BARF

BARF: naturalne, surowe żywienie dla zwierząt. Wspiera zdrowie, trawienie i witalność. Najczystsza forma diety bliska naturze.

Bestsellery

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

BARF dla kotów w sklepie internetowym dla zwierząt Zoona.pl

Dieta BARF zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników. Co to właściwie znaczy? BARF to skrót od angielskiego Biologically Appropriate Raw Food, co w praktyce oznacza dietę opartą na surowym mięsie. Powinna być jak najbardziej zbliżona do naturalnego pożywienia dzikich kotów. Głównymi składnikami codziennego pożywienia BARF dla kotów są wysokiej jakości mięso, warzywa oraz cały szereg suplementów. W sklepie internetowym Zoona.pl znajdą Państwo suplementy BARF dla kota, które uzupełnią dietę i przyczynią się do prawidłowego wzrostu i rozwoju zwierząt.

Dieta BARF dla kota, naturalne żywienie

Dieta BARF ma zwolenników i przeciwników, główną zaletą stosowania Biologically Appropriate Raw Food jest poprawa stanu zębów, sierści, przyczynia się też do zapobiegania występowania różnorodnych chorób. Jako że jest oparta na naturalnych składnikach, będzie też odpowiednia dla kotów cierpiących na nietolerancje pokarmowe i alergie. Zanim podejmą Państwo decyzję, można sprawdzić, jak zwierzę będzie się czuło na diecie BARF dla kota. Sklep Zoona.pl oferuje wysokiej jakości karmy i suplementy BARF dla kota, więc z pewnością znajdą u nas Państwo wszystko, co będzie niezbędne, aby pupil czuł się dobrze i miał zapewnione najlepsze warunki do życia. Zadaniem suplementów BARF dla kota jest dostarczanie wszystkich składników odżywczych. Jedne będą uzupełniać niedobory żelaza, inne dostarczać jod.

Czy karma BARF jest dla wszystkich kotów?

Wszystko zależy od stanu zdrowia zwierzęcia. Decyzję o przejściu na BARF dla kotów pomoże podjąć na podstawie badań lekarz weterynarii. Firma Dolfos oferuje suplementy BARF dla kota, które z pewnością wspomogą utrzymanie dobrego samopoczucia i uzupełnią niedobory. DOLVET Protein to suszona plazma krwi, czyli naturalne źródło wysoko przyswajalnego białka zwierzęcego. Aminokwasy egzogenne wspierają układ odpornościowy kotów, a żelazo wspiera układ krwionośny.

DOLVET Kelp to suplement BARF dla kota, który zawiera brunatne algi morskie Ascophyllum nodosum. Stanowią one doskonałe źródło witamin, minerałów i nienasyconych kwasów tłuszczowych. Ten preparat korzystnie wpływa na układ pokarmowy, kostny, krwionośny, moczowy oraz skórę i sierść.

Poza suplementami BARF sklep internetowy Zoona.pl oferuje również zastępcze mleko dla kociątkarmy weterynaryjne dla kotów i rozmaite akcesoria pomocne w opiece nad kotami. Zapraszamy!