Labrador Retriever

Karma dla Labrador Retriever: moc i zdrowie w jednym. Doskonała dieta dla Twojego Labradora, by zapewnić mu energię na pełne dni.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

  Labrador retriever – karmienie, usposobienie, hodowla

  Jeżeli szukacie sobie Państwo psa, który ma wesołe usposobienie, na pewno jednym z najlepszych wyborów jest labrador retriever. To pies przyjacielski i pełen radości. Dlatego, o ile nie sprawdzi się jako stróż posesji, o tyle będzie znakomitym kompanem i przyjacielem. Proszę jednak pamiętać, żeby labradorów nie pozostawiać samym sobie. Psy tej rasy bardzo źle znoszą samotność. Wręcz przeciwnie – potrzebują kontaktu, są też przyjazne dla dzieci, chociaż z uwagi na wielkość niechcący mogą przewrócić kilkulatka. Właśnie łagodność to cecha charakterystyczna psów rasy labrador retriever.

  Jednocześnie jest to zwierzę żywiołowe i o dużym temperamencie, które potrzebuje ruchu, szczególnie jeżeli jest to szczeniak. Labrador retriever w starszym wieku jest mniej aktywny, ale nawet wówczas należy zadbać o jego kondycję, chociażby podczas godzinnego spaceru. W przypadku hodowli labradorów warto wykorzystać również wodę, która jest jego prawdziwym żywiołem. Co nie jest bez znaczenia, pies rasy labrador retriever akceptuje mniejsze zwierzęta hodowane w domu, w tym koty, a nawet chomiki czy ptaki.

  • labrador retriever – waga: od 25 do 35 kilogramów,
  • labrador retriever – wysokość: ok. 55-60 centymetrów.

  Jeżeli dopiero zastanawiacie się Państwo, czy zdecydować się na psa tej rasy, na pewno pierwszym pytaniem, jakie przychodzi na myśl, jest to, ile żyje labrador retriever. Tak więc pies tej rasy potrafi dożyć nawet 12 lat. Oczywiście proszę pamiętać, że bardzo ważne jest odpowiednie żywienie. Labrador retriever powinien być karmiony specjalistyczną karmą. Sprawdzą się również przysmaki oraz suplementy diety i witaminy dla psów.

  Jaka karma dla labradora retrievera?

  Jeżeli w Państwa domu jest labrador retriever, karmienie psa najlepsze efekty daje wówczas, kiedy jest to specjalistyczny pokarm. Najważniejsze, żeby karma dla labradora retrievera była odpowiednio zbilansowana, dostarczając zwierzęciu białka zwierzęcego, tłuszczu, witamin i składników mineralnych. Proszę pamiętać, że karma dla labradora musi być dobrana odpowiednio do indywidualnych potrzeb żywieniowych, w tym wieku zwierzęcia. Jeżeli jest to szczeniak, labrador retriever potrzebuje innego pożywienia aniżeli osobniki dorosłe. To samo dotyczy psów zdrowych i cierpiących z uwagi na różne schorzenia. W przypadku tych ostatnich często sprawdzają się karmy weterynaryjne dla psów.

  Jeżeli zdecydujecie się Państwo na karmy dla labradorów z oferty sklepu Zoona, oferujemy kilka rodzajów pokarmu, tj.:

  • sucha karma dla labradora (np. karma Eukanuba Labrador Retriever, karma Labrador Retriever Royal Canin),
  • mokra karma dla labradora,
  • smakołyki i przysmaki da labradora,
  • karma weterynaryjna dla psa labradora.

  Jeżeli decydujecie się Państwo na samodzielne przygotowywanie posiłków, proszę korzystać wyłącznie ze świeżych składników wysokiej jakości. Ważne, żeby właściwie zbilansować dietę. Konieczna jest też suplementacja preparatami dla psów.

  Jako że czworonogi rasy labrador retriever to łakomczuchy, przysmaki dla psów warto podawać wyłącznie na czas tresury, ewentualnie zamiast posiłków. Dla dorosłych osobników wystarczą dwie porcje karmy dziennie – rano i wieczorem. Karmienie musi odbywać się z większą częstotliwością, jeżeli jest to szczeniak. Labrador retriever powinien być wówczas karmiony cztery lub pięć razy na dobę. Zawsze przed i po posiłku pies musi dostać przynajmniej pół godziny odpoczynku.

  Akcesoria i karmy dla labradora retrievera w sklepie Zoona

  Jeżeli zależy Państwu na wysokiej jakości pokarmie dla psa, jakim jest labrador retriever, cena karm dostępnych w sklepie Zoona jest bardzo atrakcyjna. Oferujemy Państwu pożywienie dla psów najwyższej jakości, które dostarczą do organizmu psa wszystkich niezbędnych składników odżywczych w odpowiednich ilościach. Polecamy wszystkie karmy z naszej oferty, ale też przysmaki dla psów.

  Zapraszamy też do zapoznania się z naszą ofertą akcesoriów, które przydają się w hodowli psów rasy labrador retriever. Jesteśmy przekonani, że z nami utrzymanie w dobrym zdrowiu domowego pupila będzie znacznie prostsze. Wszystkie produkty z naszej oferty są dostępne na Zoona.pl. Zapraszamy do zakupów!