CEVA FELIWAY Dyfuzor plus wkład 48ml kot

Producent:CEVA

 • Nowe odkrycie feromonów dla zwiększonej skuteczności.
 • Łatwość użycia i ciągła ochrona przed stresem.
 • Wysoka ocena zadowolenia wśród właścicieli kotów.

Dostępne - Wysyłka w 24h

142,90 

(2977,08  / l)

+

Opis

CEVA FELIWAY Dyfuzor plus wkład 48ml kot to innowacyjne rozwiązanie, które łączy w sobie zaawansowane odkrycia w dziedzinie feromonów, zapewniając Twojemu kotu poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Produkt ten stanowi esencję wieloletnich badań nad zachowaniem kotów, oferując im wsparcie w najróżniejszych, stresowych dla nich sytuacjach. CEVA FELIWAY Dyfuzor plus wkład 48ml kot, dzięki połączeniu właściwości znanych z linii Feliway Classic i Feliway Friends, jest najbardziej zaawansowanym rozwiązaniem marki, skierowanym na łagodzenie oznak stresu u kotów. Zadowolenie właścicieli kotów, ocenione na poziomie 9.1/10, oraz obserwacja zwiększonego uspokojenia u 93% kotów, potwierdzają skuteczność tego produktu.

CEVA FELIWAY Dyfuzor plus wkład 48ml kot – Najlepsze z rozwiązań FELIWAY

CEVA FELIWAY Dyfuzor plus wkład 48ml kot to wynik nowych odkryć w dziedzinie feromonów, które pozwalają na przesyłanie ważnych sygnałów uspokajających dla kota. Produkt ten został stworzony, aby pomóc kotom radzić sobie ze stresem w jeszcze większej ilości sytuacji, zapewniając im lepsze samopoczucie niż kiedykolwiek. Łatwość użycia – wystarczy włączyć dyfuzor do standardowego gniazdka w pokoju, gdzie kot spędza najwięcej czasu – sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla każdego właściciela kota. Dla osiągnięcia najlepszych efektów, dyfuzor powinien być włączony ciągle, a wkład uzupełniający wymieniany co 30 dni.

Kluczowe korzyści zdrowotne

 • Zwiększa uspokojenie i poczucie bezpieczeństwa kotów
 • Łagodzi wszystkie typowe oznaki stresu u kotów
 • Zapewnia spotęgowane poczucie spokoju dzięki nowemu odkryciu feromonów
 • Ocena zadowolenia właścicieli kotów na poziomie 9.1/10

Kiedy warto rozpocząć stosowanie CEVA FELIWAY Dyfuzor plus wkład 48ml kot?

Stosowanie CEVA FELIWAY Dyfuzor plus wkład 48ml kot jest zalecane w każdej sytuacji, która może wywoływać stres u Twojego kota, takich jak zmiany w otoczeniu, przeprowadzki, przybycie nowych członków rodziny (zarówno ludzi, jak i zwierząt), podróże, wizyty u weterynarza i wiele innych. Produkt ten jest pomocny również w codziennym łagodzeniu napięć między kotami w wielokotowych gospodarstwach domowych.

Dlaczego warto kupić CEVA FELIWAY Dyfuzor plus wkład 48ml kot?

Wybór CEVA FELIWAY Dyfuzor plus wkład 48ml kot to inwestycja w dobrostan emocjonalny Twojego kota. Dzięki temu produktowi, możesz pomóc swojemu futrzanemu przyjacielowi czuć się spokojniej i bezpieczniej w domowym środowisku. Niezwykła skuteczność, potwierdzona przez liczne badania i pozytywne opinie użytkowników, sprawia, że jest to must-have dla każdego właściciela kota.

Ciekawostka na temat produktu

Nowe odkrycie feromonów, wykorzystane w CEVA FELIWAY Dyfuzor plus wkład 48ml kot, bazuje na wieloletnich badaniach nad zachowaniem kotów. Feromony te są syntetycznym odpowiednikiem naturalnych sygnałów uspokajających, które koty wydzielają, aby oznaczać swoje terytorium jako bezpieczne i przyjazne. Dzięki temu, CEVA FELIWAY Dyfuzor jest w stanie naśladować te sygnały, oferując kotom wyjątkowe poczucie spokoju i bezpieczeństwa.

Dawkowanie

 • Wystarczy podłączyć do gniazdka w pomieszczeniu, w którym Twój kot spędza najwięcej czasu: wkręć buteleczkę do dyfuzora i podłącz do gniazdka elektrycznego.
 • Pozostaw dyfuzor włączony na stałe.
 • Każdy wkład do dyfuzora wystarcza na powierzchnię do 70 m2
 • Dyfuzora nie należy podłączać pod półkami, za drzwiami, zasłonami lub meblami, gdyż nie będzie działał prawidłowo.

Skład

Rozpylacz FELIWAY® Classic z butelką: 2% syntetycznego analogu frakcji F3 feromonów twarzy kota
100 g węglowodoru izoparafinowego.
Spray FELIWAY® Classic: 10% syntetyczny analog frakcji F3 feromonów twarzy kota, 90% inne składniki (na bazie alkoholu)

Najczęściej zadawane pytania

Czy dyfuzor działa od razu po włączeniu?

Efekty działania dyfuzora mogą być zauważalne różnie, ale zaleca się jego ciągłe użycie przez co najmniej miesiąc dla najlepszych wyników.

Czy mogę używać dyfuzora w każdym pomieszczeniu?

Tak, jednak należy unikać umieszczania dyfuzora pod półkami lub za meblami, aby nie ograniczać jego efektywności.

Jak często należy wymieniać wkład?

Wkład należy wymieniać co 30 dni, aby zachować ciągłą skuteczność produktu.

Czy dyfuzor jest bezpieczny dla innych zwierząt domowych?

Tak, feromony zawarte w produkcie FELIWAY są specyficzne dla kotów i nie wpływają na inne zwierzęta domowe.

Więcej o produkcie na naszym blogu

Dlaczego mój kot nie miauczy

Dlaczego mój kot nie miauczy?

Dlaczego mój kot nie miauczy? Czy to powód do niepokoju, czy może naturalne zachowanie? Przeanalizujmy najczęstsze przyczyny milczenia naszych futrzanych przyjaciół.

Czytaj więcej
Co to jest kocimiętka i do czego służy

Co to jest kocimiętka i do czego służy

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, co to jest kocimiętka? Jest to niezwykła roślina, której właściwości fascynują nie tylko botaników, ale także właścicieli kotów na całym świecie. Pozwólcie, że przybliżę Wam ten temat.

Czytaj więcej
Stres u kota - objawy

Stres u kota jakie są objawy

Stres u kota – jakie są objawy i jak je zmniejszyć? Poznaj najczęstsze oznaki niepokoju wśród kotów oraz sprawdzone metody na ich złagodzenie

Czytaj więcej
Zachowanie kota

Zachowanie kota – jakie zachowania u kotów są dziwne, a jakie standardowe?

Koty potrafią być niewiarygodnie ekscentryczne, ale które z ich zachowań są zupełnie normalne, a które powinny nas zaniepokoić? Odkryj tajemniczy świat kotów i zrozum ich niezwykłe maniery.

Czytaj więcej