Poodle

Karma dla Poodle: doskonała dieta dla Twojego Pudla. Dbaj o zdrowie i elegancję swojego psiaka z naszymi dedykowanymi produktami

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

  Poodle, czyli pudel – pielęgnacja i żywienie pudli

  Poodle, a więc pudel to pies, który kojarzy się z psimi wybiegami i czworonogami, które są maskotkami właścicieli. Należy jednak pamiętać, że te piękne psy zachwycają nie tylko wyglądem. Proszę mieć na uwadze, że to psy posłuszne i mądre. Jednocześnie mają one instynkt łowiecki. Dlatego są to psy aktywne, które będą przy boku właścicieli, którzy biegną lub jadą rowerem.

  Jeżeli zdecydujecie się Państwo na pudla, musicie pamiętać, że należy im poświęcać naprawdę sporo czasu. Jeżeli przez długi czas są pozostawione same w domu czy mieszkaniu, mogą cierpieć na lęk separacyjny.

  Wyróżniamy cztery rodzaje pudli, tj.:

  • pudel duży – inaczej określany jako pudel królewski, którego wysokość dochodzi do 60 cm,
  • pudel średni – wysokość od 35 do 45 cm,
  • pudel miniaturowy – wysokość od 28 do 35 cm,
  • pudel toy – niewielki, a przy tym dość lękliwy, o wysokości ok. 25 cm.

  Jeżeli zdecydujecie się Państwo na pudla, swoim przyjacielem u boku możecie cieszyć się przed długie lata. Pudle dożywają nawet 20 lat. Oczywiście bardzo ważne jest właściwe żywienie pudli. Najlepszym wyborem jest specjalistyczna, bogata we wszystkie składniki karma dla pudla. Sprawdzi się także karma weterynaryjna dla psa, zwłaszcza jeżeli Państwa pupil cierpi na jakieś dolegliwości.

  Żywienie pudli – jaka karma dla pudla?

  Pies pudel to zwierzę dość wrażliwe. Nie inaczej jest pod kątem żywienia. Proszę mieć na uwadze, że pudle często cierpią na alergie pokarmowe lub nadwrażliwość. Wówczas pomocna będzie karma weterynaryjna dla psów o wrażliwym układzie trawiennym.

  Jednak w naszej ofercie znajdziecie Państwo również zwykłe karmy przeznaczone dla pudli. To pokarm pozbawiony glutenu, który bazuje między innymi na kurczaku, wołowinie lub jagnięcinie z dodatkiem makaronu czy ryżu. Oczywiście w dostępnych u nas karmach znajdziecie Państwo także warzywa i zdrowe tłuszcze. Dzięki temu jest to doskonale zbilansowane pożywienie, dzięki któremu pudel szczeniak ma zapewnione optymalne warunki do rozwoju. Oczywiście mamy karmy dla pudli w różnym wieku, w tym zasłużonych psich seniorów, a także bardzo liczne przysmaki dla psów.

  Akcesoria i karmy dla pudli w sklepie Zoona

  Jeżeli zdecydujecie się Państwo na karmy dla pudli z oferty sklepu Zoona, możecie mieć pewność, że to w pełni specjalistyczny pokarm. Dzięki nim domowy pupil będzie odżywiał się w sposób właściwy. Zawsze to optymalnie zbilansowane karmy, które są źródłem białka, błonnika, witamin, aminokwasów, minerałów i zdrowych tłuszczy.

  Polecamy też liczne akcesoria dla pudli. Jako że sierść psów tej rasy rośnie przez całe życie, konieczne jest strzyżenie pudla. Podcinanie sierści jest o wiele prostsze z akcesoriami do pielęgnacji czworonogów. Oferujemy zgrzebła, szczotki i grzebienie dla psów, mamy też najlepszy psi szampon.

  Jesteśmy przekonani, że w sklepie Zoona znajdziecie Państwo wszystko, co jest niezbędne do tego, aby Państwa pudel cieszył się najlepszym zdrowiem i żył w komfortowych warunkach przez długie lata. Zapraszamy do zapoznania się z artykułami sklepu Zoona i zakupów!