VETIQ 2in1 ochrona zębów 70g pasta enzym zestaw

Producent:VETIQ

Brak w magazynie

Kupowane razem

Produkty VETIQ

Podobne produkty

Ostatnio oglądane

Opis

Zaawansowana higiena uzębienia
Zestaw zawiera: Enzymatyczna pasta do zębów 2w1, Szczoteczka Bambusowa, Szczoteczka na palec.
Wspiera zdrowie dziąseł i oczyszcza zęby, Może wspomóc usuwanie kamienia nazębnego i bakterii znajdujących się w jamie ustnej. Odświeża oddech, Łatwa aplikacja, Nie zawiera parabenów, Zawiera naturalne antybakteryjne i odświeżające oddech składniki:
Olej z nasion pietruszki,
Olej anyżowy,
Naturalny ekstrakt z granatu,
Olejek cynamonowy,
Olej eukaliptusowy
Ta zaawansowana formuła 2 w 1 zawiera enzym oksydazę glukozową. Oksydaza glukozowa wytwarza w jamie ustnej nadtlenek wodoru, który redukuje mikroorganizmy odpowiedzialne za tworzenie się kamienia nazębnego. Choroby zębów są jedną z chorób zwierząt, którym można najłatwiej zapobiegać. Płytka nazębna zaczyna się rozwijać w ciągu kilku godzin po umyciu zębów zwierzęcia i może przekształcić się w kamień nazębny już po 3 dniach. Dlatego niezwykle ważne jest ustalenie systematycznego, codziennego szczotkowania, ponieważ pomoże to poprawić zdrowie jamy ustnej i zmniejszyć ryzyko wystąpienia problemów stomatologicznych u psa.
Wskazówki dotyczące codziennego stosowania: Należy zaznajomić psa z nowym produktem, nałóż niewielką ilość na palec i pozwól psu spróbować. Następnie delikatnie unieś pysk psa do góry i nałóż pastę palcem wzdłuż linii dziąseł. Następnie nałóż niewielką ilość pasty enzymatycznej 2 w 1 na dołączoną szczoteczkę do zębów lub szczoteczkę na palec i szczotkuj dziąsła i zęby psa, trzymając szczoteczkę w jednej ręce i unosząc pysk psa drugą ręką. Tylne zęby są bardziej podatne na odkładanie się kamienia i dlatego wymagają dokładniejszego szczotkowania. Masuj policzki psa od zewnątrz, spłukiwanie nie jest wymagane, pozwól enzymom w paście zadziałać. Zapewnij stały dostęp do świeżej wody pitnej. Zawsze chwal pupila podczas tego procesu, aby doświadczenie było pozytywne.