GEULINCX clorexyderm foam 4 % 100 ml

Producent:GEULINCX

CLOREXYDERM FOAM 4% to preparat w postaci pianki stosowany w przypadku ostrych i przewlekłych zapaleń skóry na tle bakteryjnym, grzybiczym i pasożytniczym. 
 
 
 

Dostępne - Wysyłka w 24h

75,00 

(750,00  / l)

+

Zobacz również

Pokaż więcej

Kupowane razem

Produkty GEULINCX

Podobne produkty

Ostatnio oglądane

Opis

OPIS:
Preparat do zapaleń skóry
Preparat bakterio- i grzybobójczy dla psów i kotów.
Clorexyderm 4% FOAM to preparat stosowany w przypadku ostrych i przewlekłych zapaleń skóry na tle bakteryjnym, grzybiczym i pasożytniczym. Do stosowania w przypadkach głębokiego ropnego zapalenia skóry, przeciwko dermatofitom, bakteriom gram ujemnym i Malassezia pachydermatis. Dzięki wodnistej postaci wnika głęboko w skórę doskonale likwidując bakterie. Dzięki synergistycznemu działaniu gliceryny, glikolu propylenowego oraz lanoliny nie wysusza skóry i nie wywołuje podrażnień. Może być stosowany przy otwartych ranach.
SKŁAD
diglukonian chlorheksydyny
etoksylowana lanolina
gliceryna
glikol propylenowy
etoksylowany alkohol tłuszczowy
woda dejonizowana
STOSOWANIE
Przed zastosowaniem pojemnik kilkakrotnie wstrząsnąć. Następnie spryskać chorobowo zmienione miejsce bądź całe zwierzę, by zapobiec rozwojowi bakterii. W razie konieczności unieść sierść, tak aby produkt przeniknął głęboko do skóry. Nie spłukiwać. Pozostawić do wchłonięcia. Działa drażniąco na oczy. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć dużą ilością wody. Tylko do użytku zewnętrznego.
Opakowanie: butelka 100 ml