Beagle

Karma dla Beagle: smakowita dieta dostosowana do Twojego Beagle. Wspieraj zdrowie i aktywność swojego psiaka z naszymi specjalnie opracowanymi produktami

Bestsellery

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

  Pies Beagle – jak dbać o czworonoga tej rasy? Jaka karma dla Beagle?

  Zastanawiasz się jaka jest odpowiednia karma dla Beagle? Skupmy się na początek, co to za rasa. Psy rasy beagle są dość niewielkie, ale nie każdy właściciel ma świadomość, że to czworonogi o myśliwskim charakterze. Jednocześnie jest to pies łagodny. Jeżeli w Państwa domu jest lub ma pojawić się beagle, usposobienie tych czworonogów sprawia, że doskonale nadają się one na towarzysza dla dzieci, szczególnie nieco starszych. To zwierzęta skłonne do zabaw, wesołe i żywe, a przy tym odporne i bardzo wytrzymałe. Dlatego przy swojej tolerancji do dzieci sprawdzą się podczas zabaw, ale także długich spacerów.

  Beagle są długowieczne i mogą dożyć nawet 15 lat. Oczywiście bardzo ważne jest w tym kontekście właściwe karmienie. Beagle to psy, które powinny być karmione najlepszą karmą, którą teraz dostaniecie Państwo również w ofercie sklepu Zoona. Warto wiedzieć, co jedzą beagle, żeby zapewnić im długie życie w dobrym zdrowiu.

  Jaka karma dla psa beagle?

  Zastanawiając się, jak karmić beagle, należy mieć na uwadze, że są to psy o naprawdę dużym apetycie. Gruby beagle to dość częsty przypadek, ale wina leży wyłącznie po stronie właściciela. Jeżeli pies zostanie spuszczony z oka, a jego miseczka jest pełna, na pewno szybko się posili. W związku z tym uważać należy również na spacerach. Jest to naprawdę ważne, ponieważ są to czworonogi, które mają tendencję do tycia.

  Jeżeli chcecie Państwo zapewnić swojemu pupilowi odpowiedni pokarm, najbezpieczniej postawić na odpowiednią karmę i przysmaki dla psów. Sucha karma dla beagle powinna być właściwie zbilansowana, dostarczając do organizmu zwierzęcia dużo białka i zrównoważoną ilość tłuszczu. W przypadku mokrych karm najważniejsze jest, żeby były one bogate w składniki pochodzenia zwierzęcego (mięso i podroby).

  Duże znaczenie ma też wiek zwierzęcia. Jeżeli jest to szczeniak, beagle ma szybki metabolizm. Należy więc zastanowić się nie tylko nad tym, jaka karma dla szczeniaka beagle będzie najlepsza, ale też jak wygląda jego prawidłowe karmienie. W związku z tym, że pieski tej rasy mają niewielkie pyszczki, porcja odpowiednio zbilansowanej karmy musi być podzielona na małe kawałeczki.

  Bogata w składniki odżywcze karma dla szczeniaka beagle powinna być podawana nawet pięć razy w ciągu dnia. W przypadku dorosłych czworonogów wystarczą dwa posiłki dziennie. Ważne, żeby podawać je o stałych porach. Jako że to zwierzęta, które doskonale nadają się do tresury, zalecamy też przysmaki dla psów, którymi można nagradzać czworonogi za wykonywanie komend i zadań.

  Akcesoria i karmy dla psa rasy beagle w sklepie Zoona

  Jesteśmy przekonani, że w sklepie Zoona znajdziecie Państwo znakomitej jakości karmy dla psów rasy beagle. To pokarm, który dostarczy zwierzęciu wszystkich niezbędnych składników odżywczych. W swoje ofercie mamy karmy mokre, suche i przysmaki dla psów tej rasy.

  Polecamy też akcesoria dla beagle’ów. Proszę pamiętać, że ważna jest ich pielęgnacja, szczególnie regularne wyczesywanie podszerstka. Wszystkie karmy i akcesoria do opieki nad psami rasy beagle znajdziecie Państwo na Zoona.pl. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu i zakupów!