Jack Russell Terrier

Karma dla Jack Russell Terrier: dieta dostosowana do temperamentu i energii Twojego Terriera. Zapewnij mu zdrowie i radość z naszymi produktami

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

  Karma dla Jack Russell Terrier – jaka będzie najlepsza?

  Pies Jack Russell Terrier to niewielki czworonogów, który jest doskonałym kompanem dla aktywnych. Jeżeli zdecydowaliście się Państwo na psa tej rasy lub dopiero macie taki zamiar, proszę pamiętać, że to zwierzęta inteligentne, ale przy tym uparte i temperamentne. Jednocześnie to bardzo zwinne i aktywne czworonogi, a więc jeżeli cenicie sobie Państwo aktywność, warto wybrać psa rasy Jack Russell Terrier. Usposobienie zawsze powinno być bowiem brane pod uwagę przy wyborze domowego zwierzęcia.

  Dla uzupełnienia dodajmy, że pies Jack Russell Terrier mierzy sobie ok. 30 cm wzrostu i waży do 6 kg. Długość życia tych czworonogów może przekroczyć nawet 15 lat. Oczywiście pod warunkiem, że zwierzę jest właściwie pielęgnowane i karmione wysokiej jakości pożywieniem. Dlatego najbezpieczniejszym wyborem będzie rekomendowana, najlepsza karma dla psa Jack Russell Terrier.

  Karma dla psa Jack Russell Terrier – żywienie czworonoga

  Proszę mieć na uwadze, że psy Jack Russell Terrier to naprawdę bardzo aktywne czworonogi. W związku z tym wymagają także właściwego pożywienia. Jeżeli jednak zwierzę nie ma żadnych dolegliwości, karma weterynaryjna dla psa nie jest niezbędna. Wystarczy, że zdecydujecie się Państwo na wysokiej jakości pokarm średniobiałkowy, jaki znajdziecie w ofercie sklepu Zoona.

  • Karma dla szczeniaka Jack Russell Terrier – przy małych psiakach należy zwrócić uwagę na karmy szczególnie bogate w białko oraz substancje mineralne. Żywienie szczeniaka rasy Jack Russell Terrier nie będzie problemem, jeżeli właściciel wybierze karmy z naszej oferty. Oferujemy specjalistyczne karmy dla szczeniaków tej rasy. Dzięki temu dostarczycie Państwo szczenięciu wszystkich niezbędnych składników odżywczych, a pies w dobrym zdrowiu rozwija się w sposób właściwy. Jednak nawet najlepsza karma dla szczeniaka Jack Russell Terrier nie zda egzaminu, jeżeli karmienie pieska będzie odbywać się w sposób nieprawidłowy. Proszę pamiętać, że szczeniaki tej rasy należy karmić od 4 do 6 razy na dobę.
  • Karma dla psa Jack Russell Terrier (osobniki dorosłe) – w przypadku psów dorosłych wygląda to nieco inaczej. Dla dorosłego psa Jack Russell Terrier karma musi być dobrana w taki sposób, aby opóźniać procesy starzenia Państwa przyjaciela. Powinna być mniej kaloryczna, żeby pies nie przybierał na wadze. Najlepsza karma dla psa Jack Russell Terrier będzie też chronić czworonoga przed zaburzeniami nerwowymi oraz schorzeniami sercowo-naczyniowymi. Nasze karmy chronią także zęby, dziąsła i sierść psa.

  Karma dla Jack Russell Terrier w sklepie Zoona

  Dlatego w karmach dostępnych w sklepie Zoona znajdują się m.in. wysokostrawne białko, L-karnityna, witaminy C i E, polifenole czy kwasy tłuszczowe EPA-DHA. To karmy bogate w białko zwierzęce oraz warzywa i owoce będące źródłem błonnika i witamin. Natomiast do minimum ograniczono udział zbóż. Wysokiej jakości karma dla Jack Russell Terrier jest też pozbawiona glutenu oraz białka roślinnego.

  Wiecie już Państwo, jaka karma dla szczeniaka Jack Russell Terrier będzie najlepsza, a jaki pokarm nabyć dla dorosłego osobnika. W sklepie Zoona mamy karmy wyłącznie wysokiej jakości, w tym również karmy weterynaryjne. To karmy dostępne w różnych pojemnościach, wariantach smakowych i postaci, tj.:

  • sucha karma dla Jack Russell Terrier,
  • mokra karma dla Jack Russell Terrier.

  Zalecamy także najróżniejsze przysmaki dla psów. Oczywiście w sklepie Zoona oferujemy nie tylko karmy dla psów Jack Russell Terrier. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również wiele innych artykułów niezbędnych dla komfortowej hodowli czworonogów tej rasy. Jako że są to psy aktywne, polecamy m.in. obroże, szelki i smycze dla psów. Mamy też transportery, zabawki i suplementy oraz  witaminy dla psów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zakupów!