Akcesoria dla kota

Akcesoria dla kota: wszystko, czego kot potrzebuje – komfort i radość. Od pielęgnacji po zabawę – dla każdego miauczącego przyjaciela.

Wyświetlanie jednego wyniku

  Ekskluzywne akcesoria dla kotów w walce o zdrowie i higienę futrzaka

  Niezależnie od tego, jaki jest to sierściuch – zwykły dachowiec, kot brytyjski czy kot perski – pielęgnacja futrzaka to Twój obowiązek. Nawet pomimo tego, że koty to jedne z najczystszych zwierząt. Można powiedzieć więcej i stwierdzić, że czystość i higiena to synonimy kociej natury. Futrzaki regularnie wylizują swoją sierść, a dzięki temu pozbywają się obcych zapachów.

  Mimo wszystko możesz pomóc im w pielęgnacji. Dlatego zadbaj nie tylko o zdrowie swojego pupila, chociażby aplikując mu krople na pasożyty dla kotów i nakładając im kocie obroże antykleszczowe. Nie ma lepszego sposobu na to, żeby zadbać o higienę swojego czworonoga, aniżeli specjalistyczne akcesoria dla kota.

  Zadbane koty – akcesoria dla kotów w sklepie Zoona.pl

  Jesteśmy przekonani, że nasz sklep z akcesoriami dla kota ma wszystko, co jest Ci niezbędne w dbaniu o pielęgnację i czystość swojego pupila. Artykuły dla kota, które możesz dostać w sklepie Zoona.pl to m.in.:

  • łopatka do żwirku dla kota,
  • miseczki dla kotów,
  • podstawki pod miski,
  • ubranka dla kota,
  • kuwety dla kotów,
  • żwirek dla kota i wiele więcej.

  W Zoona.pl kupisz akcesoria dla kotów tanio i naprawdę będą to produkty najwyższej jakości. Jako że na pierwszym miejscu zawsze stawiamy jakość i wiemy, jak wymagające są małe sierściuchy w obszarze pielęgnacji, oferujemy wyłącznie akcesoria dla kotów z oferty czołowych i renomowanych producentów. Sprawdź naszą ofertę na akcesoria do pielęgnacji kota i pomóż utrzymać mu najwyższy poziom higieny. Przekonaj się, że w naszym asortymencie znajdziesz akcesoria dla małych kotów i dużych kocurów.

  Szczotki, grzebienie i maszynki dla kotów

  Akcesoria dla kocich sierściuchów to nie tylko łopatka do kuwety dla kota i inne produkty w obszarze zadbania o czystość wokół. Pamiętaj, że w naszych innych działach znajdziesz wiele akcesoriów, które uproszczą strzyżenie kota i jego wyczesywanie. Oferujemy m.in. maszynki i nożyczki do strzyżenia oraz grzebienie i szczotki dla kotów do wyczesywania sierści. Dzięki nim sierść futrzaka będzie nie tylko lśniąca, ale również wolna od kołtunów.

  Raz jeszcze zachęcamy do zapoznania się z ofertą witamin, suplementów, specjalistycznych karm oraz preparatów na pasożyty. Kuweta czy łopatka dla kota pomogą zachować czystość, ale Twój pupil wciąż jest narażony na ataki ze strony pasożytów wewnętrznych (np. tasiemce, glisty) i zewnętrznych (m.in. pchły, wszy, wszoły, kleszcze). Z naszymi środkami, w tym tabletkami na pasożyty Twój kot będzie czysty i zdrowy. Przekonaj się, że sklepie Zoona.pl mamy wszystko dla Twojego sierściucha.