French Bulldog

Karma dla buldoga francuskiego: smakowita dieta dostosowana do Twojego Frenchie. Dbaj o jego zdrowie i energię dzięki produktom z Zoona.pl

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

  Karma dla buldoga francuskiego (French bulldog), – co jedzą?

  Zastanawiasz się jaka jest odpowiednia karma dla buldoga francuskiego? Skupmy się na początek, co to za rasa. Buldożek francuski to pies niewielkich rozmiarów, który doskonale nadaje się do hodowli przez rodziny z dziećmi i seniorów. Jeżeli zwrócić uwagę na usposobienie, buldog francuski to czworonóg o bardzo przyjaznym nastawieniu do ludzi oraz otoczenia. To psy wesołe, radosne i chętnie oddające się zabawie. Jednocześnie to zwierzęta mądre i łatwe w tresowaniu, w czym oczywiście pomogą smakołyki i przysmaki dla psa.

  Proszę pamiętać, że buldog lubi bliskość człowieka i nie znosi samotności. Dlatego warto bawić się z nim w domu, a także zabierać na spacery oraz zabawy na świeżym powietrzu. Jednocześnie należy uważać, aby specjalnie nie przemęczać czworonoga tej rasy. To kluczowy aspekt, jeżeli spojrzeć na jego wady. Buldog francuski nie najlepiej bowiem radzi sobie z dużym wysiłkiem, szczególnie jeżeli na zewnątrz są wysokie temperatury.

  Jeżeli zdecydujecie się Państwo na psa, jakim jest buldog francuski, hodowla czworonoga będzie o wiele prostsza z produktami z oferty sklepu Zoona. W jednym miejscu zebraliśmy bardzo różne akcesoria dla psów tej rasy. Dzięki nim możliwa jest m.in. pielęgnacja buldoga francuskiego. Oczywiście ważne są również właściwe karmy dla buldoga francuskiego, które również mamy w swojej ofercie. Jeżeli będziecie Państwo prawidłowo karmić swojego pupila i będzie to najlepsza karma dla buldoga francuskiego, pies dożyje swojej starości, a żyje on nawet 15 lat.

  Jaka karma dla buldoga francuskiego?

  Wiecie już Państwo, ile żyją buldogi francuskie i żeby zapewnić im długi żywot, należy zadbać o właściwe żywienie czworonogów. Najlepszym rozwiązaniem jest dobra karma dla buldoga francuskiego, która będzie spełniać jego pełne zapotrzebowanie na wszystkie składniki. Zastanawiając się nad tym, co jedzą buldogi francuskie, proszę pamiętać, że nie są to szczególnie wybredne czworonogi. Wiele zależy też od wieku zwierzęcia.

  Karma dla szczeniaka buldoga francuskiego różni się bowiem od pokarmu przeznaczonego dla dorosłych psów i czworonogów seniorów. Zdarza się również, że pies wymaga specjalnego żywienia, na przykład w związku z problemami zdrowotnymi. Wówczas zalecana jest specjalna karma weterynaryjna. Dobrym przykładem takiego pokarmu jest karma hipoalergiczna dla buldoga francuskiego.

  Niezależnie od tego, w jakim wieku jest buldog francuski – szczeniak czy osobnik dorosły – najważniejsze, żeby pokarm był bogaty w mięso. Najlepsza karma dla buldoga francuskiego zawiera w sobie kilkadziesiąt procent mięsa i niewiele lub jest w ogóle pozbawiona zbóż, które sprzyjają problemom żołądkowym. Należy też uważać na to, jak karmić szczeniaka buldoga francuskiego, a jak osobnika dorosłego. Tak więc szczeniak może być karmiony nawet cztery razy dziennie, osobniki dorosłe – dwukrotnie. Ważne są też pory karmienia, ponieważ zaraz po posiłku pies nie powinien być zabierany na spacer.

  Proszę też pamiętać, że mokra i sucha karma dla buldoga francuskiego to nie wszystko. Warto dodatkowo zainwestować w suplementy dla psów, które pozwolą utrzymać domowego pupila w dobrej kondycji i zdrowiu.

  Akcesoria i karmy dla buldoga francuskiego w sklepie Zoona

  Jeżeli w Państwa domu jest buldog francuski, zapraszamy do sklepu Zoona. W jednym miejscu zebraliśmy najlepsze karmy dla czworonogów tej rasy. Oferujemy karmy weterynaryjne dla psów, ale także zwykłe – mokre i suche. Oprócz tego w naszej ofercie znajdziecie Państwo bardzo szeroki asortyment smakołyków i przysmaków dla czworonogów. Polecamy też liczne akcesoria dla psów rasy french bulldog, m.in.:

  • szeleczki, szelki dla buldoga francuskiego,
  • ubranka dla buldoga francuskiego,
  • kaganiec dla buldoga francuskiego,
  • legowisko dla buldoga francuskiego,
  • kurtki dla buldoga francuskiego,
  • obroża dla buldoga francuskiego.

  To wszystko i wiele więcej na Zoona.pl. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zakupów!