GEULINCX clorexyderm spray 250 ml

Producent:GEULINCX

CLOREXYDERM SPRAY 4 % preparat bakterio- i grzybobójczy, zapobiegający zakażeniom skóry.

Dostępne - Wysyłka w 24h

90,00 

(360,00  / l)

+

Kupowane razem

Produkty GEULINCX

Podobne produkty

Ostatnio oglądane

Opis

OPIS:
Środek bakterio- i grzybobójczy, który przeciwdziała zakażeniom skóry.
Clorexyderm SPRAY 4 % to produkt używany w przypadku ostrych oraz przewlekłych zapaleń skóry na tle bakteryjnym, grzybiczym, i pasożytniczym. Wykorzystywany podczas głębokiego ropnego zapalenia skóry, przeciwko dermatofitom, bakteriom gram ujemnym i Malassezia pachydermatis. Poprzez płynną postać wnika głęboko w skórę znakomicie likwidując bakterie. Nie wysusza skóry i nie wywołuje podrażnień poprzez wspólne działanie glikolu propylenowemu, glicerynya także lanoliny. Można aplikować na otwarte rany.
SKŁAD
diglukonian chlorheksydyny
etoksylowana lanolina
gliceryna
glikol propylenowy
etoksylowany alkohol tłuszczowy
Woda dejonizowana
STOSOWANIE I DAWKOWANIE
Przed uzyciem pojemnik kilkakrotnie wstrząsnąć. Kolejno spryskać chorobowo zmienione miejsce lub całe zwierzę aby uniknąć rozpowszechniania sie bakterii. dgy bedzie to konieczne, unieść sierść, tak by preparat przesiąknął głęboko do skóry. Nie spłukiwać. Pozostawić do wchłonięcia.
PRZECHOWYWANIE
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować z innymi środkami odkażającymi. Pojemnik przechowywać szczelnie zamknięty.
ZALECENIA
Działa drażniąco na oczy. W przypadku kontaktu z oczami w trybie natychmiastowym przepłukać dużą ilością wody. Tylko do użytku zewnętrznego.
Termin przydatności: 36 miesięcy