GEULINCX leniderm shampoo 250 ml

Producent:GEULINCX

Leniderm Shampoo – szampon do wrażliwej i podrażnionej skóry doskonale oczyszcza skórę przywracając jej naturalną miękkość i sprężystość, wspiera jej regenerację i leczenie.

Dostępne - Wysyłka w 24h

83,00 

(332,00  / l)

+

Zobacz również

Pokaż więcej

Kupowane razem

Produkty GEULINCX

Podobne produkty

Ostatnio oglądane

Opis

OPIS:
Szampon do wrażliwej i podrażnionej skóry
Specjalistyczny szampon do wrażliwej i podrażnionej skóry dla psów i kotów.
Lenidem Shampoo z hydrolizatem owsa, dzięki swojemu łagodzącemu działaniu jest szczególnie polecany w przypadkach zwierząt cierpiących na chroniczne lub rozwijające się swędzenie skóry.
Może być stosowany również w przypadku zwierząt zdrowych, których właściciele szukają dobrego jakościowo produktu do pielęgnacji.
Dobór odpowiednich składników szamponu sprawia, że skóra jest gruntownie oczyszczona i nawilżona. Hydrolizat owsa posiada właściwości niwelujące swędzenie, dzięki czemu zastosowanie szamponu przynosi dużą ulgę zwierzętom.
Szampon przywraca odpowiednią wilgotność skórze dodatkowo ją regenerując. Kwas oleinowy zawarty w szamponie pomaga w odbudowie naskórka i przywraca naturalną barierę ochroną skóry.
SKŁAD
hydrolizat owsa 2,5%
gliceryna
dietanoloamid olejku kokosowego
betaina
krokosz balwierski
STOSOWANIE
Sierść zwierzęcia gruntownie spłukać ciepłą wodą. Następnie nanieść szampon i wmasować. Pozostawić na 5 do 10 minut i spłukać. Sierść zwierzęcia dobrze wysuszyć. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku kontaktu z oczami obficie spłukać je wodą. Do stosowania zewnętrznego.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Opakowanie: butelka 250 ml