West Highland White Terrier

Karma dla West Highland White Terrier: idealna dieta dla Twojego Westie. Zapewniaj mu zdrowie i witalność dzięki dostosowanym produktom.

Bestsellery

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

  West highland white terrier – opis rasy

  Jeżeli Państwa wyborem jest pies west highland white terrier, hodowla czworonoga tej rasy na pewno przynosi wiele satysfakcji. Szczególnie jeżeli cenicie sobie psy aktywne i przyjacielskie. Nie ulega bowiem wątpliwości, że west highland white terrier to pies bardzo aktywny i pełen temperamentu, jak zresztą przystało na prawdziwego terriera. Jednocześnie przy swoim silnym charakterze jest to pies wesoły, który bardzo przywiązuje się do swojego właściciela. Nie jest też agresywny, dlatego z uwagi na usposobienie west highland white terrier jest chętnie wybierany przez rodziny z dziećmi. Zresztą tak samo, jak rasy podobne do west highland white terrier (m.in. bichon frise, bolończyk, maltańczyk). Dorosły osobnik osiąga ok. 28 cm i waży do 10 kg.

  W ogólnej ocenie to psy, które cieszą się dobrym zdrowiem. Z drugiej strony są problemy, na które szczególnie narażony jest właśnie west highland white terrier. Alergia, jak przystało na psy o białym umaszczeniu, jest jednym z nich. Dotyczy to alergii pokarmowej i kontaktowej, ale też nietolerancji pokarmowej na niektóre składniki karmy. Oczywiście mamy na to rozwiązanie, ponieważ wystarczy postawić na właściwe karmy weterynaryjne dla psów (np. karma dla west highland white terrier Eukanuba). W przypadku schorzeń o podłożu genetycznym wymienić należy przewlekłe zapalenie wątroby wynikające z odkładania się miedzi w organizmie. Jeżeli natomiast są to szczenięta west highland white terrier, może je dotykać osteopatia czaszkowo-żuchwowa.

   Proszę też pamiętać, że pies west highland white terrier wymaga pielęgnacji (m.in. wyczesywanie sierści gęstą szczotką dla psa typu pudlówka). Oczywiście podstawą jest właściwe karmienie psa west highland white terrier. Długość życia osobników tej rasy przekracza nawet 15 lat. Jeżeli hodujecie Państwo psy west highland white terrier, żywienie czworonoga powinno bazować na specjalistycznej karmie.

  Karma dla highland white terrier – dla szczeniaka i dorosłego psa

  West highland white terrier nie jest czworonogiem szczególnie wybrednym żywieniowo. Jeżeli chcecie Państwo przygotowywać mu posiłki samodzielnie, proszę pamiętać, żeby swojemu pupilowi podawać specjalne suplementy dla psów wapniowo-witaminowe Jednak najbezpieczniej i najwygodniej zainwestować w specjalistyczny pokarm, jakim jest właściwie zbilansowana karma. Royal Canin West Highland White Terrier to najlepszy przykład takiego pożywienia przygotowanego specjalnie dla psów tej rasy. Karma tego producenta występuje w wielu wariantach smakowych i pojemnościowych (np. Royal Canin West Highland White Terrier 17 kg), a więc na pewno znajdziecie Państwo coś odpowiedniego. Oczywiście karmy Royal Canin dla westów mamy w swojej ofercie.

  Ważny jest też wiek czworonoga i jego indywidualne potrzeby żywieniowe. Karma dla szczeniaka west highland white terrier powinna być bowiem inna niż dla dorosłego osobnika. Jeżeli jest to szczeniak, właściwa będzie karma West Highland White Terrier Junior.  Małe psy jedzą też częściej, a dorosłym czworonogom należy podawać pożywienie dwa razy w ciągu doby – rano i wieczorem.

  Akcesoria i karma dla psa west highland white terrier w sklepie Zoona

  W ofercie sklepu Zoona karmy dla rasy west highland white terrier są pożywieniem lekkostrawnym, nie obciążają układu trawiennego psa i dostarczają do jego organizmu wszystkich niezbędnych składników odżywczych w odpowiednich proporcjach. Oczywiście w sklepie Zoona zebraliśmy nie tylko wysokiej jakości karmy i smakołyki dla psów rasy west highland white terrier. Mamy także bardzo liczne akcesoria dla Państwa czworonogów, np.:

  • legowisko dla psa west highland white terrier,
  • zabawki dla psów west highland white terrier,
  • kontener dla psa west highland white terrier,
  • ubranka dla west highland white terrier,
  • szampon dla west highland white terrier i wiele więcej.

  Jesteśmy przekonani, że z karmami i akcesoriami ze sklepu Zoona hodowla psa rasy west highland white terrier będzie jeszcze przyjemniejsza i prostsza. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zakupów na Zoona.pl!