Karma dla myszy

Karma dla myszy: wysokojakościowe składniki, zaspokajające potrzeby odżywcze. Idealna dla zdrowia i witalności Twojego gryzonia!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

  Jedzenie myszy – co jedzą myszy hodowlane?

  Myszy to dość popularne gryzonie, jakie hoduje się w klatkach w Polsce. Jak wszystkie żywe zwierzęta, również myszy powinny mieć zróżnicowaną dietę. Jeżeli zastanawiacie się Państwo, czym karmić mysz polną, przypominamy tylko, że mysz hodowlana to zazwyczaj odmiana gryzonia domowego. Oczywiście przysmak myszy polnej i domowej na wielu płaszczyznach jest identyczny.

  Karma dla myszy zawiera w sobie między innymi ziarna zbóż. Przez te gryzonie lubiane są pszenica, żyto, owies i proso. Sprawdzą się również ziarna dyni czy słonecznika. Z drugiej strony jedzenie myszy musi być wolne od wielu składników (m.in. kiełbasa i inne wędliny, słodycze). Warto w tym miejscu zwrócić uwagę przede wszystkim na kiełbasy. Wielu właścicielom może wydawać się, że wędliny to wręcz przysmak myszy. Owszem, zjada ona mięso bardzo chętnie. Trzeba jednak pamiętać, że wędliny zawierają w sobie sól i inne przyprawy, a te nie są korzystne dla tych małych gryzoni.

  Przysmak myszy – jaka karma dla myszy?

  Po części wspomnieliśmy już, czym karmić mysz trzymaną w klatce. Proszę pamiętać, że właściwie zbilansowana dieta jest bardzo ważna dla tego gryzonia i wydłuża jego życie. Przede wszystkim dostarcza bowiem zwierzęciu niezbędnych składników odżywczych, które pozwalają utrzymać organizmowi dobrą kondycję.

  Przysmak myszy to oczywiście głównie liczne zboża. Należy wybrać karmę dla myszy, która zawiera w sobie pszenicę, żyto, owies czy proso. Sprawdzą się także pestki dyni czy słonecznika. Uważać należy natomiast z roślinami oleistymi. Ważne, że karma dla myszy może być mieszanką. Najważniejsze, aby znalazły się w niej wszystkie kluczowe składniki odżywcze.

  Pokarm dla myszy – zdrowie na miseczce

  Jeżeli zdecydujecie się Państwo na karmę dla myszy z oferty sklepu Zoona.pl, jesteśmy przekonani, że będzie to produkt wysokiej jakości. Szybko stanie się to ulubiony przysmak myszy hodowanych w Państwa domu. Zawsze są to karmy o starannie dobranych składnikach, które są właściwie suszone i przetwarzane.

  Jednocześnie polecamy także pokarm dla myszy w innej formie. W miseczce dla gryzoni tego rodzaju mogą znaleźć się między innymi mieszaniny owoców i warzyw, które są bardzo bogate w witaminy i sole mineralne. Karmienie myszy można również rozszerzyć o zioła, dzięki którym poprawia się trawienie gryzonia i szybciej wchłania on składniki odżywcze.

  Proszę wziąć pod uwagę, że pokarm dla myszy należy wymieniać każdego dnia. Nie wolno dopuścić do sytuacji, że mysz przez wiele dni męczy się z zepsutą karmą, która jej nie smakuje. Szczególnie że składniki odżywcze najlepiej wchłaniają się ze świeżego pokarmu.

  Najlepsza karma dla myszy w sklepie Zoona.pl

  Jeżeli interesują Państwa wysokiej jakości karmy i przysmaki dla myszy, zapraszamy do sklepu Zoona. Oferujemy bardzo różne karmy wysokiej jakości dla tych gryzoni, ale nie tylko. W swojej ofercie mamy też karmy dla szczurów, szynszyli, chomików, królików czy świnek morskich.

  Znajdziecie Państwo u nas nie tylko najlepszą, ale również najtańszą karmę dla gryzoni, która jest produktem w pełni naturalnym. Taki pokarm zawiera w sobie wszystko, co jest niezbędne dla prawidłowego rozwoju myszy. To karmy pełne witamin, składników mineralnych i innych elementów. Oczywiście zapraszamy też do zapoznania się z ofertą poideł i miseczek oraz innych akcesorii dla gryzoni. To wszystko tylko w sklepie zoologicznym Zoona.pl.