GEULINCX clorexyderm spot gel 100 ml

Producent:GEULINCX

CLOREXYDERM SPOT GEL jest preparatem o jednoczesnym działaniu dezynfekcyjnym i nawilżającym, przeznaczonym do leczenia zmienionych chorobowo partii skóry u psów i kotów.
 
 

Dostępne - Wysyłka w 24h

72,00 

(720,00  / l)

+

Opis

OPIS:
Preparat stosowany do małżowiny usznej oraz skóry
Preparat weterynaryjny stosowany w leczeniu chorób małżowiny usznej i zmienionych chorobowo partii skóry u psów i kotów.
Clorexyderm Spot Gel jest preparatem o jednoczesnym działaniu dezynfekcyjnym i nawilżającym, przeznaczonym do leczenia zmienionych chorobowo partii skóry u psów i kotów. Synergistyczny efekt terapeutyczny preparatu został uzyskany poprzez jednoczesne połączenie składników bogatych w substancje dezynfekujące, nawilżające i pielęgnacyjne. Doskonale tolerowany przez skórę, pozostawia przez długi okres barierę ochronną przeciwdziałającą negatywnemu wpływowi drobnoustrojów, szczególnie tych które wykazują wrażliwość na chlorheksydynę.
SKŁAD
diglukonian chlorheksydyny – 0,45%
lanolina
gliceryna
pirolidon poliwinylowy PVP
sorbitol
woda destylowana
STOSOWANIE
Żel nakładać 2-3 razy dziennie na chorobowo zmienione partie skóry i delikatnie masować do momentu całkowitego wchłonięcia preparatu. Po uzyskaniu wyraźnej poprawy, stosować raz w tygodniu. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku kontaktu z oczami obficie spłukać wodą. Wyłącznie do stosowania zewnętrznego.
Opakowanie: butelka 100 ml