ krwionośny, reguluje arytmie serca i przywraca jego prawidłowy rytm. Reguluje także ciśnienie krwi i ogranicza ryzyko zawałów serca. Szereg witamin oraz kwasy omega 3 mają pozytywny wpływ na skórę, oraz sierść zwierzęcia. Karma nie powinna być stosowana w okresie wzrostu, u ciężarnych i karmiących suk oraz zwierząt cierpiących na zapalenie trzustki.

  Hills Canine K/D to weterynaryjna karma kardiologiczna dla psa, która pomaga zwierzętom we wczesnych fazach choroby serca. Ma ograniczoną ilość sodu, witaminy oraz minerały, których potrzebuje chore zwierzę. Karma to ma potwierdzoną klinicznie zdolność do wydłużania życia zwierząt i pomaga im w szybszym powrocie do zdrowia. Produkt przeznaczony jest dla zwierząt z zaawansowaną niewydolnością nerek oraz z umiarkowaną lub zaawansowaną postacią choroby serca. Prescription Canine Diet podawana we wczesnych fazach chorób, poprawia komfort życia zwierząt. Aby sprostać indywidualnym upodobaniom smakowym psów, karma dostępna jest w wersji suchej i mokrej.

  W sklepie zoologicznym Zoona.pl można również znaleźć produkty przygotowane dla zwierząt cierpiących na inne schorzenia. Posiadamy takie produkty jak: karma dla psa z cukrzycą, czy karma dla psa z niewydolnością nerek, oraz wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą karm weterynaryjnych dla psów.