Gryzaki dla psa

Gryzaki dla psa: ulga dla dziąseł i godziny zabawy. Wspieraj zdrowie jamy ustnej i zaspokaj potrzebę gryzienia z naszymi topowymi produktami.

Bestsellery

Wyświetlanie wszystkich wyników: 24

  Gryzak dla psa – zabawka, higiena i rozrywka

  Zabawki dla psa do gryzienia to zdrowe i mocne zęby i wiele zabawy. Sklep internetowy Zoona.pl ma ofertę przeznaczoną dla wszystkich miłośników zwierząt. U nas znajdą Państwo wysokogatunkowe karmy weterynaryjne, akcesoria spacerowe dla psówlegowiska dla psa, a także całe mnóstwo zabawek. Psy nie znoszą nudy, dlatego zapewnienie im różnych rodzajów zabawek uprzyjemni zarówno czas spędzony z właścicielem, jak i ten podczas Państwa nieobecności. Zabawki pozytywnie wpływają na rozwój emocjonalny i fizyczny zwierząt, a zabawki dla psa do gryzienia, czyli gryzaki dla psów pomogą rozładować stres u psa i oszczędzą Państwa buty czy kanapę.

  Niezniszczalny gryzak dla psa – jakie zabawki dla psów oferuje Zoona.pl?

  Zabawki dla psa gryzaki mogą być wykonane z wytrzymałej gumy naturalnej, drewna lub poroża daniela jest to wówczas twardy gryzak dla psa. Mają różne kształty, dzięki czemu z łatwością można je dopasować do wielkości szczęk zwierzaka. Wszystkie modele dostępne są w różnych kolorach, niektóre z nich wydają piszczący dźwięk, który dodatkowo podnosi ich atrakcyjność. Niektóre gryzaki mają specjalne otwory umożliwiające włożenie ulubionych smakołyków, dzięki czemu zabawa jest jeszcze bardziej motywująca i przyjemna. Nieregularne kształty zabawek zapewniają nieprzewidywalne odbijanie się od podłoża, co dostarczy psu jeszcze więcej rozrywki. Gryzaki w kształcie kości wyróżniają się wysoką jakością, interesującym kształtem, a także gwarantują zabawę, naukę i dużą dawkę ruchu. Najważniejsze jednak, że nasze gryzaki dla psa są bardzo wytrzymałe i niezniszczalne. Produkowane przez profesjonalne fabryki, w których kładzie się ogromny nacisk na bezpieczeństwo zwierząt domowych.

  Zabawa i korzyści zdrowotne – zdrowe gryzaki dla psa

  Zabawki gryzaki dla psa korzystnie wpływają na ich układ nerwowy, rozładowują negatywne emocje i odstresowują zwierzę. Zabawki dla psa mocne, wykonane na przykład z drzewa kawowego, mają bardzo pozytywne działanie pielęgnacyjne na zęby i dziąsła. Psy odczuwają potrzebę gryzienia i żucia, dlatego zabawki dla psa gryzaki koniecznie muszą się znaleźć w wyprawce każdego zwierzaka. Gryzaki nie rozkruszają się i są wytrzymałe. Drzewo kawowe pochodzi z ekologicznych upraw, dzięki czemu jest stuprocentowo bezpieczne dla psa. Różne rozmiary spełnią potrzeby psów różnych ras. Jeśli pies odgryzie włókna z drewnianego patyka, to naturalnie je wydali, gdyż posiadają miękką i elastyczną konsystencję. Nie mają kalorii, w związku z czym nie dodadzą zwierzakowi zbędnych kilogramów. Zabawka ta dostępna jest w czterech rozmiarach, dla psów do 5 kilogramów, do 10, do 20 i powyżej 20 kilogramów. Ekologiczna i naturalna zabawka dla psa skutecznie usunie kamień nazębny i zapewni wiele godzin przyjemnej zabawy.