Zdrowie i higiena gryzoni

Zdrowie i higiena gryzoni: produkty dbające o czystość, komfort i samopoczucie Twojego pupila. Bezpieczne rozwiązania dla każdego gryzonia.

Bestsellery

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

  Zdrowie i higiena gryzoni podstawą właściwej pielęgnacji

  Przyjmuje się, że zdrowie i higiena gryzoni są niezwykle ważne dla każdego właściciela gryzonia – niezależnie od tego, czy jest to królik, świnka morska, chomik, czy szynszyla. W naszym sklepie internetowym Zoona.pl zadbaliśmy o bogaty asortyment artykułów wspierających zdrowie i higiena gryzoni. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem sklepu, w tym z produktami żywieniowymi, witaminami, preparatami do czyszczenia gryzoni, a także zabawkami, które zadbają między innymi o ich rozwój fizyczny. Na każdym etapie zamówienia mają Państwo możliwość skorzystania z naszej wiedzy i doświadczenia. Jesteśmy tu dla Państwa!

  Jak zadbać o zdrowie gryzoni?

  Chcąc mieć w domu zdrowego zwierzaka, koniecznie należy zadbać o odpowiednie żywienie gryzoni. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo przysmaki, karmy dla gryzonisiano dla gryzoni, a także witaminy, które pozwolą im na zachowanie zdrowia i dobrego samopoczucia. W konsekwencji gryzoń będzie pełen energii, skory do zabawy, jego sierść będzie lśniąca, a zdrowie w idealnym stanie. Bardzo ważnym elementem w żywieniu gryzoni jest sianko. W naszym sklepie oferujemy klasyczne siano oraz siano z dodatkami. Zachęcamy do wypróbowania kilku wersji, dzięki temu znajdą Państwo sianko, które najbardziej odpowiada Państwa zwierzakowi. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji.

  Higiena gryzoni – czy jest potrzebna?

  Pierwszym elementem, który wpływać będzie na higienę gryzoni, jest regularne sprzątanie klatki. Systematyczna wymiana podściółki zapewni zwierzakowi komfort i idealne warunki do życia. Oczywiście dzięki temu w pomieszczeniu nie będzie unosić się brzydki zapach. Jeśli chodzi o pielęgnację, to na przykład świnki morskie świetnie sobie z nią radzą. Jednakże od czasu do czasu warto wspomóc zwierzę za pomocą suchego szamponu bez spłukiwania lub specjalnego płynu dla gryzoni. Istotne jest także regularne kontrolowanie długości pazurów gryzoni. W klatce ścieranie jest mniej efektywne niż w naturalnym środowisku. Mogą Państwo samodzielnie obcinać pazurki zwierzakowi lub skorzystać z pomocy weterynarza.

  Odpowiednie warunki do życia dla gryzoni – zdrowie to podstawa

  Gryzonie domowe spędzają mnóstwo czasu w klatce. Istotne jest zatem to, aby zapewnić im najlepsze warunki do życia. W naszym sklepie online Zoona.pl znajdą Państwo klatki dla gryzoni w różnorodnych rozmiarach, dzięki czemu bez trudu dopasują Państwo model do wielkości gryzonia, a także ilości zwierząt, jakie zamieszkują w Państwa domu. Dodatkowo przygotowaliśmy ciekawy asortyment zabawek, które także wpłyną na zdrowie gryzoni. Kule i kołowrotki dla gryzoni, tunele, place zabaw, czy kryjówki to tylko część produktów, jakie dla Państwa przygotowaliśmy.